Promocje

Promocje

Analizujemy potrzeby naszych klientów i zawsze staramy się, by w ofercie Insertu znaleźli dokładnie to, czego potrzebuje ich firma. Wiemy też, że oszczędność finansowa jest zawsze benefitem, której szukają przedsiębiorcy, dlatego zapewniamy im i jedno, i drugie.

50% rabatu na szkolenia z Akademii InsERT

50% rabatu na szkolenia z Akademii InsERT

07 
września
 2011

Kupony rabatowe na multimedialne szkolenia z serii Krok po kroku znajdują się w każdym pudełku Subiekta nexo/nexo PRO, Rewizora nexo/nexo PRO, Rachmistrza nexo/nexo PRO, Gestora nexo/nexo PRO, Rachmistrza nexo/nexo PRO, Gratyfikanta nexo/nexo PRO oraz Subiekta GT, Rewizora GTGratyfikanta GT. W przypadku kupna elektronicznej wersji programu, kupon zostanie przysłany drogą mailową. Uprawnia on do 50% zniżki na szkolenie dotyczące odpowiedniego programu:

Zasady korzystania z kuponów

  • Każdy kupon zawiera unikalny kod promocyjny znajdujący się na odwrocie (kod składa się z 6 znaków) – aby z niego skorzystać, należy zarejestrować program.
  • Kod jest ważny przez 14 dni od daty rejestracji programu.
  • Kupon jest bezpośrednio powiązany z licencją programu i może być wykorzystany wyłącznie przez firmę, która zarejestrowała dany program (numer licencji programu jest podany na kuponie).
  • Rabat 50% na wybrane szkolenie Krok po kroku nie łączy się z innymi promocjami.
  • W przypadku okazania dwóch lub trzech kuponów na różne szkolenia do programów z linii InsERT GT/InsERT nexo, rabat naliczany jest od ceny pakietu szkoleń – szkolenia w pakietach są tańsze niż te same szkolenia kupowane osobno.

Kupony można zrealizować w sieci dystrybucji na terenie całego kraju.

Na wszelkie pytania odpowiedzą nasi konsultanci pod numerem telefonu 71-78-76-110 lub pod adresem e-mail asp@insert.com.pl