InsERT S.A.

Rok 2011

Gru
28
2011

Jak uaktywnić e-abonament?

W pierwszych dniach stycznia ukaże się wersja 1.28 systemu InsERT GT. Aby móc ją pobrać i zainstalować w ramach usługi e-abonament, konieczna jest jej właściwa konfiguracja. W tym celu należy wykonać opisane w dalszej części kroki.

Czytaj dalej »

Gru
27
2011

Rewizor GT. Ewidencja księgowa bez tajemnic

Rewizor GT. Ewidencja księgowa bez tajemnic

Od dziś w sprzedaży książka Rewizor GT. Ewidencja księgowa bez tajemnic Wydawnictwa Helion. Polecamy ją wszystkim, którzy chcą rozpocząć pracę z naszym systemem finansowo-księgowym. Podręcznik krok po kroku omawia zagadnienia związane z obsługą programu. InsERT jest patronem merytorycznym publikacji.

Czytaj dalej »

Gru
23
2011

Akcyza na węgiel a InsERT GT 1.28

2 stycznia 2012 r. wchodzą w życie przepisy znowelizowanej ustawy o podatku akcyzowym. W wyniku nowelizacji przeznaczone do celów opałowych wyroby węglowe podlegają opodatkowaniu podatkiem akcyzowym. W pierwszych dniach stycznia 2012 ukaże się nowa wersja systemu InsERT GT (1.28), która umożliwia obsługę podatku akcyzowego.

Czytaj dalej »

Gru
20
2011

Gestor GT Sfera w cenie Gestora GT!

Gestor GT Sfera w cenie Gestora GT!

Kupując program Gestor GT w dniach 21-23 grudnia 2011, otrzymają Państwo jego rozszerzoną wersję – Gestora GT Sfera w cenie standardowego systemu – oszczędność 590 zł! Natomiast dodatek Sfera dla Gestora GT kupowany osobno kosztuje w tych dniach tylko 250 zł.

Czytaj dalej »

Gru
14
2011

PLUS dla InsERT GT taniej o podatek VAT

PLUS dla InsERT GT taniej o podatek VAT

W dniach 14-16 grudnia br. rozszerzenia funkcjonalne z serii PLUS dla InsERT GTtańsze o podatek VAT. Dzięki PLUSOM systemy z linii InsERT GT zyskują nową funkcjonalność bez konieczności zmiany w strukturze programów i bez stosowania dodatkowych narzędzi lub systemów.

Czytaj dalej »

Lis
29
2011

Złoty Laur Klienta dla programów Insertu

Złoty Laur Klienta dla programów Insertu

InsERT zdobył pierwsze miejsce i tym samym złote godło w ogólnopolskim programie konsumenckim Laur Klienta 2011. Nagroda została przyznana przez klientów w kategorii „Programy do kierowania i zarządzania MŚP”. Ogólnopolski Plebiscyt Popularności Produktów i Marek Laur Klienta to największy w kraju program konsumencki, w którym losowo wybrani respondenci opiniują i wybierają najlepsze marki, produkty i usługi. Organizatorem programu Laur Klienta jest wydawca Rzecz o Biznesie – dodatku ukazującego się na łamach Rzeczpospolitej.

Lis
23
2011

Analityk gratis z Subiektem i z Rewizorem

Analityk gratis!

Tylko w dniach 23-25 listopada 2011 r. przy zakupie Subiekta GT lub Rewizora GT otrzymają Państwo gratis system wspomagania decyzji Analityk. Natomiast program Analityk kupowany osobno jest w tym okresie tańszy aż o 500 zł.

Czytaj dalej »

Lis
21
2011

Leksykon PKWiU Akademii InsERT

Polska Klasyfikacja Wyrobów i Usług

Od dziś w sprzedaży Polska Klasyfikacja Wyrobów i Usług na płycie CD. Jest to pełne zestawienie towarów wraz z przypisanymi kodami według klasyfikacji PKWiU. Program zawiera wyszukiwarkę kodów oraz aktualne stawki VAT dla poszczególnych produktów i usług.

