Promocje

Promocje

Analizujemy potrzeby naszych klientów i zawsze staramy się, by w ofercie Insertu znaleźli dokładnie to, czego potrzebuje ich firma. Wiemy też, że oszczędność finansowa jest zawsze benefitem, której szukają przedsiębiorcy, dlatego zapewniamy im i jedno, i drugie.

Microsoft SQL Server 2019

Microsoft SQL Server 2019

15 
kwietnia
 2020

Microsoft SQL Server to innowacyjna platforma do zarządzania bazą danych, która zapewnia najwyższe bezpieczeństwo zasobów informacyjnych. Jest elastyczna i wygodna w pracy, a koszty zarządzania danymi są niskie. 

Programy linii InsERT nexo oraz InsERT GT płynnie współpracują z Microsoft SQL Server 2019. Użytkownicy naszych systemów mogą więc samodzielnie rozwijać swoją infrastrukturę, dodatki do programów oraz własne rozwiązania z użyciem wszystkich nowości. Licencję na program kupią zaś w specjalnie przygotowanej dla nich cenie. 

 

Za co polubisz SQL Server 2019?

 

Łatwa analiza wszystkich typów danych 

Szybki wgląd w dane relacyjne, nierelacyjne, ustrukturyzowane i nieustrukturyzowane, przedstawiające pełny obraz funkcjonowania Twojej firmy. Klastry Big Data zapewniają wszystkie narzędzia i systemy do pozyskiwania, przechowywania i przygotowywania danych do analizy, a także do szkolenia, przechowywania i operacjonalizacji modeli uczenia maszynowego. 

Lider w zakresie bezpieczeństwa danych 

Baza danych uznana przez amerykański Narodowy Instytut Standardów i Technologii za najmniej narażoną na atak w ciągu ostatnich dziewięciu lat. Zawsze bądź o krok do przodu dzięki wbudowanym funkcjom klasyfikacji i ochrony danych oraz monitorowania i alertów. SQL Server 2019 monitoruje, identyfikuje i ostrzega o podejrzanych działaniach, a nawet wykrywa i usuwa luki w zabezpieczeniach i błędne konfiguracje. 

Inteligentna baza danych 

Uaktualnij i zmodernizuj bazę danych SQL Server lokalnie, w chmurze i w obszarach brzegowych. Certyfikacja zgodności z bazą danych eliminuje ryzyko niekompatybilności aplikacji. Korzystaj z funkcji technologii „in-memory” w bazie danych, takich jak trwałe wsparcie pamięci i narzędzie TempDB zoptymalizowane pod kątem pamięci, aby poprawić wydajność realizacji zadań o znaczeniu krytycznym. 

Mobilne analizy biznesowe 

Przeglądaj dane wizualne i szybko odkrywaj wzorce, aby podejmować lepsze i szybsze decyzje dzięki narzędziu Power BI Report Server. Łącz dane z prawie każdego źródła za pomocą obszernej biblioteki konektorów i nowych transformacji w modelach tabelarycznych SSAS. Znajdź odpowiedzi na pytania dotyczące danych dzięki możliwości przeglądania danych wizualnych i interaktywnej analizie danych jezior danych za pomocą narzędzi SQL Server BI. 

Swobodny wybór języka i platformy 

Możesz korzystać z wybranego języka i platformy dzięki obsłudze narzędzi typu open source. Obsługuj SQL Server na kontenerach Linux ze wsparciem systemu Kubernetes lub na urządzeniach z systemem Windows. 

Maksymalna dostępność 

Zyskaj dłuższy czas nieprzerwanego działania, który ma krytyczne znaczenie dla działalności firmy, szybsze przełączanie do trybu failover oraz zoptymalizowany całkowity koszt posiadania dzięki replikom danych na potrzeby przywracania po awarii zapisanym w chmurze i zawsze włączonym grupom dostępności.  

Więcej informacji o SQL Server 2019 znajdziesz tutaj.

 

Ceny

Dzięki specjalnej cenie, przygotowanej dla posiadaczy programów InsERT, kupując licencję na SQL Server 2019 możesz zaoszczędzić ponad 50% kosztów.

   Wersja dla posiadaczy programów InsERT

   530 zł netto (1 stanowisko klienckie)

   Wersja dla innych programów

   1 310 zł netto (1 stanowisko klienckie)

 

Pełny cennik znajduje się w tym miejscu.

 

Zamówienia można składać u naszych Partnerów (lista znajduje się tutaj). Wszelkich informacji udzielą także nasi konsultanci pod numerem tel.  71 78 76 110 albo pod adresem e-mail: sprzedaz@insert.com.pl