Aktualności - informacje

Aktualności

Najświeższe wiadomości dotyczące firmy, przydatne informacje dla klientów, komunikaty o promocjach i rozszerzeniach, zmiany w ofercie oraz cennikach, a także nowości w Sklepie InsERT.

Agralan wystartował!

Agralan wystartował!

Agralan.pl to platforma internetowa do handlu produktami rolnymi. Łączy producentów i skupujących, umożliwia im wystawianie ogłoszeń kupna, wymianę umów i finalizowanie transakcji. Dzięki niej mogą też w łatwy sposób negocjować warunku cenowe. Wszystko w jednym miejscu.

Agralan.pl to najmłodsze dziecko Insertu. Jest nowoczesną platformą internetową, na której spotykają się producenci zbóż z firmami handlowymi. Dzięki tablicy ogłoszeń firmy skupujące mogą wystawiać ogłoszenia kupna, a rolnicy mogą składać propozycje sprzedaży, poprzez komunikator nawiązywać kontakt z potencjalnymi kontrahentami, składać zapytania, negocjować ceny, ustalać warunki płatności, załączać potrzebne dokumenty, wymieniać się umowami, a w efekcie – skutecznie zawierać transakcje handlowe.

Jak to działa

Na stronie Agralan.pl uczestnicy rynku rolnego mogą założyć konto jako osoba fizyczna lub firma. W swoim profilu zawierają informacje na własny temat, a także potrzebne dane, takie jak NIP, REGON, adres firmy czy lokalizację magazynów.

Tablica ogłoszeń daje możliwość zawieszania ogłoszeń kupna. Można je filtrować po produkcie, zasięgu terytorialnym czy też po czyjej stronie jest transport. Dostępne jest także sortowania według ceny. W ogłoszeniu można określić również parametry jakościowe towaru (np. ekologiczny, non-GMO), jego ilość oraz dodać szczegółowy opis.

Dodatkowo platforma ma wbudowany komunikator, poprzez który sprzedający i kupujący mogą w szybki sposób przesyłać sobie wiadomości, negocjować warunki transakcji, takie jak np. treść umowy, cena czy koszty transportu.

Korzyści dla obu stron

Dzięki platformie Agralan.pl uczestnicy rynku rolnego mają szeroki dostęp do dużej liczby ogłoszeń. Rolnicy zyskują możliwość wyboru najbardziej atrakcyjnego ogłoszenia kupna swoich produktów, a skupujący mogą w łatwy sposób dotrzeć do większego grona producentów. Obydwie strony mogą w przejrzysty sposób prezentować informacje o sobie, a także przeglądać te o swoich obecnych lub potencjalnych kontrahentach.

Więcej niż tablica ogłoszeń

Agralan jest też dobrym narzędziem ułatwiającym firmom prowadzenie skupu – poprzez intuicyjny panel można łatwo zarządzać ogłoszeniami i transakcjami handlowymi, nadawać im odpowiednie statusy, komunikować się z dostawcami, a także bezpiecznie przesyłać i przechowywać dane i dokumenty. Platforma jest dostosowana do urządzeń mobilnych. Jest wciąż rozwijana, a celem jej twórców jest, by stała się podstawowym narzędziem pracy dla uczestników rynku rolnego w Polsce. Już teraz możesz poczuć się, jak na giełdzie rolnej.