Aktualności - informacje

Aktualności

Najświeższe wiadomości dotyczące firmy, przydatne informacje dla klientów, komunikaty o promocjach i rozszerzeniach, zmiany w ofercie oraz cennikach, a także nowości w Sklepie InsERT.

Dokumenty firmy - błyskawiczne przekazywanie, OCR i księgowanie dokumentów

Dokumenty firmy - błyskawiczne przekazywanie, OCR i księgowanie dokumentów

Dokumenty firmy to usługa, dzięki której pracownicy mogą szybko wysyłać ważne dokumenty (np. w formie plików PDF czy zdjęć) do przedsiębiorstwa, a dział księgowy dokonywać ich automatycznego odczytu podczas wprowadzania do programu (OCR). Doskonale sprawdza się również jako narzędzie wspierające pracę zdalną. Usługa przeznaczona jest dla użytkowników Rachmistrza i Rewizora nexo/GT.

 

Możesz łatwo dostosować sposób pracy z dokumentami oraz ścieżkę ich obiegu do własnych potrzeb. Można je wysyłać bezpośrednio do Rachmistrza lub Rewizora albo do osoby odpowiedzialnej za wcześniejszą akceptację.    

W przypadku bardziej skomplikowanych procesów przydatna okaże się funkcja obiegu dokumentów, umożliwiająca stworzenie elastycznej ścieżki przekazywania ich wewnątrz przedsiębiorstwa. Pracownik odpowiedzialny za przepływ może, po przeanalizowaniu otrzymanych dokumentów oraz ich kwalifikacji, błyskawicznie przekazać je do odpowiedniej osoby w celu wykonania dalszych działań (np. uzupełnienia opisu czy sprawdzenia poprawności merytorycznej) lub akceptacji (np. w celu zatwierdzenia wydatku przez dyrektora finansowego firmy).

Obieg można zakończyć poprzez wysłanie dokumentów do programu księgowego albo zamknąć go na poziomie usługi. Ta druga opcja dotyczy dokumentów, które nie wymagają dodatkowych czynności księgowych, jak np. faktura pro forma. W każdej chwili możesz także obejrzeć historię obiegu i przeanalizować, kiedy i do kogo trafił dany dokument oraz jaka było jego dalsza droga.

 

Najważniejsze korzyści

 

Usługa pozwala m.in.:

  1. Błyskawicznie przesyłać dokumenty do działu księgowego firmy przez jej pracowników i współpracowników (np. w formie pliku PDF lub zdjęcia) lub do osoby odpowiedzialnej za ich weryfikację.
  2. Dokonywać automatycznego odczytu (OCR) odebranych dokumentów podczas wprowadzania ich do programu księgowego.
  3. Zarządzać obiegiem dokumentów wewnątrz firmy: wysyłać je do odpowiednich pracowników w celu podjęcia dalszych działań, kierownictwa lub księgowości.
  4. Sprawdzać historię obiegu dokumentów i analizować ich ścieżkę.
  5. Usprawnić pracę zdalną w przedsiębiorstwie.

 

Cennik

 

wielkość pakietu (liczba stron)

1 miesiąc

3 miesiące

12 miesięcy

500 99 - -
1000

189

249 299
2000 299 349

499

5000 499

599

699
10000

-

999 1199

 Ceny zł netto

 

Jak kupić

 

Usługę można nabyć:

  • w sieci sprzedaży InsERT,
  • z poziomu Konta InsERT - wystarczy przejść do zakładki Moje produkty, a następnie wybrać usługę Dokumenty firmy w sekcji Polecane w Markecie InsERT,
  • bezpośrednio w programie Rachmistrz lub Rewizor nexo/GT.

Po opłaceniu zakupu usługa jest gotowa do działania w programach nexo. W przypadku linii GT należy jeszcze przejść do Laboratorium i włączyć widoczność usługi.