InsERT S.A.

Aktualności: oprogramowanie InsERT

Magazyn - nowy moduł Subiekta 123

Subiekt 123 zyskał nowy moduł - Magazyn, który pozwala na wygodną obsługę magazynu dzięki takim funkcjom jak wystawianie dokumentów przyjęć i wydań zewnętrznych czy kontrola stanów magazynowych. Moduł jest dostępny w wersji BETA, zachęcamy do bezpłatnego testowania.

Zmiany w wymaganiach systemowych InsERT nexo

Wraz z wyjściem wersji 44. zmieniły się minimalne oraz zalecane wymagania systemowe dla linii InsERT nexo. Zachęcamy do zapoznania się z nimi.

Zmiana formy opodatkowania za rok 2022 - sprawdź, czy Ci się opłaca

Nowelizacja Polskiego Ładu 2.0 przewiduje możliwość zmiany formy opodatkowania na zasady ogólne, czyli wg skali podatkowej, za cały 2022 rok. Mogą jej dokonać podatnicy, którzy w ubiegłym roku rozliczali się ryczałtem ewidencjonowanym lub podatkiem liniowym.  

Zmiana wymagań systemowych nexo

Zmieniły się minimalne oraz zalecane wymagania systemowe dla linii InsERT nexo. Zachęcamy do zapoznania się z nimi.

Nowe wymagania systemowe dla InsERT nexo

Zmieniają się wymagania systemowe dla programów linii InsERT nexo. Nowe wymagania będą obowiązywać od wersji 42 systemu, która zostanie opublikowana jesienią 2022.

Subiekt GT i Navireo zintegrowane z zarezerwuj.pl

Użytkownicy systemów Subiekt GT i Navireo oraz zarezerwuj.pl mogą już nie tylko sprawnie zarządzać rezerwacjami, rejestracjami, wizytami, wypożyczeniami, wynajmem, organizowanymi zajęciami czy szkoleniami, ale także, dzięki integracji programów, automatycznie wystawiać odpowiednie dokumenty sprzedaży (faktury, paragony, zamówienia, faktury proforma). 

Nie chodź do biura rachunkowego! Możesz dostarczyć dokumenty przez Portal Biura

Trwa pandemia koronawirusa, a to oznacza konieczność zastosowania nadzwyczajnych środków ostrożności, w tym m.in. unikania bezpośrednich kontaktów. Poproś swoje biuro rachunkowe o dostęp do aplikacji Portal Biura i wysyłaj dokumenty online, w postaci zdjęć lub plików PDF.  

Prosty sposób na większą sprzedaż i szybszą windykację

Według badań, co czwarta osoba, która otrzymała SMS-a odczytuje go w ciągu minuty, a 70 proc. – w ciągu 5 minut od otrzymania. Telefon to urządzenie, które zawsze mamy przy sobie. Jeśli zastanawiasz się, jak szybko i skutecznie dotrzeć do klientów i kontrahentów – wykorzystaj funkcję wysyłki SMS-ów prosto z programów InsERT.

Pracuj wygodnie poza biurem

Praca w terenie bywa czasochłonna i często wymaga pozostawania w stałym kontakcie z firmą w celu zapisywania spotkań, sprawdzania danych teleadresowych czy wprowadzania pozyskanych klientów lub informacji do firmowego systemu. Dzięki aplikacji InsERT mobile wszystkie te elementy można załatwić samodzielnie, co znacząco usprawnia pracę poza siedzibą przedsiębiorstwa.

Uwaga na wirusy szyfrujące dane

Ransomware to złośliwe oprogramowanie, blokujące dostęp do przechowywanych na komputerze danych. Cyberprzestępcy wykorzystują je do wymuszenia okupu, po wpłacie którego – rzekomo – odblokują zakodowane pliki. Na ataki narażeni są także użytkownicy także naszych programów, dlatego warto się zabezpieczyć i zawczasu stworzyć (oraz na bieżąco aktualizować) kopie zapasowe przetwarzanych danych. 

Obsługa serwisu z Gestorem nexo

Dążysz do tego, by twój punkt serwisowy działał sprawnie, a klienci byli dobrze obsłużeni i zadowoleni? Ze specjalnym modułem w Gestorze nexo można efektywnie zarządzać serwisem, naprawami czy reklamacjami, a także kontrolować koszty i kontaktować się z klientami.

Dobre prognozy dla usług chmurowych

Co dziesiąta firma w Polsce korzysta z tzw. usług chmurowych. W Europie tak niski odsetek odnotowują jeszcze tylko Łotwa, Rumunia i Bułgaria. Liderami są państwa skandynawskie, w których z cloud computingu korzysta połowa przedsiębiorców.

Akcja dezaktywacja

24.05.2017
Akcja dezaktywacja

Serie, modele, kolory, rozmiary – lista produktów w kartotece może być długa, co przy wystawianiu faktury bywa bardzo kłopotliwe. Żeby uniknąć bałaganu, wystarczy wykorzystać funkcję dezaktywacji.

