
Webinaria dla firm
KSeF 2.0 w Subiekcie nexo PRO w firmach prowadzących księgowość samodzielnie
Krajowy System e-Faktur 2.0 będzie wprowadzany etapami i już 1 lutego 2026 r. stanie się obowiązkowy dla pierwszej grupy przedsiębiorców. W programie handlowym Subiekt nexo PRO oznacza to istotne zmiany w sposobie wystawiania i odbioru faktur oraz prowadzenia księgowości wewnątrz firmy. Dlatego warto odpowiednio wcześnie przygotować Subiekta nexo PRO do pracy z KSeF.
WięcejKSeF 2.0 w Subiekcie GT dla firm korzystających z usług biura rachunkowego
Krajowy System e-Faktur 2.0 będzie wprowadzany etapami i już 1 lutego 2026 r. stanie się obowiązkowy dla pierwszej grupy przedsiębiorców. W programie handlowym Subiekt GT oznacza to istotne zmiany w sposobie wystawiania i odbioru faktur, a także we współpracy z biurem rachunkowym. Dlatego warto odpowiednio wcześnie przygotować Subiekta GT do pracy z KSeF.
WięcejKSeF 2.0 w Subiekcie nexo PRO dla firm korzystających z usług biura rachunkowego
Krajowy System e-Faktur będzie wdrażany stopniowo, a już od 1 lutego 2026 stanie się obowiązkowy dla pierwszej grupy przedsiębiorców. To ważna zmiana w sposobie wystawiania i przesyłania faktur, dlatego warto się do niej dobrze przygotować. Zapraszamy na bezpłatne webinarium, podczas którego przedstawimy kluczowe założenia systemu.
Więcej| « Poprzednie Strona: 1 2 |



