InsERT S.A.

Aktualności: oprogramowanie InsERT

Uwaga na wirusy szyfrujące dane

Ransomware to złośliwe oprogramowanie, blokujące dostęp do przechowywanych na komputerze danych. Cyberprzestępcy wykorzystują je do wymuszenia okupu, po wpłacie którego – rzekomo – odblokują zakodowane pliki. Na ataki narażeni są także użytkownicy także naszych programów, dlatego warto się zabezpieczyć i zawczasu stworzyć (oraz na bieżąco aktualizować) kopie zapasowe przetwarzanych danych. 

Obsługa serwisu z Gestorem nexo

Dążysz do tego, by twój punkt serwisowy działał sprawnie, a klienci byli dobrze obsłużeni i zadowoleni? Ze specjalnym modułem w Gestorze nexo można efektywnie zarządzać serwisem, naprawami czy reklamacjami, a także kontrolować koszty i kontaktować się z klientami.

Dobre prognozy dla usług chmurowych

Co dziesiąta firma w Polsce korzysta z tzw. usług chmurowych. W Europie tak niski odsetek odnotowują jeszcze tylko Łotwa, Rumunia i Bułgaria. Liderami są państwa skandynawskie, w których z cloud computingu korzysta połowa przedsiębiorców.

Maj
24
2017

Akcja dezaktywacja

Akcja dezaktywacja

Serie, modele, kolory, rozmiary – lista produktów w kartotece może być długa, co przy wystawianiu faktury bywa bardzo kłopotliwe. Żeby uniknąć bałaganu, wystarczy wykorzystać funkcję dezaktywacji.

Uprość sobie życie – o kompletowaniu w Subiekcie nexo

Sprzedaż produktu, który składa się z kilku elementów, to często problem z wpisywaniem poszczególnych składowych na fakturę i ściąganie ich ze stanu magazynowego. Ale nie w Subiekcie nexo. Witaj funkcjo kompletowania!

Znane aplikacje w paczce z Subiektem

Wystawiasz dokumenty handlowe i zarządzasz magazynem, korzystasz z plików Ofiice w dowolnym miejscu i udostępniasz je swoim współpracownikom lub podwykonawcom. Ta oferta jest dla Ciebie.

Program idealny istnieje

Każda firma ma swoją specyfikę: branżę, w której działa, wymagania klientów, strukturę. Trudno jednak znaleźć program, który będzie dokładnie taki, jakiego szuka konkretne przedsiębiorstwo. Rozwiązaniem są systemy otwarte.

Subiekt 123 – nowy program do fakturowania

Narzędzie do sprawnego wystawiania faktur, zarządzania informacjami o klientach i oferowanych produktach to podstawa każdej firmy handlowej czy usługowej. Na rynku jest sporo propozycji. Ale jedna z nich jest wyjątkowa.

Porządek w ofertach to lepsza obsługa sprzedaży

Masz dobry produkt, korzystne ceny, porządny marketing – tylko sprzedaż szwankuje na różnych etapach? Może odpowiedzią jest lepsze zarządzanie ofertami i dzięki temu sprawniejszy kontakt z klientem.

Zrób przelew prosto z Subiekta nexo

Czym jest bankowość elektroniczna tłumaczyć nikomu nie trzeba. Ale działania na rachunkach bankowych firmy wprost z programu sprzedażowego czy księgowego? To już kolejny krok do tego, by praca szła sprawniej, a ryzyko popełnienia błędu było ograniczone.

Wrz
15
2016

Skuś klienta SMS-em

Skuś klienta SMS-em

Aż 92 proc. Polaków używa telefonów komórkowych. Wśród przedsiębiorców odsetek ten jest jeszcze większy – z komórką nie rozstaje się 97 proc. z nich. Dlatego kontakt tą drogą jest najszybszy i najbardziej skuteczny.

Oznaczanie przez drukowanie

Stosowanie etykiet często kojarzone jest wyłącznie z drukowaniem cen. Niesłusznie. Ta funkcja sprawdza się we wszystkich działach firmy. Dzięki niej ryzyko popełnienia błędu jest mniejsze, a cała praca przebiega sprawniej.

Operator Lego Store wybrał Subiekta Sprinta

Cały proces sprzedaży w pierwszym w Polsce Lego Store obsłużą programy Insertu. Subiekt Sprint i Subiekt GT zagwarantują sprawną obsługę klienta i zarządzanie zapasami magazynowymi.  

Wysyłaj e-maile bezpośrednio z programu

Komunikacja z klientem czy kontrahentem, wysyłka faktur, rozpatrywanie reklamacji – wysyłanie wiadomości elektronicznych to spora część zadań każdego pracownika. Obsługa poczty bezpośrednio z programu znacznie usprawnia obieg informacji i dokumentów.

Zasoby w firmie pod kontrolą

Oszczędność czasu i pieniędzy, wygoda, porządek – warto zarządzać firmowymi zasobami. To proste narzędzie, które usprawni działanie każdej firmy.

E-zwolnienia zaoszczędzą czas pracodawcy

Od początku tego roku lekarze mogą wystawiać elektroniczne zwolnienia lekarskie. Wystarczy konto na PUE ZUS i aplikacja, która potrafi obsłużyć e-zwolnienia.

Ustaw się profilem do potrzeb

Czy wystawiając fakturę chcesz widzieć na ekranie wszystkie szczegóły dotyczące asortymentu, a może tylko podstawowe informacje? W Subiekcie nexo możesz dowolnie konfigurować swój profil i widok ekranu – dla poszczególnych pracowników, klientów czy sytuacji.

Kontrahenci nie płacą w terminie? Mamy rozwiązanie!

Obecnie 48 proc. firm boryka się z nieterminowym regulowaniem należności przez kontrahentów – wynika z Indeksu Zatorów Płatniczych BIG. Monitorowanie niezapłaconych faktur i sprawna komunikacja z dłużnikiem to pierwszy krok, który podejmują przedsiębiorcy.

Subiekt nexo - dokumenty z Subiekta GT

Wraz z pojawieniem się InsERT nexo w wersji 9.0.0 wprowadzone zostało przejrzyste archiwum, które przechowuje informacje o dokumentach sprzedaży oraz zakupu wystawionych w Subiekcie GT. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, z pewnością przemawiające na korzyść przejścia na nowy system. Użytkownicy InsERT nexo mają teraz możliwość szybkiej i wygodnej analizy danych bez konieczności uruchamiania starszego systemu.

Jak korzystać z mnemoników w InsERT nexo?

Mnemoniki- unikalny symbol opisujący wszystkie obiekty w systemie. Służą one przede wszystkim szybkiej identyfikacji obiektu, bezkontekstowemu uruchamianiu dowolnego widoku i dodaniu dowolnego obiektu oraz usprawnieniu odnajdywania obiektów w wyszukiwarce aplikacyjnej.