Promocje

Promocje

Analizujemy potrzeby naszych klientów i zawsze staramy się, by w ofercie Insertu znaleźli dokładnie to, czego potrzebuje ich firma. Wiemy też, że oszczędność finansowa jest zawsze benefitem, której szukają przedsiębiorcy, dlatego zapewniamy im i jedno, i drugie.

Microsoft 365 Apps for business – Twój biznes na wyższym poziomie

Microsoft 365 Apps for business – Twój biznes na wyższym poziomie

20 
marca
 2017

Prowadzisz projekty wspólnie z innymi i dzielisz się z nimi dokumentami, chcesz mieć dostęp do aktualnych plików w pracy i w domu – Microsoft 365 Apps for business ma wszystko, czego potrzebujesz. W ofercie Insertu kupisz w niezwykle atrakcyjnej cenie.

Dzisiaj praca przedsiębiorcy wygląda mniej więcej tak: w biurze pracuje na komputerze stacjonarnym, prowadzi prezentacje używając tabletu, w domu kończy sprawy na laptopie, a w międzyczasie wszystko kontroluje na telefonie. Ciągłe przesyłanie lub przenoszenie dokumentów jest uciążliwe, szczególnie, gdy zadania czy projekty prowadzi wspólnie z innymi.

Microsoft 365 Apps for business (dawniej Office 365 Business) rozwiązał ten problem. Roczna licencja na jednego użytkownika daje możliwość instalacji pakietu Office na 5 komputerach PC lub Mac, 5 tabletach (iPad, z systemem Windows lub Android) i 5 telefonach.

Co zawiera Microsoft 365 Apps for business

To pakiet najnowszych wersji najbardziej popularnych aplikacji:

  • Outlook – zarządzasz pocztą pocztą e-mail, spotkaniami, kontaktami i zadaniami, sprawnie komunikujesz się z pracownikami i klientami;
  • Word – tworzysz i edytujesz dokumenty;
  • Excel – analizujesz dane, tworzysz ich wizualizacje;
  • PowerPoint – tworzysz prezentacje;
  • OneNote – cyfrowy notatnik, który masz zawsze pod ręką;
  • Access – tworzysz własne bazy danych;
  • Publisher – udostępniasz profesjonalne publikacje;
  • bezpłatne aktualizacje;
  • pomoc telefoniczną Microsoft w zdarzeniach krytycznych 24/7.

Aktualizacje programów odbywają się automatycznie, co znaczy, że już nigdy więcej nie trzeba będzie instalować nowej wersji Office. Dodatkowo system zapisuje dokumenty na dysku wirtualnym, automatycznie tworzy ich wersje zapasowe i daje dostęp do plików wszędzie tam, gdzie jest internet. Każdy użytkownik ma do dyspozycji aż 1 TB przestrzeni. Dowiedz się więcej o Microsoft 365 Apps for business.

Ile to kosztuje

Roczna licencja na jednego użytkownika to tylko 410 zł netto.

Istnieje możliwość dokupienia kolejnych użytkowników do istniejącej już subskrypcji Microsoft 365 Apps for business. Podczas składania zamówienia prosimy o podanie informacji o nazwie konta w domenie .onmicrosoft.com, z którego aktualnie korzystasz.

Jak kupić

Jeśli jesteś zainteresowany:

Podane informacje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66, par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Opłata za subskrypcje roczne wniesiona z góry nie jest zwracana w przypadku anulowania subskrypcji przed zakończeniem pełnego okresu umowy.

InsERT zastrzega sobie prawo do wycofania oferty w każdym czasie bez podania przyczyny.