Programy dla firm - InsERT
Informacje o nowych produktach i usługach, oferty promocyjne, aktualności prawne.
Biuro nexo milionową licencją!

Biuro nexo milionową licencją!

06 
czerwca
 2024

Świętujemy sprzedaż milionowej licencji programów InsERT. Jej nabywcą okazało się biuro rachunkowe Directo z Koszut, do którego trafił system Biuro nexo. Nagrodą dla szczęśliwego kupującego jest bezpłatny, bezterminowy abonament na uaktualnienia do programu.

 

 

 

Biuro rachunkowe Directo to kreatywny zespół specjalizujący się w usługach księgowo-podatkowych oraz kadrowo-płacowych, który odznacza się wysokimi kompetencjami i profesjonalizmem. Korzystając z innych programów linii nexo PRO, firma zdecydowała się na zakup Biura nexo – systemu, który od lat wspiera biura rachunkowe w codziennych działaniach - automatyzując pracę na wielu podmiotach oraz ułatwiając komunikację z klientami. Licencja, którą nabyło biuro Directo okazała się właśnie tą szczególną milionową licencją sprzedaną przez InsERT.

Z tej okazji biuro Directo otrzymało specjalną nagrodę - bezterminowy Abonament do programu Biuro nexo. Dziękujemy Directo oraz wszystkim naszym klientom za zaufanie. Cieszymy się, że nasze rozwiązania wspierają Państwa biznesy w codziennej pracy.