Aktualności - informacje

Aktualności

Najświeższe wiadomości dotyczące firmy, przydatne informacje dla klientów, komunikaty o promocjach i rozszerzeniach, zmiany w ofercie oraz cennikach, a także nowości w Sklepie InsERT.

Twoja opinia jest dla nas ważna

Twoja opinia jest dla nas ważna

Od wielu lat dostarczamy Państwu nasze oprogramowanie, starając się być jak najbliżej Państwa potrzeb i oczekiwań. Dlatego będziemy wdzięczni za wypełnienie anonimowej ankiety, skierowanej do właścicieli i kadry zarządzającej firm.

Celem przygotowanej przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce ankiety jest poznanie potrzeb, opinii oraz oczekiwań przedsiębiorców wobec zatrudnianych księgowych i biur rachunkowych. Państwa odpowiedzi pozwolą lepiej dostosować wykonywane przez nich usługi do realnych potrzeb polskich firm, co przełoży się na wyższą skuteczność działań, a tym samym sprawniejszą obsługę księgową.

Ankieta składa się z trzech części oraz metryczki, a jej wypełnienie zajmie Państwu tylko kilka minut. Kierowana jest wyłącznie do właścicieli i kadry zarządzającej firm - prosimy, aby nie wypełniali jej księgowi ani biura rachunkowe.

Wyniki ankiety będą dostępne na stronie internetowej Stowarzyszenia Księgowych w Polsce, posłużą także precyzyjnemu zdefiniowaniu zawodu księgowego.