Aktualności - informacje

Aktualności

Najświeższe wiadomości dotyczące firmy, przydatne informacje dla klientów, komunikaty o promocjach i rozszerzeniach, zmiany w ofercie oraz cennikach, a także nowości w Sklepie InsERT.

Subiekt nexo PRO z tytułem Turbina Polskiej Gospodarki 2021

Subiekt nexo PRO z tytułem Turbina Polskiej Gospodarki 2021

Oprogramowanie Subiekt nexo PRO zostało wyróżnione w plebiscycie Najlepsze Produkty dla MSP organizowanym przez „Gazetę Finansową”. Tytuł Turbina Polskiej Gospodarki 2021 oznacza, że program sprzedażowy został uznany za narzędzie, które skutecznie wspiera działalność małych i średnich firm.

Doceniony Subiekt nexo PRO to system obsługi sprzedaży, który spełnia potrzeby nawet najbardziej wymagających firm. Jest otwarty i elastyczny, można go swobodnie konfigurować i stosować indywidualne rozwiązania. Usprawnia obsługę sprzedaży, magazynu i logistyki zamówień.

Według analizy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, małe i średnie firmy stanowią 99,8 proc. przedsiębiorstw w Polsce, są więc motorem napędowym gospodarki. Z dumą wspieramy ich działalność: wciąż obserwujemy ich potrzeby i rozwijamy programy w ten sposób, by przedsiębiorcy mogli skupić na prowadzeniu biznesu, kwestie techniczne mając zabezpieczone przez odpowiednie narzędzia. Z taką myślą tworzyliśmy m.in. Subiekta nexo PRO.

Jeśli pracujesz z innym programem sprzedażowym Insertu, teraz możesz znacznie taniej przejść na Subiekta nexo PRO. Szczegóły znajdziesz na Zostań PRO.