InsERT S.A.
e-pomoc techniczna

e-pomoc techniczna

Jak dodać lub usunąć użytkownika z uprawnieniami administratora w serwisie Konto InsERT?

Program: Biuro GT, Gestor GT, Gestor nexo, Gratyfikant GT, Gratyfikant nexo, InsERT GT, InsERT nexo, Rachmistrz GT, Rachmistrz nexo, Rewizor GT, Rewizor nexo, Subiekt 123, Subiekt GT, Subiekt nexo, mikroGratyfikant GT

Kategoria: Konto InsERT

​Dodawanie i usuwanie użytkowników oraz nadawanie im uprawnień jest możliwe jedynie z poziomu użytkownika typu administrator, więc przed próbą dodania nowego lub usunięcia istniejącego, należy:

1. Otworzyć w przeglądarce internetowej stronę  https://konto.insert.com.pl, wpisać dane do logowania i kliknąć Zaloguj się.


2​. Upewnić się, że wybrana jest dobra firma, jeśli nie to należy Zmienić firmę, następnie przejść do modułu Użytkownicy i kliknąć Dodaj użytkownika.


2. Wpisać Adres e-mail, na który zostanie wysłany link aktywacyjny i który zostanie przypisany do nowego użytkownika, w sekcji Uprawnienia w firmie zaznaczyć Administrator firmy oraz ustalić, czy użytkownik ma posiadać również Uprawnienia administratora globalnego, następnie zatwierdzić przyciskiem Dodaj użytkownika.

UWAGA!!! Dodanie nowego użytkownika z uprawnieniami administratora umożliwi mu pełny dostęp do wszystkich funkcji serwisu Konto InsERT, m.in. odłączenie innych użytkowników, usunięcie licencji, zmiana loginu i hasła do konta itp.

 

Zostanie wyświetlone potwierdzenie wysłania zaproszenia. 


W celu przyjęcia zaproszenia należy:

1. Otworzyć mail wysłany o nazwie [InsERT] Zaproszenie do korzystania z udostępnionych usług i aplikacji, kliknąć przycisk Akceptuj zaproszenie. Jeżeli przycisk nie będzie działał lub będzie niewidoczny, należy kliknąć link poniżej lub skopiować go i wkleić do przeglądarki.

 

2. Zalogować się do Konta InSERT, do którego mają zostać nadane uprawnienia lub Utworzyć nowe konto.


Zalogować się do Konta InsERT.


Zostanie wyświetlone potwierdzenie przyjęcia zaproszenia.


Po zakończeniu wszystkich czy​nności nowy użytkownik będzie widoczny w menu Użytkownicy strony głównej serwisu Konto InsERT i będzie mógł zalogować się na nie.

Aby usunąć użytkownika, należy:

1. Przy użytkowniku kliknąć trzy kropki, następnie Odłącz.

 

2. Zapoznać się z informacją dotyczącą odłączenia użytkownika. Aby potwierdzić wyko​nanie akcji, należy kliknąć Odłącz użytkownika.drukuj
Czy artykuł był pomocny?TAKNIE

Dlaczego artykuł oceniasz jako nieprzydatny?

Dziękujemy za opinię