inDodatki: Komunikacja z EDI

Rozwiązania Partnerskie
 • Do programu:
 • Autor:
  "inSolutions sp.z.o.o. sp.k."
 • Kontakt:
  tel.: 32-370-00-23, 370-00-23, 668-68-21-31
 • e-mail:
 • strona www:
 • Cena:
  Komunikacja z EDI (zakupy) – 1299 zł, Komunikacja z EDI (sprzedaż) – 1299 zł

Opis rozwiązania polecane rozwiązanie

SYSTEMY ECOD, EDInet, EBI

inDodatki: Komunikacja z EDI umożliwia automatyczną współpracę Subiekta GT z systemami elektronicznej wymiany danych (EDI) takimi jak ECOD, EDInet oraz EBI.

Za pomocą aplikacji można uprościć zarówno proces sprzedaży, jak i zakupu towarów. Systemy EDI są wykorzystywane przez większość sieci handlowych obecnych na rynku polskim, m.in. przez Real, Auchan, Leroy Merlin i Tesco.

Program pozwala na współpracę z kilkoma kontrahentami jednocześnie. Dzięki aplikacji można zaoszczędzić czas oraz koszty potrzebne na wysyłanie dokumentów pocztą lub faksem.

Dodatkowo redukowana jest liczba błędów powstająca przy przepisywaniu danych z dokumentów papierowych do systemu komputerowego.

inDodatki: Komunikacja z EDI (Zakupy)

W Subiekcie GT należy utworzyć dokument zamówienie do dostawcy, po czym przy pomocy aplikacji wysyłać go do kontrahenta drogą elektroniczną. Faktury otrzymane z systemu  EDI  są importowane do Subiekta GT jako faktury zakupu.

inDodatki: Komunikacja z EDI (Sprzedaż)

Aplikacja konwertuje nadesłane zamówienia z formatu EDI do Subiekta GT. Po zrealizowaniu zamówienia wystawiana  jest w Subiekcie GT faktura sprzedaży, którą można przesłać elektronicznie do odbiorcy.

Jeżeli odbiorca wymaga również przesłania dokumentów awizo wysyłki, to są one tworzone na podstawie dokumentów WZ powiązanychz fakturą sprzedaży.

 

Wymagania:

Subiekt GT - od wersji 1.40, Sfera dla Subiekta GT, MS SQL 2012 i nowsze, .NET 4.6, MS Windows 8 i nowsze