Aktualności - informacje

Aktualności

Najświeższe wiadomości dotyczące firmy, przydatne informacje dla klientów, komunikaty o promocjach i rozszerzeniach, zmiany w ofercie oraz cennikach, a także nowości w Sklepie InsERT.

Twoja opinia jest dla nas ważna

Twoja opinia jest dla nas ważna

13 
sierpnia
 2021

Od wielu lat dostarczamy Państwu nasze oprogramowanie, starając się być jak najbliżej Państwa potrzeb i oczekiwań. Dlatego będziemy wdzięczni za wypełnienie anonimowej ankiety, skierowanej do właścicieli i kadry zarządzającej firm.

Celem przygotowanej przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce ankiety jest poznanie potrzeb, opinii oraz oczekiwań przedsiębiorców wobec zatrudnianych księgowych i biur rachunkowych. Państwa odpowiedzi pozwolą lepiej dostosować wykonywane przez nich usługi do realnych potrzeb polskich firm, co przełoży się na wyższą skuteczność działań, a tym samym sprawniejszą obsługę księgową.

Ankieta składa się z trzech części oraz metryczki, a jej wypełnienie zajmie Państwu tylko kilka minut. Kierowana jest wyłącznie do właścicieli i kadry zarządzającej firm - prosimy, aby nie wypełniali jej księgowi ani biura rachunkowe.

Wyniki ankiety będą dostępne na stronie internetowej Stowarzyszenia Księgowych w Polsce, posłużą także precyzyjnemu zdefiniowaniu zawodu księgowego.