InsERT S.A.

Rekord Polski – 600 tys. licencji systemów InsERT

Sprzedaliśmy łącznie 600 tys. licencji stworzonych przez nas programów dla małych i średnich przedsiębiorstw, z których skorzystało już ponad 360 tys. firm

InsERT jest największym pod względem liczby sprzedanych licencji producentem oprogramowania w Polsce. Właśnie udowodnił to po raz kolejny. W pierwszej dekadzie maja 2016 r. liczba sprzedanych licencji przekroczyła 600 tys. Z naszych aplikacji korzysta ponad 360 tys. przedsiębiorców, programy Insertu są zainstalowane na kilku milionach komputerów, a z programów sprzedażowych z logo firmy wystawia się około miliona faktur dziennie.

 

 

 

Historia Insertu zaczęła się od Subiekta – jednego z pierwszych w Polsce komputerowych systemów obsługi sprzedaży, wykorzystywanego w większości firm rozpoczynających działalność w rodzącej się wolnorynkowej gospodarce. Twórcą Subiekta, do dziś najbardziej popularnego programu w swojej kategorii, był Jarosław Szawlis – założyciel firmy i dziś jej prezes.

– Przez ostatnie ćwierćwiecze sektor małych i średnich przedsiębiorstw przeszedł wiele zmian, wywierając zasadniczy wpływ na gospodarkę. Dotyczyło to również firm z branży oprogramowania. Przekształcały się, znikały, w ich miejsce powstawały nowe. InsERT nie przespał swojej szansy i stał się liderem sprzedaży w sektorze oprogramowania dla MSP. Z początkowych 5 produktów dopracowaliśmy się w całej historii 55. Poza systemami tzw. pudełkowymi od 7 lat oferujemy klientom system ERP Navireo – podsumowuje Jarosław Szawlis.

Programy Insertu wielokrotnie docenili przedsiębiorcy, organizacje branżowe i media. Wśród naszych osiągnięć są m.in. Złoty Laur Klienta, Dobra Marka, Złoty Paragon, Solidna Firma, Przedsiębiorstwo Fair Play czy Gazele Biznesu.