InsERT S.A.

Aktualności: oprogramowanie InsERT

Kwi
27
2017

Znane aplikacje w paczce z Subiektem

Znane aplikacje w paczce z Subiektem

Wystawiasz dokumenty handlowe i zarządzasz magazynem, korzystasz z plików Ofiice w dowolnym miejscu i udostępniasz je swoim współpracownikom lub podwykonawcom. Ta oferta jest dla Ciebie.

Dokumenty w Wordzie, tabele w Excelu, prezentacje w PowerPoincie – tak najczęściej pracują dziś przedsiębiorcy. Działają na komputerach stacjonarnych, laptopach, tabletach i smartfonach. Czasem samodzielnie, czasem dzielą się projektami ze współpracownikami. W biurze, na konferencji, w domu, pociągu, samolocie. A na co dzień dochodzi jeszcze zarządzanie sprzedażą: wystawianie dokumentów handlowych, kontrola stanów magazynowych, wykonywanie przelewów.

Wypróbowany tysiące razy

Dlatego decydując się na prowadzenie biznesu, inwestycję w sprawdzone programy warto postawić jako priorytet. W obszarze zarządzania sprzedażą od lat króluje Subiekt – najbardziej popularny system wśród małych i średnich firm w Polsce, którego z powodzeniem używają m.in. sklepy, hurtownie, warsztaty samochodowe czy zakłady usługowe.

Natomiast w biurze warto wykorzystać Office 365 Business. To pakiet najnowszych wersji popularnych aplikacji, takich jak Word, Outlook, Excel, PowerPoint, OneNote, Access i Publisher. Roczna licencja na jednego użytkownika pozwala instalować programy na 5 komputerach PC lub Mac, 5 tabletach (iPad, z systemem Windows lub Android) i 5 telefonach. Dodatkową zaletą jest fakt, że system zapisuje dokumenty na dysku wirtualnym i daje dostęp do plików wszędzie tam, gdzie jest internet. Każdy użytkownik ma do dyspozycji 1 TB przestrzeni.

Kupujesz program, dostajesz pakiet

Obecnie można skorzystać z atrakcyjnej promocji: kupić pakiet Subiekt + Office 365 Business, a zapłacić tylko cenę programu sprzedażowego. W ramach akcji, która trwa do 31 maja, można w ten sposób nabyć: Subiekta nexo na 1 lub 3 stanowiska, Subiekta nexo PRO na 1 lub 3 stanowiska albo Subiekta GT na 3 stanowiska. Office 365 trzeba aktywować najpóźniej do 27 grudnia, ale jeśli aktywacja nastąpi do 28 czerwca – można dodatkowo otrzymać szkolenie „e-Prawnik”. Szczegóły na temat promocji znajdziesz tutaj.