Wróć do wyszukiwarki

e-Pomoc techniczna

Rejestracja licencji w serwisie Konto InsERT

Program: Biuro nexo, Gestor nexo, Gratyfikant nexo, InsERT nexo, Rachmistrz nexo, Rewizor nexo, Subiekt 123, Subiekt nexo, zarezerwuj.pl

Kategoria: Konto InsERT, Licencje, Rejestracja licencji

Konto InsERT służy do logowania się do specjalnego serwisu (Konto InsERT) z pozi​omu, którego można zarządzać licencjami i rozszerzeniami do programów oraz aplikacji webowych takich jak zarezerwuj.pl, oraz Subiekt 123​. Dodatkowo dzięki podłączeniu Konta InsERT do programu możliwe jest również korzystanie z różnego rodzaju e-usług, np.: pobierania kursów walut, bankowości on-line, elektronicznej wymiany dokumentów, czy też użytkowania InsERT nexo LINK.

W serwisie Konto InsERT można również rejestrować nowe licencje. Aby to zrobić, należy:

1. Przejść na stronę Konta InsERT i si​ę zalogować.

 

2. Upewnić się, że jest otwarta prawidłowa firma, jeśli nie można Zmienić firmę, następnie przejść do modułu Moje produkty i kliknąć Zarejestruj numer licencji.


3. Wpisać Numer licencji i kliknąć Zatwierdź.

 

4. Uzupełnić formularz Dane dotyczące licencji, Dane osoby odpowiedzialnej za program oraz Szczegóły zakupu, następnie Przejść dalej.

UWAGA!!! Podczas rejestracji licencji należącej do biura rachunkowego wymagane jest podanie numeru REGON.


5. Uzupełnić informacje dotyczące swojej firmy w celu pomocy ulepszania programów przez firmę InsERT, kliknąć przycisk Podsumowanie.


6. Sprawdzić wprowadzone wcześniej dane i zatwierdzić przyciskiem Zarejestruj. 


Po zatwierdzeniu rejestracji pojawi się informacja o pomyślnym zakończeniu rejestracji programu oraz zarejestrowany program pojawi się w module Moje produkty.Czy artykuł był pomocny?TAKNIE

Dlaczego artykuł oceniasz jako nieprzydatny?

Dziękujemy za opinię
drukujWróć do wyszukiwarki