InsERT S.A.

Aktualności: oprogramowanie InsERT

04.02.2019

Pracuj wygodnie poza biurem

Pracuj wygodnie poza biurem
Praca w terenie bywa czasochłonna i często wymaga pozostawania w stałym kontakcie z firmą w celu zapisywania spotkań, sprawdzania danych teleadresowych czy wprowadzania pozyskanych klientów lub informacji do firmowego systemu. Dzięki aplikacji InsERT mobile wszystkie te elementy można załatwić samodzielnie, co znacząco usprawnia pracę poza siedzibą przedsiębiorstwa.

 

InsERT mobile to wygodna aplikacja, która ułatwia pracę m.in. sprzedawców, serwisantów, kurierów czy dostawców. Narzędzie oferuje użytkownikowi funkcjonalność mobilnego CRM w postaci dwóch modułów: Klienci oraz Kalendarz.

Moduł Klienci umożliwia m.in. sprawną edycję danych klientów i pozwala szybko uruchomić nawigację poprzez jedno kliknięcie w mapę. Może z niego bezpłatnie korzystać każdy, kto posiada abonament na dowolny program linii InsERT nexo.

Kalendarz pozwala rozpoczynać nowe działania i zamykać te, które prowadzone są w InsERT nexo, umożliwia wysłanie SMS lub e-maila do uczestników danego działania, a także planować spotkania i zadania. Z modułu mogą korzystać wyłącznie posiadacze abonamentu do Gestora nexo.

InsERT mobile to także źródło cennych informacji – wszyscy posiadacze abonamentu na dowolny program linii nexo mogą otrzymywać w aplikacji bezpłatne Powiadomienia z ważnymi informacjami biznesowymi, prawnymi i inne związane z programami nexo.