Programy dla firm - InsERT
Informacje o nowych produktach i usługach, oferty promocyjne, aktualności prawne.
Zamień mikroSubiekta na Subiekta 123 za darmo!

Zamień mikroSubiekta na Subiekta 123 za darmo!

05 
stycznia
 2023

Od 1 stycznia 2023 mikroSubiekt nie jest już aktualizowany do zmian prawnych. Dzięki specjalnemu kodowi licencji każdy posiadacz tego programu może całkiem za darmo zamienić go na najnowszą wersję Subiekta 123 na 12 miesięcy.

 

 

 

Subiekt 123 to nowoczesny i funkcjonalny program do fakturowania online. Webowa aplikacja służy do wystawiania dokumentów handlowych online, prowadzenia sprzedaży, zarządzania informacjami o towarach i klientach. Daje znacznie więcej możliwości niż mikroSubiekt. Klienci, którzy zdecydują się zamienić mikroSubiekta na Subiekta 123, mogą też zgłosić się po bezpłatny moduł fiskalizacja, który umożliwia swobodne drukowanie paragonów na drukarce fiskalnej.

 

 

Zasady wymiany mikroSubiekta na Subiekta 123

 

 

 1. Przygotuj kod, który trafił do Ciebie mailem lub SMS-em. Nie masz kodu, skontaktuj się z jednym z naszych Partnerów lub Działem Sprzedaży InsERT (mail: sprzedaz@insert.com.pl, tel. 71 78 76 110).
 2. Z kodu może skorzystać tylko firma, która go otrzymała (kod powiązany jest konkretnym NIP-em). Firmy, które chcą przejść na Subiekta 123, wciąż mogą to zrobić. Aby uzyskać kod, wystarczy skontaktować się z jednym z naszych Partnerów lub Działem Sprzedaży InsERT (mail: sprzedaz@insert.com.pl, tel. 71 78 76 110).
 3. Promocja nie dotyczy klientów posiadających licencję mikroSubiekta, którzy są również użytkownikami: Subiekta GT, Subiekta nexo, Subiekta nexo PRO, Subiekta 123 – w tym licencji udostępnionej przez biuro rachunkowe (obecnie lub w przeszłości), mikroSubiekta w wersji dla biur rachunkowych.
 4. Możesz równolegle korzystać z mikroSubiekta i Subiekta 123 przez 12 miesięcy od daty rejestracji Subiekta 123.
 5. Aby aktywować kod, wybierz jedną z opcji poniżej:

 

Mam Konto InsERT Nie mam Konta InsERT


 Regulamin


 


Co zyskasz przechodząc  
z mikroSubiekta na Subiekta 123 • Szybkie wystawianie faktur, kiedy chcesz i gdzie chcesz
  Prosto i szybko wystawisz faktury na dowolnym urządzeniu i w dowolnym miejscu. Do uruchomienia programu wystarczy przeglądarka internetowa.
 • Zapomnij o archiwizacji – Twoje dokumenty będą bezpieczne w chmurze
  Nie będziesz się więcej przejmować kopiami zapasowymi. Program działa w chmurze i sam wykonuje kopie danych.
 • Zawsze aktualna wersja
  Nie musisz czekać na nową wersję i dokonywać aktualizacji. Wszystko wykona się automatycznie. Dzięki temu nawet w czasie ciągłych zmian prawnych będziesz zawsze pracować na najnowszej wersji zgodnej z ustawami i rozporządzeniami.
 • Automatyczne pobieranie informacji
  Nie musisz już wypełniać danych klientów. Wystarczy wpisać NIP, a adres i numery rachunków bankowych pobiorą się same. Sprzedajesz w walutach zagranicznych? Kursy na dokumentach zaciągną się automatycznie i trafią do programu.
 • Wiele typów dokumentów handlowych
  Otrzymasz większe wsparcie przy sprzedaży dzięki nowym typom dokumentów, m.in. wystawiając faktury zaliczkowe, pro forma i faktury marża.
 • Automatyczne przesyłanie dokumentów do biura rachunkowego
  Zapomnij o uciążliwym dostarczaniu papierowych dokumentów do biura rachunkowego. Z Subiekta 123 można je automatycznie przesłać wprost do programów księgowych InsERT nexo PRO, na których pracują biura rachunkowe.


 

Będziesz mógł też wykorzystać wiele funkcji, których nie ma w mikroSubiekcie, m.in.: własne formaty numeracji dokumentów, konfigurowalne wydruki dokumentów, własne szablony e-mail z dokumentami, faktury cykliczne, oznaczania kodów GTU na pozycji dokumentu i w kartotece produktów, pobieranie zestawień w postaci arkusza kalkulacyjnego, zbiorcze pobieranie dokumentów.

Jeśli osoby obsługujące program w Twojej firmie na co dzień posługują się językiem obcym, będą mogły skorzystać z angielskiej, niemieckiej, ukraińskiej lub rosyjskiej wersji językowej. Oprócz pobierania kursów walut i wsparcia dla kartoteki kontrahentów zagranicznych Subiekt 123 wspiera także pakiet VAT e-commerce.

Obejrzyj film prezentujący cechy Subiekta 123, czyniące go najlepszym rozwiązaniem dla firm korzystających dotąd z mikroSubiekta.

 


 

Wideoporady

 

Aby ułatwić Ci rozpoczęcie pracy, przygotowaliśmy bezpłatne wideoporady, które pokażą Ci, jak zrealizować poszczególne czynności w Subiekcie 123, takie jak wystawienie faktury sprzedaży, dodanie rachunku bankowego firmy czy import produktów z mikroSubiekta.

 

 

 

 

Więcej wideoporad