Aktualności - informacje

Aktualności

Najświeższe wiadomości dotyczące firmy, przydatne informacje dla klientów, komunikaty o promocjach i rozszerzeniach, zmiany w ofercie oraz cennikach, a także nowości w Sklepie InsERT.

InsERT nexo krok po kroku – nowe wersje szkoleń

InsERT nexo krok po kroku – nowe wersje szkoleń

29 
kwietnia
 2021

Więcej lekcji z nowymi, praktycznymi zagadnieniami, bardziej funkcjonalne menu, prostsza nawigacja i lepsza oprawa audio – to najważniejsze zmiany wprowadzone w szkoleniach InsERT nexo krok po kroku.

Nowe wersje multimedialnych szkoleń InsERT nexo krok po kroku to jeszcze sprawniejsza nauka obsługi programów linii nexo/nexo PRO. Kursy zawierają wiele nowych lekcji i zagadnień opisanych w przystępny sposób i przedstawionych w atrakcyjnej, przyjemnej dla oka formie. Liczne filmy krok po kroku pokazują, jak wykonywać poszczególne operacje w programach, z kolei wygodna nawigacja ułatwia poruszanie się między kolejnymi częściami szkoleń. 

 

Zaktualizowane szkolenia:

 

Cena: 124,50 zł netto za szkolenie.

Uwaga! Użytkownik, który posiada poprzednią wersję danego szkolenia może ją zaktualizować do nowej w cenie specjalnej – 79 zł netto. Z ceny specjalnej mogą skorzystać wyłącznie klienci, którzy kupili i zarejestrowali wcześniejszą wersję danego szkolenia.  Aby skorzystać z ceny specjalnej skontaktuj się z Partnerem lub Działem Sprzedaży InsERT.

 

 

Więcej informacji:

  • Odwiedź naszych Partnerów – ich listę znajdziesz tutaj.
  • Skontaktuj się z konsultantem: tel. 71 78 76 110 lub e-mail: sprzedaz@insert.com.pl.

 

 

Informacje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66, par. 1 Kodeksu cywilnego.