InsERT S.A.

Firmes+ Import towarów


Firmes+ Import towarów do programów: Subiekt GT, Subiekt nexo

ZAUTOMATYZOWANY IMPORT OFERTY OD DOSTAWCÓW, HURTOWA EDYCJA DANYCH TOWARÓW

Firmes+ Import towarów to narzędzie do zautomatyzowanego importowania danych towarów do bazy Subiekta nexo PRO/GT. Program umożliwia także hurtową zmianę danych za pomocą arkuszy kalkulacyjnych. Rozwiązanie ułatwia pracę i oszczędza czas poświęcony na zarządzanie oferowanym asortymentem. Program umożliwia łatwe rozszerzanie oferty o asortyment nowych dostawców, jak również śledzenie zmian w cenach i dostępności towarów z oferty dostawców.

IMPORT DANYCH OD DOSTAWCÓW

Program umożliwia importowanie do Subiekta towarów na podstawie danych dostarczanych przez dostawców. Program może dodawać tylko nowe produkty do bazy, aktualizować tylko istniejące lub dodawać i aktualizować dane w zależności od wyboru użytkownika.

Import danych może odbywać się w trybie ręcznym, na życzenie użytkownika lub w trybie zautomatyzowanym (np. uruchamianym przez harmonogram zadań Windows), jeśli dostawca umożliwia programowe pobieranie danych. Program może automatycznie pobierać dane udostępniane w postaci plików do pobrania przez WWW lub FTP (obsługuje pliki w formatach XML, XLS, XLSX, CSV i TXT) oraz udostępniane za pomocą Webservice’ów (np. SOAP, XML, JSON, REST). Obsługę poszczególnych dostawców przygotowujemy indywidualnie dla klienta na podstawie dostarczonych wzorów plików lub specyfikacji.

HURTOWA ZMIANA DANYCH TOWARÓW

Program posiada funkcję eksportu wybranej listy towarów (wszystkich, na podstawie grup, cech i dostawców) do pliku w formacie XLS lub XLSX (Excel) oraz CSV. Taką listę towarów można następnie w wygodny sposób edytować za pomocą arkusza kalkulacyjnego (np. Excel lub Open Office), a także dopisać nowe pozycje. Przygotowany arkusz można ponownie zaimportować do bazy Subiekta, aktualizując istniejące towary oraz dodając nowe.

Z kodem rabatowym INSKAT2017 kupisz taniej!

Cena: do uzgodnienia

Wymagania: Subiekt nexo PRO

Autor: FIRMES Rafał Krzaczyński, tel. 32-725-32-17, 600-38-96-62

Zadaj pytanie poprzez e-mail | Strona WWW