Czytaj dalej »

Lis
03
2011

Subiekt GT 440 zł taniej dla posiadaczy mikroSubiekta

Subiekt GT za 250 PLN dla posiadaczy mikroSubiekta

Specjalnie dla użytkowników mikroSubiekta dla Windows system sprzedaży Subiekt GT jest dostępny za jedyne 250 zł netto – aż 440 zł taniej w stosunku do ceny standardowej. Promocja trwa do 30 listopada br.

Czytaj dalej »

Lis
02
2011

Przejdź z DOS na InsERT GT – teraz o ponad 60% taniej!

Przejdź na InsERT GT 60% taniej!

Tylko w listopadzie, wyłącznie dla użytkowników programów DOS-owych systemy z linii InsERT GT są dostępne w specjalnych cenach – już od 150 zł netto.

Paź
25
2011

Nowość: e-abonament

e-abonament

Wraz z wersją 1.27 systemu InsERT GT wprowadzamy e-abonament – elektroniczną formę aktualizacji programów. Wybierając e-abonament, mogą Państwo w wygodny i bezpieczny sposób pobierać i instalować aktualizacje z poziomu programu. Najważniejsze korzyści dla posiadacza e-abonamentu to możliwość aktualizacji systemu natychmiast po ukazaniu się nowej wersji oraz znacznie ułatwiony proces instalacji ulepszeń.

Czytaj dalej »

Paź
25
2011

InsERT twórcą najlepszych produktów dla MŚP wg Gazety Finansowej

Najlepsze produkty dla MŚP 2011

Już po raz drugi zostaliśmy zwycięzcą publikowanego przez Gazetę Finansową rankingu Najlepsze produkty dla MŚP w kategorii oprogramowanie. Redakcja tygodnika przyznała nam nagrodę „za przygotowanie funkcjonalnego i intuicyjnego oprogramowania do zarządzania małymi i średnimi przedsiębiorstwami”. W uzasadnieniu napisano również: „Oferta dla poszczególnych typów przedsiębiorstw jest bardzo szczegółowo przygotowana, co znacznie ułatwia klientom orientację i wybór wśród wielu rozwiązań.”

Paź
14
2011

Złoty Paragon dla Subiekta GT

Złoty Paragon 2011

Subiekt GT otrzymał Złoty Paragon 2011 – Nagrodę Kupców Polskich. Statuetka została przyznana przez czytelników miesięcznika Hurt & Detal – jednego z najbardziej znaczących pism na rynku prasy handlowej. Subiekt GT zwyciężył w kategorii „Wsparcie sprzedaży”.

Paź
10
2011

Promocja: Sfera dla Subiekta GT + oscGT gratis

Promocja: Sfera dla Subiekta GT + oscGT gratis

Od 10 do 14 października br. do każdej Sfery dla Subiekta GT dodajemy program oscGT gratis! Dodatkowo system oscGT dostępny jest w promocyjnej cenie, niższej o 50%.

Czytaj dalej »

Wrz
26
2011

Tylko przez 5 dni specjalna oferta dla kadrowych

Gratyfikant GT Sfera za 1 290 zł

Kupując Gratyfikanta GT w dniach 26-30 września 2011 r., otrzymają Państwo zamiast standardowego systemu jego rozszerzoną wersję – Gratyfikanta GT Sfera w tej samej cenie. Teraz zyskują Państwo możliwość rozbudowy systemu i dopasowania go do własnych potrzeb, oszczędzając aż 1 290 zł.

