InsERT S.A.

oscGT

Łatwe w użyciu narzędzie zapewniające współpracę pomiędzy Subiektem GT a sklepem internetowym.

osCommerce

osCommerce to produkt niezależny od firmy InsERT. Jest to platforma do prowadzenia sklepu internetowego. Skrót "osc", pochodzący z języka angielskiego, oznacza Open Source Commerce. Sklep osCommerce zbudowany jest na tradycyjnym szablonie, na który składa się nagłówek, trzykolumnowe centrum i stopka, choć można też spotkać sklepy oparte na osCommerce odbiegające od tego schematu. Podstawowa wersja sklepu zawiera następujące mechanizmy: prezentacja towaru, system logowania klientów, system recenzji, informowanie o produktach, system prezentacji nowości, moduł promocji. Panel administracyjny natomiast umożliwia konfigurację sklepu, dodawanie towarów, obsługę zamówień. Sklep można prowadzić w wielu językach, może tez obsługiwać wiele walut. Zachęcamy do zapoznania się z opisem osCommerce na stronach: www.oscommerce.org, www.oscommerce.pl, www.oscpremium.com (informacje na temat osCommerce znaleźć można na wielu stronach internetowych, podajemy tu najpopularniejsze adresy, obecnie wiele firm oferuje nie tylko osCommerce, ale także wsparcie techniczne dla tego programu).

Projekty osCommerce są udostępniane bezpłatnie - można je pobrać, zainstalować i używać bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek kosztów. Użytkownicy osCommerce wymieniają się poglądami na listach dyskusyjnych, tworzą dodatkowe moduły, poprawki i nowe funkcjonalności zwane kontrybucjami.

Uwaga! Z końcem 2015 roku program oscGT został wycofany ze sprzedaży. Ostatnią wersją systemu osCommerce, którą wspiera oscGT w wersji 1.03 SP1 jest wersja osCommerce 2.3.3. Późniejsze wersje osCommerce nie są obsługiwane.