InsERT S.A.

Rewizor GT na platformie KOMAKO.asp, czyli księgowość zdalna

System finansowo-księgowy Rewizor GT po instalacji na platformie usługowej KOMAKO.asp stanowi doskonale narzędzie dla księgowych pracujących zdalnie. Dzięki pracy online księgowy otrzymuje informacje spływające do programu księgowego Rewizor GT na bieżąco, wystarczy, że jest zalogowany na platformie KOMAKO.asp bez względu na miejsce pracy.

Rewizor GT na platformie usługowej KOMAKO.asp jest dostępny w firmie dla uprawnionych pracowników z działu księgowości z dowolnego miejsca na świecie w trybie 24h/7. Wszyscy pracownicy pracują na wspólnej bazie danych poprzez Internet, dzięki czemu mają dostęp do aktualnych danych firmy jakie spływają do Rewizora GT z innych aplikacji pakietu InsERT GT.

Cała funkcjonalność oprogramowania Rewizor GT jest dostępna bez inwestycji początkowej w serwery, czy licencje (np. Windows Server oraz MS SQL Server).

Dzięki pracy w modelu ASP (czasem zwanym „Software as a Service, SaaS” – czyli oprogramowanie jako usługa):

  • Główny Księgowy ma zdalny dostęp do całego systemu finansowo-księgowego;
  • wzrasta szybkość wdrożenia systemu Rewizor GT, gdyż platforma KOMAKO.asp wraz z oprogramowaniem Rewizor GT jest gotowa do pracy po podpisaniu umowy z KOMAKO;
  • dostęp do danych firmy jest na bieżąco, co poprawia kontrolę nad działaniami firmy;
  • ułatwia nadzór nad finansami oraz rozrachunkami firmy;
  • umożliwia tele-pracę pracowników działu księgowości.

KOMAKO jako Autoryzowany Partner InsERT oraz Certyfikowany Partner Microsoftu jest odpowiedzialny za hosting naszych aplikacji na swojej platformie, po szczegóły zapraszamy na stronę firmy KOMAKO: www.hostingaplikacji.pl.