inDodatki: Komunikacja z EDI

Rozwiązania Partnerskie

Opis rozwiązania polecane rozwiązanie

SYSTEMY ECOD, EDINET, EBI

inDodatki: Komunikacja z EDI umożliwiają automatyczną współpracę Subiekta GT z systemami elektronicznej wymiany danych EDO (takimi jak ECOD, EDInet oraz EBI).

Za pomocą aplikacji można uprościć zarówno proces sprzedaży, jak i zakupu towarów. Systemy EDI są wykorzystywane przez większość sieci handlowych obecnych na rynku polskim, m.in. przez Auchan, Castorama, Leroy Merlin i Tesco.

Program pozwala na współpracę z kilkoma kontrahentami jednocześnie. Dzięki aplikacji można zaoszczędzić czas oraz koszty potrzebne na wysyłanie dokumentów pocztą lub faksem. 

Dodatkowo redukowana jest liczba błędów powstająca przy przepisywaniu danych z dokumentów papierowych do systemu komputerowego.

inDodatki: Komunikacja z EDI (Zakupy)

W Subiekcie GT należy utworzyć dokument zamówienie do dostawcy, po czym przy pomocy aplikacji wysyłać go do kontrahenta drogą elektroniczną. Faktury otrzymane z systemu  EDI  są importowane do Subiekta GT jako faktury zakupu.

inDodatki: Komunikacja z EDI (Sprzedaż)

Aplikacja konwertuje nadesłane zamówienia z formatu EDI do Subiekta GT. Po zrealizowaniu zamówienia wystawiana  jest w Subiekcie GT faktura sprzedaży, którą można przesłać elektronicznie do odbiorcy.

Jeżeli odbiorca wymaga również przesłania dokumentów awizo wysyłki, to są one tworzone na podstawie dokumentów WZ powiązanychz fakturą sprzedaży.

Wymagania:

Subiekt GT - od wersji 1.60, Sfera dla Subiekta GT, MS SQL 2012 i nowsze, .NET 4.6, MS Windows 8.1 i nowsze