Aktualności - informacje

Aktualności

Najświeższe wiadomości dotyczące firmy, przydatne informacje dla klientów, komunikaty o promocjach i rozszerzeniach, zmiany w ofercie oraz cennikach, a także nowości w Sklepie InsERT.

Programy InsERT nexo PRO docenione przez MSP

Programy InsERT nexo PRO docenione przez MSP

Turbina Polskiej Gospodarki trafiła do Insertu. Wyróżnienie za Najlepszy produkt dla MSP w kategorii oprogramowanie otrzymała linia programów InsERT nexo PRO – za wspieranie rozwoju małych i średnich przedsiębiorstw.

InsERT od lat nieprzerwanie doceniany jest za tworzenie narzędzi i usług, które w praktyczny sposób każdego dnia pomagają przedsiębiorcom w sprawnym prowadzeniu biznesu. W najnowszym raporcie Gazety Finansowej wyróżniono linię programów InsERT nexo PRO i przyznano jej tytuł Najlepszego produktu dla MSP w kategorii oprogramowanie.

 

Nagroda trafia do dostawców produktów i usług także w kilku innych kategoriach: leasing, bank, faktoring, informacja gospodarcza, telekomunikacja, ubezpieczenia, windykacja.

– Ich twórcy, świadomi potrzeb przedsiębiorców, konstruują rozwiązania odpowiadające na najbardziej wymagające oczekiwania klientów i pozwalają im tym samym skupiać się na sednie biznesu, a kwestie organizacyjne czy techniczne pozostawić w gestii świetnie dobranych narzędzi i usług – czytamy w raporcie Gazety Finansowej.

InsERT nexo PRO to najszybciej rozwijająca się linia programów InsERT, która ma bardzo dobre opinie użytkowników.

– Jest to super narzędzie i pozwala na bardzo wiele. Dostęp do dokumentacji baz danych i mechanizm własnych raportów SQL umożliwia uzyskanie praktycznie każdych danych z systemu. Przyjazny i bardzo dobrze przygotowany interfejs. Mechanizm pól własnych, pozwalający rozszerzyć wiele możliwości systemu. System „programowalnych” zaawansowanych wzorców wydruku – mówi Radomił Ząbik, specjalista ds. wdrożeń ERP/administrator IT w Invest-Tech. 

 InsERT nexo PRO jest rozszerzoną wersją linii InsERT nexo przeznaczoną dla firm, które potrzebują rozbudowanych rozwiązań. Oprócz pełnej standardowej funkcjonalności programy linii zawierają wiele dodatkowych funkcji, które umożliwiają tworzenie rozszerzeń dopasowanych do indywidualnych potrzeb użytkownika, gwarantując swobodę konfiguracji biznesowej. Pozwalają np. dodawać pola własne do różnych elementów programów, a także indywidualne raporty czy wzorce wydruku.