Promocje

Promocje

Analizujemy potrzeby naszych klientów i zawsze staramy się, by w ofercie Insertu znaleźli dokładnie to, czego potrzebuje ich firma. Wiemy też, że oszczędność finansowa jest zawsze benefitem, której szukają przedsiębiorcy, dlatego zapewniamy im i jedno, i drugie.

Nie trać klientów przez pandemię. Zarabiaj w internecie

Nie trać klientów przez pandemię. Zarabiaj w internecie

07 
kwietnia
 2020

W dobie koronawirusa handel przenosi się do internetu. Ty także możesz szybko uruchomić własny e-sklep i sprzedawać w nim wybrane produkty z Subiekta. Pomoże Ci w tym aplikacja vendero, teraz kupisz ją dodatkowo o 150 PLN taniej!

Nie musisz znać się na tworzeniu stron i sklepów internetowych – przygotowaliśmy specjalny, internetowy przewodnik, który poprowadzi Cię przez kolejne kroki niezbędne do stworzenia e-sklepu. Nie musisz posiadać specjalistycznej wiedzy informatycznej. To naprawdę proste! 

Pracujesz z Subiektem nexo, dlatego trafił do Ciebie mailem lub SMS-em unikatowy kod rabatowy, który uprawnia do kupna vendero o 150 zł taniej. Jeśli jeszcze go nie otrzymałeś, skontaktuj się z nami. Możesz go wykorzystać u Partnera lub bezpośrednio w Sklepie InsERT.

 

Co zyskujesz z vendero

 

Z vendero nie martwisz się o nic! Jeśli nie posiadasz własnego serwera, ani adresu www, aplikacja da Ci możliwość skorzystania z bezpłatnego hostingu i indywidualnego adresu www dla Twojego sklepu; 

vendero jest w pełni zintegrowane z Subiektem GT oraz Subiektem nexo, dzięki czemu wybrane przez Ciebie towary z programu sprzedażowego automatycznie pojawią się w e-sklepie, a każde złożone w internecie zamówienie trafi do Subiekta.

 

Ceny vendero z kodem rabatowym

  • Sklep do 1000 produktów - 299 zł netto (standardowa cena: 449 zł netto);
  • Sklep do 3000 produktów - 399 zł netto (standardowa cena: 549 zł netto).

 

Dowiedz się więcej o vendero:

 

 

Jak skorzystać z kodu i kupić vendero taniej

  1. Kod rabatowy można wykorzystać bezpośrednio w Sklepie InsERT lub za pośrednictwem Partnera InsERT.
  2. Możesz zakupić vendero w jednej z dwóch wersji: sklep internetowy do 1000 produktów lub do 3000 produktów.
  3. Każdy kod jest bezpośrednio powiązany z licencją programu i może być wykorzystany tylko raz, wyłącznie przez firmę, która zarejestrowała dany program.
  4. Rabat na vendero nie łączy się z innymi promocjami dotyczącymi tego produktu.
  5. Kod ważny jest w trakcie stanu epidemii. InsERT zastrzega sobie możliwość zmiany ważności.