Czytaj dalej »

Wrz
22
2011

InsERT wspólnie z Kaspersky Lab Polska

Kaspersky Internet Security 2012: 90 dni gratis

Od 22 września br. do każdego zakupionego programu dodajemy bezpłatnie program antywirusowy Kaspersky Internet Security 2012 w 90-dniowej, w pełni funkcjonalnej wersji na trzy komputery. Mają Państwo również możliwość kupna rocznej licencji Kaspersky Internet Security 2012 w wyjątkowej cenie.

Czytaj dalej »

Wrz
13
2011

Promocja: Subiekt GT + Gestor GT taniej o 590 zł

Tylko w dniach 13-14 września br. do każdego zakupionego Subiekta GT dołączamy prezent w postaci systemu zarządzania relacjami z klientami Gestor GT.

Czytaj dalej »

Wrz
07
2011

50% rabatu na szkolenia z Akademii InsERT

50% rabatu na szkolenia z Akademii InsERT

Od 7 września br. do każdego pudełka Subiekta GT, Rewizora GTGratyfikanta GT dodajemy kupon rabatowy uprawniający do 50% zniżki na multimedialne szkolenie dotyczące danego programu, czyli odpowiednio: Subiekt GT krok po kroku, Rewizor GT krok po kroku oraz Gratyfikant GT krok po kroku. 

Czytaj dalej »

Sie
09
2011

Tylko w sierpniu rewelacyjne ceny InsERT GT

Teraz InsERT GT dla użytkowników DOS jeszcze taniej!

Dla użytkowników DOS-owych wersji naszych programów przygotowaliśmy specjalną ofertę. Do 31 sierpnia br. mogą Państwo wymienić stare programy na nowoczesne systemy z linii InsERT GT w wyjątkowo niskich cenach.

Czytaj dalej »

Lip
27
2011

Subiekt GT + Kaspersky Internet Security 2011 gratis!

Subiekt GT + Kaspersky Internet Security 2011 gratis!

Kupując Subiekta GT w dniach 27-31 lipca br., otrzymają Państwo w prezencie doskonały program antywirusowy Kaspersky Internet Security 2011 – w pełnej wersji z 12-miesięczną licencją na jedno stanowisko. Promocja dotyczy również pakietu Subiekt GT + szkolenie multimedialne Subiekt GT krok po kroku.

Czytaj dalej »

Lip
14
2011

Letnia promocja w Akademii InsERT – szkolenia nawet o połowę taniej!

W dniach 18-31 lipca br. obniżamy ceny szkoleń multimedialnych Akademii InsERT. Promocją objęte są również pakiety szkoleń oraz pakiety programów ze szkoleniami.

Czytaj dalej »

Cze
07
2011

Uwaga! Nowe ceny abonamentów

Od 1 lipca 2011 r. obowiązywać będą nowe ceny Abonamentów na ulepszenia do naszych programów. Zmiana dotyczy wyłącznie ceny abonamentu zakupionego po okresie dłuższym niż miesiąc od upływu ważności poprzedniego abonamentu. Promocyjne ceny dla firm, które wykupią abonament do 30 dni od wygaśnięcia poprzedniego abonamentu, pozostają bez zmian.

Czytaj dalej »

Maj
30
2011

Promocja: Norton Internet Security 2011 gratis z Subiektem GT

Promocja: Norton Internet Security 2011 gratis z Subiektem GT

Tylko 30 i 31 maja br. do każdego zakupionego Subiekta GT dołączamy prezent w postaci niezawodnego programu do kompleksowej ochrony przed wirusami i zagrożeniami z Internetu Norton Internet Security 2011 – w pełnej wersji z 12-miesięczną licencją na jedno stanowisko. Promocja dotyczy również pakietu Subiekt GT + Gestor GT dostępnego w ramach promocji Gestora GT.

Czytaj dalej »

Maj
16
2011

Promocja: Gestor GT taniej nawet o 390 zł!

