Aktualności - informacje

Aktualności

Najświeższe wiadomości dotyczące firmy, przydatne informacje dla klientów, komunikaty o promocjach i rozszerzeniach, zmiany w ofercie oraz cennikach, a także nowości w Sklepie InsERT.

Wysyłaj SMS-y z InsERT GT

Wysyłaj SMS-y z InsERT GT

Zwiększ swoją sprzedaż, szybciej windykuj i sprawniej kontaktuj się z kontrahentami i pracownikami – to wszystko dzięki nowej funkcji w InsERT GT. Teraz możesz wysyłać wiadomości SMS bezpośrednio z programu, z którego korzystasz na co dzień. Możesz przetestować usługę, bo na start otrzymujesz od nas pięć bezpłatnych SMS-ów. Tylko do 31 lipca możesz zakupić pakiet SMSów w promocyjnej cenie!

Wiadomości SMS prosto z programu można wysyłać od wersji 1.57 systemu InsERT GT. Taka możliwość istnieje w Subiekcie GT, Rachmistrzu GT, Rewizorze GT Gratyfikancie GT i Gestorze GT. Funkcja sprawdzi się przede wszystkim, gdy chcesz wysłać wiadomość zbiorczo, np. poinformować o promocji czy przypomnieć o niezapłaconych należnościach. Mimo wzrostu znaczenia komunikatorów, SMS-y to w naszym kraju wciąż najpopularniejsza usługa telekomunikacyjna. Według raportu Urzędu Komunikacji Elektronicznej, w 2017 r. Polacy wysłali 49,2 mld wiadomości tego typu.

Dlaczego warto korzystać z tej funkcji

łatwo skontaktujesz się z klientami

Chcesz poinformować o nowych produktach, promocyjnych cenach albo możliwości odbioru zamówionego towaru? Dzięki SMS-owi klient nie przegapi Twojej wiadomości z ofertą.

przypomnisz o niezapłaconej fakturze

SMS-y dobrze sprawdzają się także w walce z przeterminowanymi należnościami. Możesz wysłać kontrahentom wiadomość o należnej kwocie za wykonaną usługę, zbliżającym się terminie płatności czy zaległościach.

usprawnisz pracę dzięki szablonom

Możesz skorzystać z gotowych szablonów lub stworzyć własne. W ten sposób szybciej przeprowadzisz akcję marketingową, windykacyjną czy informacyjną. Możesz też ustawić datę wysyłki wiadomości.

poprosisz kontrahenta o dokumenty

W pracy księgowych i osób, które zajmują się rozliczeniami w firmie, SMS można wykorzystać do tego, by poinformować czy przypomnieć o dostarczeniu potrzebnych dokumentów.

Jak to działa

W programach InsERT GT znajdziesz moduł Wiadomości SMS, a w nim: szablony wiadomości, wiadomości robocze, skrzynka nadawcza i wiadomości wysłane. Z usługi możesz korzystać w odniesieniu m.in. do dokumentów, należności, pracowników i kontrahentów.
Sam wybierasz pulę SMS-ów i wariant usługi: Standard (jako nadawca pojawi się losowy numer telefonu) lub PRO (możesz sam określić nazwę nadawcy). Z taryfy Standard możesz przejść na PRO, a niewykorzystane SMS-y po przeliczeniu przejdą do nowego pakietu.

Jak kupić

  • Usługę możesz włączyć samodzielnie poprzez Konto InsERT (jeśli jeszcze nie masz konta, załóż je tutaj).
  • Po zalogowaniu do Konta InsERT wybierz opcję Zarządzaj firmą.
  • W proponowanych produktach znajdź Usługę SMS, kliknij Aktywuj usługę, a potem Przejdź do aktywacji usługi.
  • Przy pomocy suwaka wybierz pulę wiadomości i wskaż wariant usługi (Standard lub PRO).
  • Możesz przetestować usługę – wybierając na suwaku liczbę 5 otrzymasz bezpłatnie 5 SMS-ów Standard lub PRO. Na ich wykorzystanie masz 45 dni, ale jeśli tego nie zrobisz i kupisz abonament, przejdą do wykupionego pakietu. 
  • Zapłać w wybrany przez siebie sposób.

Jeśli pracujesz także z programami linii InsERT nexo, możesz korzystać ze wspólnej puli wykupionych SMS-ów. Ceny promocyjne zaczynają się od 19,50 zł netto i zależą od puli kupionych wiadomości oraz wybranej taryfy. Można wykupić dowolną liczbę SMSów i wykorzystać je również po okresie promocji. Usługa jest ważna przez rok od dnia jej aktywacji.

 

Więcej informacji na temat promocji można znaleźć w tym miejscu.