Aktualności - informacje

Aktualności

Najświeższe wiadomości dotyczące firmy, przydatne informacje dla klientów, komunikaty o promocjach i rozszerzeniach, zmiany w ofercie oraz cennikach, a także nowości w Sklepie InsERT.

InsERT Marką Dekady!

InsERT Marką Dekady!

W dziesiątej edycji ponadbranżowego programu Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma otrzymaliśmy wyróżnienie specjalne! Tytuł Marka Dekady to kolejne potwierdzenie wysokiej jakości naszych programów i zaufania, jakim darzą nas klienci.

Dobra Marka to tytuł przyznawany najbardziej innowacyjnym, rozwojowym i rozpoznawalnym brandom dostępnym na polskim rynku, a także wyraz zaufania klientów, którzy uznają daną markę za godną polecenia. W ramach programu prowadzone są badania, których celem jest określenie wartości, aktywności oraz rozpoznawalności poszczególnych marek. Pod uwagę brana jest pozycja rynkowa, progres, jakość produktu lub usługi oraz stopień zaufania konsumentów.

W jubileuszowej edycji programu Dobra Marka InsERT otrzymał też już po raz czwarty tytuł Dobrej Marki w kategorii oprogramowanie dla firm.

Regularnie udowadniamy, że nasze systemy do zarządzania biznesem są wysokiej jakości, przyjazne w użytkowaniu i na tyle uniwersalne, że spełniają wymagania zróżnicowanych odbiorców. Do tej pory sprzedaliśmy 730 tys. licencji. Z naszych programów korzystają przede wszystkim mali i średni przedsiębiorcy oraz biura rachunkowe i ich klienci. Najpopularniejsze programy Insertu to Subiekt nexo, Rachmistrz nexo, Rewizor nexo, Gratyfikant nexo, Gestor nexo, Navireo ERP, Subiekt 123 i vendero. Uruchomiliśmy także aplikację InsERT mobile.