Aktualności - informacje

Aktualności

Najświeższe wiadomości dotyczące firmy, przydatne informacje dla klientów, komunikaty o promocjach i rozszerzeniach, zmiany w ofercie oraz cennikach, a także nowości w Sklepie InsERT.

Zmiany prawne 2020 - ważne zmiany dla przedsiębiorców!

Zmiany prawne 2020 - ważne zmiany dla przedsiębiorców!

Dostępne jest już szkolenie Zmiany prawne 2020, zawierające omówienie najważniejszych nowości prawnych dla przedsiębiorców, w tym m.in. białej listy podatników VAT, Pracowniczych Planów Kapitałowych, nowej matrycy stawek VAT czy zmian w pliku JPK_VAT.

Multimedialne szkolenie Zmiany prawne 2020 w przystępny sposób omawia aktualizację przepisów obowiązujących w 2020 r. Zawiera zbiór aktów prawnych wraz z ich interpretacją oraz najważniejsze zmiany w programach InsERT. Dołączone filmy krok po kroku pokazują, jak wykonywać poszczególne operacje w systemach InsERT GT oraz nexo, a wygodna nawigacja sprawia, że poruszanie się między wszystkimi częściami szkolenia nie stanowi problemu.

 

Szkolenie zawiera:

  • zmiany prawne:

      - biała lista podatników VAT,
      - Pracownicze Plany Kapitałowe,
      - rozliczenia podatków PIT i VAT,
      - JPK_VAT;
      - obowiązkowy NIP na paragonie,
      - nowa matryca stawek VAT;

  • zbiór aktów prawnych w formacie PDF;
  • zmiany funkcjonalne w programach InsERT.

 

Szkolenie można nabyć w wersji online lub na płycie CD.

 

Cena: 79 zł netto.

Licencja zezwala na korzystanie ze szkolenia online jednemu użytkownikowi zarejestrowanemu w Akademii InsERT. W przypadku szkoleń na CD, licencja umożliwia korzystanie ze szkolenia jednej osobie na jednym stanowisku komputerowym.

 

Jak kupić

Szkolenie można nabyć w dowolnym punkcie sieci naszych Partnerów, online lub kontaktując się z Działem Sprzedaży InsERT.