EuriSIM

Rozwiązania Partnerskie

Opis rozwiązania polecane rozwiązanie

EuriSM to modułowy system skierowany przede wszystkim do sprzedawców internetowych. Bazuje na rozwiązaniach InsERT Sello oraz Subiekt GT. Poszczególne moduły systemu pozwalają zintegrować sprzedaż z wielu kanałów w jedno miejsce. Integrujemy platformy aukcyjne, sklepy internetowe, platformy B2B.

Dzięki integracji z systemami używanymi przez firmy kurierskie oraz programami InsERT, obsłużenie jednej transakcji trwa ok 8 sekund i wymaga tylko jednego kliknięcia myszką. Transakcje wymagające interwencji są rozpoznawane i kierowane do obsługi klienta. Sprzedaż kompletu powoduje jego automatyczne zmontowanie w Subiekt GT bądź rozmontowanie w transakcji Sello.

Moduł wspierający zamawianie towaru dokonuje predykcji optymalnego najmniejszego stanu magazynowego. Możliwe jest cykliczne wysyłanie zamówienia wprost do dostawcy.

Moduł bankowy pozwala automatycznie wykonywać zwroty gotówkowe klientom oraz księgować wpłaty pobraniowe. Księgujemy zarówno transakcje w Sello, jak i rozliczanie dokumentów w Subiekt GT.

Inteligentny moduł zarządzania ofertą dostosowuje cenę towaru do popytu na rynku, analizując także ceny konkurencji. Możliwa jest integracja z hurtowniami zewnętrznymi i bezpieczne włączenie ich do oferty własnej, bez ryzyka zmiany dostępności lub ceny zakupu.

System wspiera pracę wielu podmiotów klienta poprzez automatyzację zamawiania towarów między firmami, zarządzania wspólną ofertą w kanałach sprzedaży oraz synchronizację kartotek towarowych wszystkich podmiotów. Możliwe jest wystawianie rachunku z towarem zamawianym „w locie” w zsynchronizowanych firmach.

Rozbudowany moduł raportowania pozwala z groszową precyzją określić zysk towaru, uwzględniając koszty magazynowania, wystawienia oferty, promowania oferty, dokładnej prowizji sprzedaży oraz zysku na wysyłce towaru - dla każdej z kartotek bądź grup towarowych, z możliwością dokonania obliczeń do 12 miesięcy wstecz. Jest to narzędzie niezbędne każdemu sprzedawcy, posiadającemu rozległą ofertę. Pozwala ograniczyć nierentowne towary i nieefektywne koszta promocji.

Raporty kontrolne pokazują bieżący stan dnia (oczekujące/wykonane transakcje, statystyka transakcji problematycznych, zestawienie ilościowe wysyłek, kwot pobrań etc) oraz zaległe zadania - np wskazanie towarów nie wstawionych do oferty, z brakiem opisu, ceny itd. Indywidualne raporty dla księgowości ułatwią zamykanie miesiąca. Całości dopełnia wbudowany prosty system RCP.

System oferowany jest wraz z pełnym wsparciem zdalnym oraz Hotline. Na zgłoszenie reagujemy natychmiast, w razie potrzeby podłączając się wprost do komputera klienta i wspólnie rozwiązując problem. Operacyjność przedsiębiorstwa klienta jest naszym priorytetem!

W krytycznych sytuacjach pomagamy 24h/dobę.

Szukaj nas na YouTube: BetterSoftpl.

Wymagania:

Sello