Promocje

Promocje

Analizujemy potrzeby naszych klientów i zawsze staramy się, by w ofercie Insertu znaleźli dokładnie to, czego potrzebuje ich firma. Wiemy też, że oszczędność finansowa jest zawsze benefitem, której szukają przedsiębiorcy, dlatego zapewniamy im i jedno, i drugie.

e-Archiwizacja taniej z Abonamentem

e-Archiwizacja taniej z Abonamentem

14 
grudnia
 2015

Już teraz, kupując Abonament do dowolnego programu InsERT, dostaną Państwo rabat w wysokości 50 zł na zakup e-Archiwizacji 10 GB (standardowa cena 199 zł). Jedynym warunkiem otrzymania rabatu jest jednoczesne zamówienie obu produktów.

 e-Archiwizacja to bezpieczny i wygodny sposób archiwizowania danych zgromadzonych w programach InsERT. Usługa polega na automatycznym tworzeniu kopii zapasowych online. Działa w oparciu platformę Windows Azure.

Zalety e-Archiwizacji:

  • Bezpieczeństwo - dane są szyfrowane, dostęp do nich ma tylko użytkownik poprzez login i hasło.
  • Brak zagrożeń typowych dla standardowej metody, takich jak awaria, uszkodzenie, kradzież sprzętu, dostęp osób niepowołanych itp.
  • Oszczędność - w przypadku archiwizacji online nie trzeba ponosić kosztów związanych z zakupem nośników do przechowywania kopii zapasowych ani z odzyskiwaniem danych w razie awarii sprzętu czy systemu.
  • Wygoda - archiwizacja danych odbywa się automatycznie, nie obciąża systemu i nie wymaga zaangażowania użytkownika.
  • Stały dostęp do danych - z dowolnego miejsca o dowolnej porze.

 Więcej o e-Archiwizacji

Rabat nie dotyczy ceny specjalnej e-Archiwizacji – w przypadku przedłużania e-Archiwizacji na kolejny rok do 30 dni od wygaśnięcia poprzedniej rabat 50 zł naliczany jest zawsze od ceny standardowej. 

Po zakupie Abonamentu i e-Archiwizacji otrzymają Państwo e-mail z kodem aktywacyjnym do 
e-Archiwizacji. Usługę można aktywować w dowolnym momencie. 

e-Archiwizację i Abonament można kupić w sieci dystrybucji na terenie całego kraju.

Na wszelkie pytania odpowiedzą nasi konsultanci dostępni pod numerem telefonu 71-78-76-110 lub adresem e-mail asp@insert.com.pl.