InsERT S.A.

Gratyfikant GT
szkolenia

Nowoczesny, bogaty funkcjonalnie system kadrowo-płacowy.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą multimedialnych szkoleń biznesowych. Ich niewątpliwe atuty to niskie ceny, prosty język i atrakcyjna, nowoczesna forma. Nasze szkolenia można odbywać w dowolnym miejscu i w dowolnym czasie, wielokrotnie wracając do potrzebnych informacji.

Gratyfikant GT krok po kroku
Gratyfikant GT krok po kroku

Szkolenie omawia obsługę systemu kadrowo-płacowego Gratyfikant GT - od instalacji, konfiguracji parametrów i przeniesienia danych po szczegółowe przedstawienie funkcji programu (m.in. wystawianie umów, prowadzenie ewidencji pracowników i ewidencji czasu pracy, naliczanie wynagrodzeń czy obsługa Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych).

Więcej informacji

Kadry i płace bez tajemnic
Kadry i płace bez tajemnic

Multimedialny podręcznik przeznaczony dla specjalistów ds. kadr i płac, pracodawców, studentów, uczniów - zarówno dla tych, którzy nie mieli dotąd styczności z tematyką kadrowo-płacową, jak i dla osób chcących utrwalić lub uaktualnić swoją wiedzę. Informacje przekazane są w przystępny sposób, z licznymi przykładami i filmami pomagającymi lepiej zrozumieć i przyswoić materiał.

Więcej informacji

Zmiany w podatku VAT 2011
Zmiany w podatku VAT 2011

W szkoleniu tym w przystępny sposób omówiono zmiany w przepisach dotyczących podatku VAT. Kurs zawiera zbiór odpowiednich aktów prawnych wraz z ich rzetelną interpretacją. Opisano również modyfikacje w systemach z linii InsERT GT dostosowujące programy do nowych przepisów.

Więcej informacji