Uprość sobie życie – o kompletowaniu w Subiekcie nexo

Sprzedaż produktu, który składa się z kilku elementów, to często problem z wpisywaniem poszczególnych składowych na fakturę i ściąganie ich ze stanu magazynowego. Ale nie w Subiekcie nexo. Witaj funkcjo kompletowania!

Znane aplikacje w paczce z Subiektem

Wystawiasz dokumenty handlowe i zarządzasz magazynem, korzystasz z plików Ofiice w dowolnym miejscu i udostępniasz je swoim współpracownikom lub podwykonawcom. Ta oferta jest dla Ciebie.

Program idealny istnieje

Każda firma ma swoją specyfikę: branżę, w której działa, wymagania klientów, strukturę. Trudno jednak znaleźć program, który będzie dokładnie taki, jakiego szuka konkretne przedsiębiorstwo. Rozwiązaniem są systemy otwarte.

Subiekt 123 – nowy program do fakturowania

Narzędzie do sprawnego wystawiania faktur, zarządzania informacjami o klientach i oferowanych produktach to podstawa każdej firmy handlowej czy usługowej. Na rynku jest sporo propozycji. Ale jedna z nich jest wyjątkowa.

Porządek w ofertach to lepsza obsługa sprzedaży

Masz dobry produkt, korzystne ceny, porządny marketing – tylko sprzedaż szwankuje na różnych etapach? Może odpowiedzią jest lepsze zarządzanie ofertami i dzięki temu sprawniejszy kontakt z klientem.

Zrób przelew prosto z Subiekta nexo

Czym jest bankowość elektroniczna tłumaczyć nikomu nie trzeba. Ale działania na rachunkach bankowych firmy wprost z programu sprzedażowego czy księgowego? To już kolejny krok do tego, by praca szła sprawniej, a ryzyko popełnienia błędu było ograniczone.

Skuś klienta SMS-em

Aż 92 proc. Polaków używa telefonów komórkowych. Wśród przedsiębiorców odsetek ten jest jeszcze większy – z komórką nie rozstaje się 97 proc. z nich. Dlatego kontakt tą drogą jest najszybszy i najbardziej skuteczny.

Oznaczanie przez drukowanie

Stosowanie etykiet często kojarzone jest wyłącznie z drukowaniem cen. Niesłusznie. Ta funkcja sprawdza się we wszystkich działach firmy. Dzięki niej ryzyko popełnienia błędu jest mniejsze, a cała praca przebiega sprawniej.

Operator Lego Store wybrał Subiekta Sprinta

Cały proces sprzedaży w pierwszym w Polsce Lego Store obsłużą programy Insertu. Subiekt Sprint i Subiekt GT zagwarantują sprawną obsługę klienta i zarządzanie zapasami magazynowymi.  

Wysyłaj e-maile bezpośrednio z programu

Komunikacja z klientem czy kontrahentem, wysyłka faktur, rozpatrywanie reklamacji – wysyłanie wiadomości elektronicznych to spora część zadań każdego pracownika. Obsługa poczty bezpośrednio z programu znacznie usprawnia obieg informacji i dokumentów.

Zasoby w firmie pod kontrolą

Oszczędność czasu i pieniędzy, wygoda, porządek – warto zarządzać firmowymi zasobami. To proste narzędzie, które usprawni działanie każdej firmy.

E-zwolnienia zaoszczędzą czas pracodawcy

Od początku tego roku lekarze mogą wystawiać elektroniczne zwolnienia lekarskie. Wystarczy konto na PUE ZUS i aplikacja, która potrafi obsłużyć e-zwolnienia.

Ustaw się profilem do potrzeb

Czy wystawiając fakturę chcesz widzieć na ekranie wszystkie szczegóły dotyczące asortymentu, a może tylko podstawowe informacje? W Subiekcie nexo możesz dowolnie konfigurować swój profil i widok ekranu – dla poszczególnych pracowników, klientów czy sytuacji.

Kontrahenci nie płacą w terminie? Mamy rozwiązanie!

Obecnie 48 proc. firm boryka się z nieterminowym regulowaniem należności przez kontrahentów – wynika z Indeksu Zatorów Płatniczych BIG. Monitorowanie niezapłaconych faktur i sprawna komunikacja z dłużnikiem to pierwszy krok, który podejmują przedsiębiorcy.

Subiekt nexo - dokumenty z Subiekta GT

Wraz z pojawieniem się InsERT nexo w wersji 9.0.0 wprowadzone zostało przejrzyste archiwum, które przechowuje informacje o dokumentach sprzedaży oraz zakupu wystawionych w Subiekcie GT. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, z pewnością przemawiające na korzyść przejścia na nowy system. Użytkownicy InsERT nexo mają teraz możliwość szybkiej i wygodnej analizy danych bez konieczności uruchamiania starszego systemu.

Jak korzystać z mnemoników w InsERT nexo?

Mnemoniki- unikalny symbol opisujący wszystkie obiekty w systemie. Służą one przede wszystkim szybkiej identyfikacji obiektu, bezkontekstowemu uruchamianiu dowolnego widoku i dodaniu dowolnego obiektu oraz usprawnieniu odnajdywania obiektów w wyszukiwarce aplikacyjnej.