mobilny Subiekt
System sprzedaży mobilnej, ściśle zintegrowany z Subiektem GT.
Aktualna wersja: 1.06
Uwaga! mobilny Subiekt w wersji 1.06 wymaga Subiekta GT w wersji 1.22 lub nowszej i nie będzie działać ze starszymi wersjami.
Przedstawiamy Państwu bezpłatne ulepszenie mobilnego Subiekta. Ulepszenie należy zainstalować przez pobranie i uruchomienie obydwu plików z poniższej tabeli.
| Nazwa | Wersja | Data | Plik | Wielkość |
|---|---|---|---|---|
| mobilny Subiekt - część mobilna | 1.06 | 16/08/2011 | mobilny_Subiekt_1_06.exe | 8 280 KB |
| mobilny Subiekt - część serwerowa | 1.06 | 16/08/2011 | mobilny_Subiekt_Serwer_1_06.exe | 7 946 KB |
Wersja 1.06 - 17/08/2011
- Dodano automatyczne eksportowanie nowych i zmienionych kontrahentów przed uruchomieniem zapisu wszystkich dokumentów z bufora.
- Dodano informację o domyślnym terminie płatności kredytem kupieckim w oknie szczegółów kontrahenta.
- Dodano informację, którego dokładnie towaru brakuje, gdy nie uda się zapis do Systemu Handlowego.
- Dodano możliwość realizowania zamówień od klientów.
- Dodano możliwość ustawiania płatnika na dokumentach ZK.
- Dodano możliwość wyboru, czy w oknie Transakcji ma być pokazywany symbol, nazwa czy symbol i nazwa towaru.
- Dodano nową opcję filtrowania dokumentów - "przeterminowane".
- Dodano nową opcję przy wystawianiu dokumentu KP - "należności przeterminowane".
- Dodano obsługe pól własnych (typu tekst, liczba, kwota i data) dla dokumentów wystawianych z PDA.
- Dodano obsługę flag własnych dla dokumentów (ustawianie, wyświetlanie).
- Dodano obsługę flag własnych dla towarów (wyświetlanie).
- Dodano opcję blokowania wystawiania nowych dokumentów w sytuacji, gdy w buforze znajdują się dokumenty starsze niż określona w Zarządzaniu liczba dni.
- Dodano opcję, której włączenie umożliwia użytkownikowi mobilnemu podgląd, drukowanie oraz rozliczanie dokumentów wystawionych przez innego użytkownika.
- Dodano pole PESEL do danych kontrahenta oraz uwzględniono je na wydrukach.
- Dodano uwzględnianie dokumentów znajdujących się buforze przy sprawdzaniu dostępnej ilości podczas dodawania pozycji do dokumentu.
- Dodano uwzględnianie dokumentów znajdujących się w buforze przy sprawdzaniu limitów kredytkowych kontrahenta.
- Dodano w zakładce D danych kontrahenta informację o jego limitach kredytowych.
- Dodano widok pokazujący podsumowanie sprzedaży oraz form płatności w kontekście wybranego dnia / tygodnia / miesiąca.
- Poprawiono prezentowanie stawki VAT "zw" na wydrukach.
- Poprawiono przechodzenie do trybu on-line przy połączeniu GPRS w sytuacji, gdy program był uruchomiony w wymuszonym trybie off-line.
- Usunięto błąd polegający na braku numerów rozliczanych należności na lokalnych wydrukach rozliczeń zbiorczych.
- Usunięto błąd polegający na drukowaniu danych o rachunku bankowym w przypadku, gdy ustawiony jest własny nagłówek wydruku.
- Usunięto błąd polegający na zawieszaniu się programu w sytuacji, gdy ustawiany jest zbiorczo rabat dla dużej liczby pozycji (ponad 70), a następnie zmieniany jest dla pojedyńczej pozycji.
- Usunięto błąd, który objawiał się błędnymi stanami magazynowymi po synchronizacji dokumentów wystawionych z PDA, które były następnie modyfikowane w Systemie Handlowym.
- Usunięto błąd, który uniemożliwiał zapis dokumentu do Systemu Handlowego w sytuacji, gdy kontrahent nie miał zezwolenia na kredyt kupiecki.
- Zmieniono minimalną wersję systemu Subiekt GT współpracującego z mobilnym Subiektem na 1.22.




