InsERT S.A.

ITMation S.A.

Subiekt GT w abonamencie.

Firma ITMation S.A. opracowała alternatywną w stosunku do tradycyjnej instalacji metodę udostępniania aplikacji Subiekt GT (oraz pozostałych aplikacji InsERT serii GT).

Jej podstawą jest chmurowy, zdalny, nie wymagający instalacji aplikacji dostęp do programu rozliczany abonamentowo - adekwatnie do ilości używanych stanowisk. Co istotne, w tym modelu można zarówno stworzyć nowe stanowiska kupując dostęp dla nowych użytkowników,  jak i - po migracji na serwer -  korzystać on-line z już posiadanych licencji.

Taka metoda pozwala firmom handlowym, handlowo-produkcyjnym, usługowym , które działają równocześnie w dwóch lub więcej lokalizacjach, wygodnie korzystać z możliwości sprawdzonego programu sprzedażowego lub finansów-księgowego, używając pojedynczej, spójnej bazy danych.

Poza dostępem do Subiekta GT z dowolnego miejsca, obsługi wielu lokalizacji i wsparcia pracowników mobilnych, ITMation zapewnia także szybkie uruchomienia zaplecza informatycznego, bez inwestycji po stronie firmy korzystającej z aplikacji InsERT.

Więcej informacji na temat oferty ITMation pod adresem: https://itmation.pl/IT/subiekt-gt-w-chmurze/ oraz https://cloudport.pl/subiekt-online.