Aktualności - informacje

Aktualności

Najświeższe wiadomości dotyczące firmy, przydatne informacje dla klientów, komunikaty o promocjach i rozszerzeniach, zmiany w ofercie oraz cennikach, a także nowości w Sklepie InsERT.

Pozyskuj klientów dzięki pozytywnym opiniom

Pozyskuj klientów dzięki pozytywnym opiniom

Przedstawiamy narzędzie, dzięki któremu można pozyskiwać, publikować i zarządzać ocenami i komentarzami zadowolonych klientów. TrustMate, którego twórcą jest Krajowy Rejestr Opinii, pomoże zbudować zaufanie do Twojej firmy i lepiej pozycjonować ją w wyszukiwarkach internetowych. Klienci InsERT odnoszą jeszcze więcej korzyści – otrzymują 50 proc. rabatu na zakup usługi na 6 lub 12 miesięcy.

 

 

 

Z polecenia znajomego, na podstawie komentarzy w internecie, po przejrzeniu rekomendacji na firmowej stronie www – taką drogę najczęściej przechodzą klienci zanim zaczną rozważać zakup produktu czy usługi. Jak podaje Search Engine Land, w 2018 r. aż 86 proc. konsumentów przeglądało opinie w internecie na temat lokalnych firm. W przypadku osób w wieku 18-34 odsetek ten sięgnął aż 95 proc. Co ciekawe, aż 91 proc. z nich ufało tym rekomendacjom tak samo, jak gdyby były przekazane im osobiście.

Czym jest TrustMate

TrustMate to narzędzie, dzięki któremu możesz w łatwy sposób zarządzać opiniami swoich klientów, a co za tym idzie zwiększyć sprzedaż i usprawnić komunikację z obecnymi i potencjalnymi nabywcami Twoich produktów czy usług. Dobrze sprawdzi się nie tylko w sklepach internetowych, ale także wtedy, gdy prowadzisz np. restaurację, kawiarnię, sklep spożywczy, odzieżowy, salon fryzjerski, warsztat samochodowy czy pensjonat.

Co możesz robić z TrustMate

 • zapraszać klientów do wystawiania opinii i ocen,
 • publikować komentarze na swojej stronie www przy użyciu gotowych widgetów, 
 • planować automatyczną wysyłkę zaproszeń i przypomnień, 
 • podnosić pozycję Twojej strony internetowej w wynikach wyszukiwania Google,
 • wykorzystywać opinie w dowolnych materiałach marketingowych, także na Facebooku, 
 • prowadzić badania satysfakcji i zadawać własne pytania ankietowe, 
 • analizować statystyki i pobierać raporty, 
 • prowadzić mediacje z niezadowolonymi klientami.

Ile to kosztuje i jak kupić

Jeśli jesteś klientem Insertu, od 15 kwietnia do 30 czerwca możesz skorzystać z rabatu 50 proc. na zakup usługi TrustMate na 6 lub 12 miesięcy! Promocyjna cena jest dostępna po wprowadzeniu kodu rabatowego, który do klientów trafia drogą mailową. Ceny zaczynają się już od 29,50 zł miesięcznie.

Aby skorzystać z promocji:

 • wypełnij formularz rejestracyjny dostępny na trustmate.io/panel/zarejestruj,
 • potwierdź e-mailem aktywację konta w TrustMate, 
 • po zalogowaniu w sekcji Płatności wprowadź kod rabatowy, wybierz abonament i okres rozliczeniowy,
 • opłać należność.

Do naszych klientów wysłaliśmy e-maila z kodem rabatowym. Jeśli jesteś użytkownikiem programów InsERT i nie otrzymałeś takiej wiadomości, skontaktuj się z nami: tel. 71 78 76 110 lub asp@insert.com.pl.