Aktualności - informacje

Aktualności

Najświeższe wiadomości dotyczące firmy, przydatne informacje dla klientów, komunikaty o promocjach i rozszerzeniach, zmiany w ofercie oraz cennikach, a także nowości w Sklepie InsERT.

30 lat Insertu

30 lat Insertu

04 
maja
 2022

Już od 30 lat InsERT dostarcza programy dla małych i średnich firm, biur rachunkowych oraz doradców podatkowych. Przedsiębiorstwo, które zaczynało jako małe, rodzinne przedsięwzięcie, zatrudnia obecnie 325 pracowników i sprzedało blisko 900 tys. licencji, co czyni je największym producentem oprogramowania dla MSP w Polsce.

 

 

 

Zaczęło się od Subiekta

 

InsERT powstał w maju 1992 r., ale już rok wcześniej Jarosław Szawlis, obecny prezes firmy, stworzył Subiekta – komputerowy system sprzedaży, który szybko stał się hitem wśród programów sprzedażowo-magazynowych dla małych i średnich firm.

Od tego czasu oferta firmy znacząco się wzbogaciła, a wśród jej flagowych produktów znajdują się m.in. systemy do obsługi sprzedaży, księgowości, kadr i płac, ułatwiające prowadzenie e-sklepu czy fakturowanie online, a także kompleksowy system ERP oraz aplikacja do zarządzania rezerwacjami usług i zasobów. 

Na zakup i korzystanie z programów InsERT w ciągu 30 lat zdecydowało się 500 tys. przedsiębiorstw. Firma posiada ogólnopolską sieć sprzedaży, a jej Partnerzy, poza sprzedażą programów, prowadzą również szkolenia z ich obsługi. 

 

Pracownicy kluczem do sukcesu

 

InsERT to przede wszystkim pracownicy. Sukces firmy nie byłby możliwy bez ich motywacji i zaangażowania, a także łączących ich relacji - nie tylko w pracy, ale również poza nią. To właśnie dzięki dobrej współpracy między poszczególnymi pionami firma wciąż może stawiać przed sobą coraz ambitniejsze cele. 

Nad jakością programów i ich jak najlepszym dopasowaniem do potrzeb małych i średnich firm czuwa wykwalifikowana kadra specjalistów, która na bieżąco śledzi zarówno zmieniające się wymagania rynkowe, jak i formalne.

 

Dokonania i sukcesy

 

W ciągu 30 lat InsERT zdobył uznanie nie tylko klientów, ale także branży, czego dowodem są liczne publikacje w opiniotwórczych mediach oraz wiele prestiżowych nagród. Przedsiębiorstwo ma na koncie m.in.:

  • tytuły Dobrej Marki i Lidera Dekady,
  • nagrodę IT Champion,
  • Złoty Paragon,
  • Turbinę Polskiej Gospodarki,
  • szereg certyfikatów Solidnej Firmy oraz Złotych Laurów Konsumenta. 

 

Dziękujemy, że jesteście Państwo z nami!