Abonament można już kupić online

Abonament można już kupić online

10 grudnia 2019 r. zmienia się sposób zakupu Abonamentów do programów InsERT. Od tego momentu można go kupić samodzielnie, przez Partnera albo bezpośrednio w Insercie, a zapłacić – przez serwis szybkich płatności. Dzięki Abonamentowi pracujesz z programem dostosowanym nawet do najnowszych zmian prawnych i zyskujesz dodatkowe funkcje.

Użytkownicy programów InsERT mają teraz więcej możliwości zakupu Abonamentu do systemów Insertu, których używają w codziennej pracy.

 

 

Jak kupić

samodzielnie

  • z poziomu programu – w prawym górnym rogu programu znajduje się tarcza ze statusem Abonamentu; po jej kliknięciu pojawi się możliwość zakupu; przycisk Kup teraz przekieruje Cię do Marketu, gdzie będzie można złożyć zamówienie;
  • z Konta InsERT – po zalogowaniu pojawi się lista firm przypisanych do Konta InsERT; kliknij Zarządzaj firmą, a następnie na liście licencji wybierz opcję zakupu/przedłużenia Abonamentu; trafisz do Marketu, gdzie będzie można złożyć zamówienie;
  • w Markecie – składasz zamówienie po bezpośrednim wejściu, podaniu NIP-u i numeru licencji programu;

przez Partnera

  • po kontakcie z Partnerem i dokonaniu u niego zamówienia otrzymujesz e-maila z linkiem do zamówienia w Markecie;

w Insercie

  • po kontakcie z nami: tel. 71 78 76 110 lub asp@insert.com.pl otrzymujesz e-maila z linkiem do gotowego zamówienia w Markecie.

 


 

Co dalejNiezależnie od tego, w jaki sposób kupujesz Abonament, zamówienie realizowane jest w Markecie. Tam możesz zobaczyć zamówione produkty oraz informację o sprzedawcy. Zapłata zawsze odbywa się w serwisie szybkich płatności. Można skorzystać z dowolnego sposobu płatności (w tym z tradycyjnego przelewu), oprócz zapłaty kartą.

Abonament jest aktywny po dokonaniu płatności i dostępny wyłącznie w wersji elektronicznej. Wystarczy zalogować się do programu, gdzie po kilku chwilach możesz korzystać ze wszystkich jego możliwości.

 

Co zyskujesz z Abonamentem

Dzięki Abonamentowi masz dostęp do:

  • aktualizacji wymaganych przez zmiany prawa,
  • nowych funkcji dodawanych we wszystkich wersjach, które pojawią się podczas trwania aktywnego Abonamentu,
  • pakiet dodatkowych funkcji, 
  • możliwość aktualizacji programu natychmiast po ukazaniu się nowej wersji.