Aktualności - informacje

Aktualności

Najświeższe wiadomości dotyczące firmy, przydatne informacje dla klientów, komunikaty o promocjach i rozszerzeniach, zmiany w ofercie oraz cennikach, a także nowości w Sklepie InsERT.

Sello pomaga sprzedawać online

Sello pomaga sprzedawać online

Gdy sprzedaż właściwie całkowicie przenosi się do Internetu, trzeba ją tak zorganizować, by transakcje obsługiwane były szybciej, dokumenty i płatności przepływały pod większą kontrolą, a kontakt z klientem był niezakłócony. Wykorzystaj do tego Sello – system do zarządzania sprzedażą na Allegro.

Sello wszechstronnie wspiera handel na aukcjach internetowych na wszystkich jej etapach: od przygotowania i wystawienia towaru w serwisie, poprzez śledzenie sprzedaży, po obsługę transakcji.

 

Co możesz dzięki Sello

aukcje

Wystawiasz towar na sprzedaż – ręcznie lub wykorzystując szablony i wprowadzając zmiany zbiorcze wielu parametrów jednocześnie. Pilnujesz stanów w ofertach, zarządzasz czasem startu i końca aukcji oraz edytujesz opisy i grafiki towarów.

zamówienia

Rejestrowane są automatycznie, a Ty łatwo śledzisz ich przebieg. Możesz tworzyć parametry transakcji, np. sposób wysyłki czy formę płatności. Notatki do transakcji podpinane są do dokumentów sprzedaży, wydruków i paczek, a korespondencja z klientem jest łatwa do podejrzenia.

klienci

Komunikujesz się z klientem przy minimalnym wysiłku, bo maile informujące o etapie zamówienia wychodzą automatycznie. Możesz też łatwo wyszukiwać dane na temat sprzedaży, co upraszcza telefoniczną obsługę klienta.

dokumenty

Integracja z Subiektem nexo i Subiektem GT sprawia, że szybko tworzysz dokumenty sprzedaży towarów wystawionych na aukcjach. Masz też możliwość prowadzenia handlu w kilku kanałach.

wysyłka

Paczki tworzone są automatycznie po przejściu transakcji na określony etap. Łatwo przygotowujesz wydruki magazynowe i dokumenty pocztowe potrzebne do wysyłki towarów. Sello prześle do Allegro wprowadzone numery przesyłek, a te następnie trafią do kupujących.

praca zespołowa

Możesz obsługiwać wiele kont aukcyjnych w jednej bazie danych. Dodatkowo na tej samej bazie może pracować wielu pracowników z uprawnieniami, które im nadasz. Każda aukcja, transakcja i paczka mają swojego opiekuna, czyli osobę odpowiedzialną za jej realizację.

 

Ile to kosztuje

Cena Abonamentu do jednego konta aukcyjnego

30 dni

1 rok

2 lata

22,90

199

389

ceny netto

 

 

Jak kupić

Sello można kupić w dowolnym punkcie sieci naszych Partnerów oraz w sklepie InsERT.