InsERT S.A

Mikrofirmy

Aby osiągnąć sukces na rynku, nawet najmniejsze, jedno- lub kilkuosobowe firmy wymagają wsparcia w prowadzeniu efektywnej sprzedaży, rzetelnej dokumentacji czy sprawnej obsłudze klientów. Codzienne zarządzanie mikroprzedsiębiorstwem ułatwiają programy z oferty Insertu.

Sprzedaż

Subiekt nexo
[sprzedaż detaliczna i hurtowa, fakturowanie, zamówienia, towary, usługi, komplety, obsługa magazynów, rozrachunki, płatności ratalne]

Program kompleksowo wspomagający obsługę sprzedaży w małych i średnich firmach – sklepach, hurtowniach, warsztatach, zakładach usługowych itp. Przyjazny, intuicyjny interfejs ułatwia i przyspiesza pracę, a bogata funkcjonalność zaspokoi potrzeby nowoczesnych przedsiębiorców, bez względu na branżę.

Więcej informacji o Subiekcie nexo

mikroSubiekt dla Windows
[fakturowanie, kartoteka kontrahentów, kartoteka towarów]

Niezwykle prosty i przyjazny system odpowiedzialny za ewidencjonowanie sprzedaży. Został stworzony przede wszystkim z myślą o małych firmach handlowo-usługowych, których działalność nie wymaga oprogramowania obsługującego magazyny.

Więcej informacji o mikroSubiekcie

Księga przychodów i rozchodów

Rachmistrz nexo
[uproszczona księgowość, KPiR, ryczałt, środki trwałe, finanse, rozrachunki]

System dla firm rozliczających się na podstawie księgi przychodów i rozchodów lub ryczałtu ewidencjonowanego. Bogata funkcjonalność i prosta, intuicyjna obsługa to atuty, które sprawiają, że obsługa księgowa firmy z Rachmistrzem nexo przebiega szybko i sprawnie.

Więcej informacji o Rachmistrzu nexo

Rachmistrz GT
[uproszczona księgowość, ryczałt, środki trwałe, podstawowa obsługa płac]

Nowoczesny system obsługi uproszczonej księgowości. Program ten polecamy firmom prowadzącym księgę przychodów i rozchodów oraz płatnikom podatku zryczałtowanego, którzy rozliczają się w formie ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych.

Więcej informacji o Rachmistrzu GT

Zarządzanie relacjami z klientami

Gestor GT
[CRM, pełna informacja o kliencie, historia kontaktów, planowanie i rejestrowanie zadań, poczta elektroniczna, wysyłki grupowe]

Wygodny i elastyczny system wspomagający budowanie trwałych relacji z klientami. Kompleksowo wspomaga działania związane z obsługą klienta, takie jak gromadzenie informacji, zarządzanie kontaktami, realizacja i analiza działań handlowych i marketingowych. Współpracuje z Subiektem GT.

Więcej informacji o Gestorze GT

Drukowanie przelewów

Przelewy 2
[rózne wzory przelewu, przelewy ZUS, kartoteka kontrahentów i nadawców]

Proste w użyciu narzędzie, pozwalające drukować polecenia przelewów według wszystkich obowiązujących wzorów, działające w środowisku Windows i współpracujące z programami firmy InsERT dla DOS.

Więcej informacji o Przelewach 2

Opieka posprzedażna

3 miesiące bezpłatnej, pełnej opieki posprzedażnej.

Zobacz ofertę

e-Archiwizacja

e-Archiwizacja 14 dni za darmo
  • Bezpieczeństwo
  • Minimalizacja zagrożeń
  • Oszczędność

Zobacz ofertę

Klub InsERT

Wykupiłeś Abonament lub teleKonsultanta? Skorzystaj z ofert Klubu!