Dlaczego warto pracować w Insercie?

Bo w Insercie ułatwiamy setkom tysięcy Polaków pracę w małych i średnich przedsiębiorstwach. Ten argument Ci nie wystarcza? W takim razie popatrz, czego na pewno w Insercie nie ma:

  • Klepania kodu, nie wiedząc, po co i dlaczego. W Insercie wiemy, że jakość naszych programów to podstawa sprawnie działających działów sprzedaży, finansowych czy kadrowo-płacowych w firmach, bez względu na ich branżę. Nasze rozwiązania muszą być inteligentne i wszechstronne, a jednocześnie intuicyjne i proste w obsłudze. Przy takim wyzwaniu nie będziesz się nudzić w pracy.
  • Pracy w atmosferze pruskiego drylu. W naszej firmie szanujemy siebie oraz swój czas w pracy i poza nią. Mamy miejsca, w których się resetujemy, gadamy albo robimy burzę mózgów. Dzięki elastycznym godzinom pracy łatwiej pogodzisz ją z wyzwaniami życia.
  • Poczucia, że jesteś jednym z tysiąca anonimowych pracowników w globalnej machinie korporacyjnej. W 150-osobowym Insercie wszyscy się znamy i bez względu na wiek, staż i doświadczenie mówimy do siebie po imieniu. Rozmawiamy ze sobą, spotykamy się po pracy i wyjeżdżamy. Spodziewaj się wszystkiego, tylko nie kolejnego przymusowego i nudnego wyjazdu szkoleniowego.
  • Pracy dla sześciu szefów i robienia siedmiu zadań "na wczoraj". Wiemy, kto jest za co odpowiedzialny i czego się od nas oczekuje. Nie można być kreatywnym pracując w nerwowej atmosferze i poczuciu, że zawsze jest za późno i za mało czasu na wykonanie zadania. W Insercie nie tworzymy zbędnej biurokracji, a Ty załatwisz wiele rzeczy od ręki.
  • Obawy, że nie wolno zadawać pytań, jeśli coś jest niejasne. W Insercie cenimy poszerzanie wiedzy, którą dzielimy się ze sobą na co dzień. Podnosimy kwalifikacje na najbardziej cenionych szkoleniach branżowych i konferencjach oraz zdobywamy nowe umiejętności. To wszystko za darmo i bez podpisywania lojalki.
  • Poczucia, że nasza firma jest słabo znana. Nasz sztandarowy produkt Subiekt jest od 16 lat najbardziej popularnym programem do zarządzania małymi i średnimi firmami w Polsce. Wciąż się rozwijamy i powiększamy grono Insertowców. Właśnie dlatego w lutym 2010 roku przenieśliśmy się do naszej własnej, dużo wygodniejszej, niedawno wybudowanej we Wrocławiu siedziby i nie narzekamy na brak nowych wyzwań oraz ciekawych projektów.

Trudno w to uwierzyć? Przyjdź, zobacz i zostań!