InsERT S.A.

W Insercie ułatwiamy tysiącom małych i średnich przedsiębiorstw prowadzenie ich biznesu. Tworzymy przyjazne, intuicyjne i wszechstronne programy, które rozwiązują codzienne problemy naszych klientów. A wszystko to robimy w przyjaznej i rodzinnej atmosferze, dbając jednocześnie o ciągły rozwój naszych pracowników.

Podoba Ci się taka wizja pracy? Sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Aktualnie poszukujemy pasjonatów tworzenia oprogramowania na stanowisko:

Junior Front-End Developer

Pracując w naszym dziale oprogramowania będziesz tworzyć nowe rozwiązania IT, a także rozwijać istniejące produkty dostosowując je do zmieniających się potrzeb naszych użytkowników oraz wymagań technologicznych. Pomożesz nam tworzyć aplikacje desktopowe z nowoczesnymi rozwiązaniami webowymi i cloudowymi na urządzenia mobilne z Androidem.

Dołączysz do jednego z zespołów projektowych (2-7 osobowych) wspierających wybrany obszar biznesowy. U nas możesz naprawdę tworzyć programy, mieć realny wpływ na ich finalny wygląd i działanie, a nie realizować odgórnie narzucone specyfikacje.

Chętnie spotkamy się z Tobą, jeśli:

  • posiadasz min. 1 rok praktycznego doświadczenia w tworzeniu aplikacji internetowych,
  • masz bardzo dobrą znajomość AngularJS,
  • masz dobra znajomość JavaScript i TypeScript,
  • cechuje Cię kreatywność i samodzielność,
  • lubisz mieć własne zadania i odpowiedzialności,
  • posiadasz wykształcenie wyższe informatyczne.

Dodatkowymi atutami będą:

  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych,
  • znajomość C# i ASP.NET,
  • znajomość wzorców projektowych.

Oferujemy:

  • pracę w dużych, rozwojowych projektach;
  • ciągły rozwój wraz z możliwością udziału w szkoleniach i konferencjach;
  • luźną atmosferę i brak oficjalnego dress code;
  • elastyczne godziny pracy lub pracę w niepełnym wymiarze godzin;
  • komfortowe warunki pracy w pokojach projektowych;
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub B2B;
  • imprezy i integracje firmowe;
  • inicjatywy i zajęcia sportowe dla naszych pracowników;
  • dostęp do prywatnej opieki zdrowotnej;
  • kartę sportową;
  • darmowy parking i udogodnienia dla rowerzystów;
  • nieograniczone ilości kawy i herbaty.

Podoba Ci się nasza oferta? Kliknij APLIKUJ, dołącz do nas i pracuj z przyjemnością!

Kliknięcie przycisku APLIKUJ oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez InsERT S.A. dla potrzeb prowadzenia rekrutacji na w/w stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę.