ATISOFT Grzegorz Reguła

Autoryzowani Partnerzy InsERT

Rozwiązania własne

 • APLIKACJA DO IMPORTU ZAKUPU Z PLIKÓW XML, CSV, EXCEL, TXT. do programu: Subiekt GT

  Aplikacja umożliwia łatwe wczytywanie dokumentów handlowych z dużą ilością pozycji co znacznie przyśpiesza proces wprowadzania dokumentów wygenerowanych w innych systemach w formacie XML, CSV, EXCEL, TXT. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom szybciej ustalimy ceny sprzedaży, dodamy nowe kartoteki zedytujemy istniejące. Zastosowanie programu znacznie przyśpieszy pracochłonny proces wprowadzania danych, przez co zakupiony towar szybciej znajdzie się w kartotekach systemu Subiekt GT.

  Cena: 990,00 zł

  Zadaj pytanie poprzez e-mail | Strona WWW
 • Export Import dokum. w formacie XML ECOD, Edison lub PDF do programu: Subiekt GT

  Program dla Subiekta GT 2 moduły 1 moduł exportowy - Pobierający dane o dokumentach z systemu Subiekt GT i zapisujący w formacie XML (ECOD Comarch, Edison) lub PDF na dysku lokalnym lub FTP. 2 moduł importowy - Program pobiera dane z plików XML (ECOD Comarch, Edison) i zapisuje dok. zamówienia w Subiekcie GT. Istnieje możliwość dostosowania programu do indywidualnych potrzeb Firmy np. Przy eksporcie faktury zapisywanie kodów lub nazw towarów dla odbiorcy (makro, tesco

  Cena: 999,00 zł

  Zadaj pytanie poprzez e-mail | Strona WWW
 • SubiektGT w Chmurze do programu: Subiekt GT

  Udostępniamy naszym Klientom serwer w chmurze. Jest to instancja serwerowa o określonych parametrach oraz oprogramowaniu. Technicznie nie różni się ona niczym od serwera fizycznego. Pozwala w pełni korzystać z zasobów i współpracuje z oprogramowaniem Insert GT. Serwery oparte są o system operacyjny Microsoft Windows Server 2012 R2 32/64 bit. Podstawowa licencja zawiera 2 pulpit Administracyjne. Istnieje możliwość ich dokupienia w paczkach po 5 szt. za 125zł netto. Opłaty za usługę są miesięczne.

  Cena: 165,00 zł

  Zadaj pytanie poprzez e-mail | Strona WWW