InsERT S.A.

Subiekt GT

Nowoczesny i przyjazny dla użytkownika system sprzedaży z obsługą magazynów.

Pierwsze kroki

TytułOpis
Wersja programuDowiesz się, jak sprawdzić jaka wersja programu jest aktualnie zainstalowana.
Dodanie użytkowników programuZostanie pokazane, jak dodać do listy użytkowników programu nowych pracowników oraz jak nadać im uprawnienia.
Dopisanie magazynuZobacz, jak dodać nowy magazyn, poprawić dane istniejącego magazynu, oraz jak ustawić miejsce wystawienia dokumentu na podstawie danych adresowych magazynu.
Dopisanie kasy gotówkowejZobaczysz, jak dodać definicję nowej kasy gotówkowej,oraz poprawić dane już istniejącej.
Dopisanie nowego rachunku bankowego podmiotuPo obejrzeniu będziesz wiedzieć, w jaki sposób dopisać nowy rachunek bankowy podmiotu i poprawić dane już istniejącego.
Strona główna programuPrezentacja pokazuje, co to jest strona główna programu oraz jakie dane można z niej odczytać.

Kartoteki

TytułOpis
Zbiorcza zmiana stawki VAT towarówDowiesz się, jak w łatwy sposób szybko zmienić stawki VAT przypisane do wielu towarów.
Status aktywności towaruPo obejrzeniu prezentacji, dowiesz się co zrobić z towarami, którymi już nie handlujesz.
Zbiorcze zmiany na towarachJeśli chcesz zmienić grupę, dodać lub usunąć cechę wielu towarom naraz - obejrzyj tę prezentację.
Naklejki dla towarówPrezentacja ta pokaże, jak będąc w kartotece towarówwydrukować naklejki dla zaznaczonych towarów.
Kontrola NIPów kontrahentówDowiesz się, jak zapewnić kontrolę NIPu dla wprowadzanych kontrahentów tak, aby m.in. nie dopuścić do sytuacji ich zdublowania.
Status aktywności kontrahentaZobaczysz, jak radzić sobie w sytuacji, gdy zaprzestajemy handlu z wybranym kontrahentem.

Dokumenty

TytułOpis
Wydruk faktury w języku obcymZobacz jak w łatwy sposób wydrukować fakturę sprzedaży w języku angielskim lub niemieckim.
Miejsce wystawienia dokumentuDowiesz się, jak zmienić w programie miejsce wystawienia dokumentu.
Wysłanie wydruku mailemZobacz, jak w Subiekcie GT łatwo możesz wysłać wydruk dowolnego dokumentu pocztą elektroniczną.
Paragon z danymi klientaJeśli chcesz, aby na paragonach znajdowała się informacja komu został on wystawiony, obejrzyj tę prezentację.
Faktura sprzedaży na podstawie paragonuPrzykład ten pokazuje, jakie wsparcie ma użytkownik w sytuacji, gdy klient po sprzedaży na paragon, chce wystawienia faktury.
Faktura Pro FormaDowiesz się, jak w Subiekcie GT wystawić i wydrukować fakturę Pro Forma.
Wystawienie duplikatu dokumentuObejrzyj, jeśli chcesz zobaczyć, jak wystawić duplikat dokumentu (np. w sytuacji gdy klient zgubił wydruk dokumentu i żąda powtórnego wydruku)
Zaliczka do wydania magazynowegoZobaczysz, jak można w łatwy sposób ewidencjonować zaliczki wpłacane do wydania zewnętrznego i jak są one przenoszone do faktury sprzedaży.

Rozwiązywanie problemów

TytułOpis
Zapomniałem hasła szefaZobacz, co należy zrobić, jeśli zapomniałeś hasła szefa firmy i jak je odzyskać.
Nie widzę nowododanych modułówJeśli zainstalowałeś nową wersję programu i nie widzisz nowych modułów dodanych w tej wersji - obejrzyj tę prezentację.
Odbudowa wzorców wydrukuJeśli masz problem ze standardowym wzorcem wydruku, zobacz jak naprawić tę sytuację
Kontrola danychW przypadku, gdy zachodzi podejrzenie uszkodzenia bazy danych (na przykład na skutek awarii zasilania), należy przeprowadzić kontrolę danych. Ta prezentacja pokazuje jak to zrobić.
Skąd pobrać nową wersję Subiekta GTPo obejrzeniu tej prezentacji, będziesz wiedzieć, jak sprawdzić czy jest nowsza wersja programu i skąd ją pobrać.
Nie widzę wystawionych dokumentówJeśli wystawiłeś dokumenty i ich nie widzisz, pokażemy, dlaczego tak się dzieje i jak naprawić zaistniałą sytuację.
Numery początkowe dokumentówJeśli zakupiłeś nasz program, a wcześniej wystawiałeś już dokumenty poza nim, i chcesz w Subiekcie rozpocząć numerowanie dokumentów od innego numeru niż 1, obejrzyj tę prezentację.

Subiekt GT krok po kroku

Subiekt GT krok po kroku

Dla tych, którzy chcą się dowiedzieć więcej przygotowaliśmy szkolenie Subiekt GT krok po kroku, w którym szczegółowo omawiajamy obsługę systemu sprzedaży Subiekt GT - od instalacji i pierwszego uruchomienia, poprzez omówienie budowy programu, po dokładne przedstawienie funkcji takich jak wystawianie dokumentów, prowadzenie kartotek, rozliczenia z kontrahentami, ustawienia wydruków czy współpraca z urządzeniami zewnętrznymi (kasy i drukarki fiskalne, czytniki kodów kreskowych itd.).
Więcej informacji o szkoleniu