Gestor GT: promocja do 31 maja

Od 16 do 31 maja br. trwa promocja programu Gestor GT. Tylko teraz nasz system zarządzania relacjami z klientami jest dostępny za 290 zł netto, a dla posiadaczy abonamentu do Subiekta GT – jedynie 200 zł netto. W promocji również Sfera dla Gestora GT oraz pakiet Gestor GT + Subiekt GT.

Czytaj dalej »

Kwi
27
2011

Promocja: Rozwiń skrzydła na wiosnę!

W dniach 27-30 kwietnia br. rozszerzenia licencyjne do naszych programów są dostępne w wyjątkowych cenach, niższych nawet o 500 zł!

Czytaj dalej »

Kwi
13
2011

InsERT - firma z sukcesem

W miesięczniku Twój Biznes ukazał się wywiad z Jarosławem i Bożeną Szawlisami, w którym prezesi Zarządu opowiadają o początkach Insertu oraz o wyzwaniach związanych z prowadzeniem stale rozwijającej się firmy.

Czytaj dalej »

Mar
29
2011

Happy Day – Gratyfikant GT bez VAT-u!

Tylko dzisiaj, we wtorek 29 marca, nasz system kadrowo-płacowy Gratyfikant GT jest dostępny w cenie obniżonej o podatek VAT, czyli za 1 290 zł brutto (1 049 zł netto). Gorąco zachęcamy do skorzystania z tej wyjątkowej oferty! Promocyjne pakiety dostępne są w sieci dystrybucji Insertu na terenie całego kraju.

Mar
23
2011

Promocja: Microsoft SQL Server na wiosnę 100 zł taniej!

Tylko do końca kwietnia br. serwer baz danych Microsoft SQL Workgroup 2008 R2 Runtime jest dostępny w promocyjnym pakiecie z licencją na 3 stanowiska klienckie. Cena promocyjna to jedyne 560 zł netto, czyli 100 zł taniej w stosunku do ceny standardowej i aż 75% taniej od ceny rynkowej! Dodatkowo cena każdego kolejnego stanowiska to 180 zł netto, czyli aż 100 zł taniej!

Czytaj dalej »

Mar
22
2011

Konkurs Kadrowy Roku 2010 rozstrzygnięty!

15 marca 2011 roku w Hotelu Polonia Palace w Warszawie odbyła się gala finałowa VIII edycji ogólnopolskiego konkursu Kadrowy Roku 2010 organizowanego przez InsERT oraz redakcję Dziennika Gazety Prawnej, INFORmatora Prawno-Podatkowego i Serwisu Prawno-Pracowniczego. O tytuł walczyło ponad 700 osób z całej Polski, a pierwsze miejsce zdobyła Renata Zdebik, specjalista ds. kadr i płac z Bolęcina w województwie małopolskim.

Czytaj dalej »

Lut
14
2011

Sello - nowe ceny, nowy wizerunek

Sello - nowe ceny, nowy wizerunek

Od marca br. obowiązują nowe ceny abonamentu Sello. Abonament 30-dniowy do jednego konta z serwisu aukcyjnego kosztuje 19 zł brutto, a abonament roczny - 169 zł brutto. Kupując abonament roczny, klient oszczędza 59 zł w skali roku w porównaniu do każdorazowego kupna abonamentów 30-dniowych. Zmieniło się również pudełko – nowa szata graficzna jest bliższa pozostałym programom Insertu.

Czytaj dalej »

Lut
14
2011

Podręcznik Wprowadzenie do sprawozdawczości, analizy i informatyki finansowej

Wprowadzenie do sprawozdawczości, analizy i informatyki finansowej

Polecamy Państwu książkę Wydawnictwa PWN pt. Wprowadzenie do sprawozdawczości, analizy i informatyki finansowej. Publikacja szczegółowo przedstawia zagadnienia związane ze sprawozdawczością i analizą finansową przedsiębiorstw oraz omawia zastosowanie systemów informatycznych w czynnościach finansowo-księgowych. Książka jest dostępna w sieci dystrybucji Insertu w cenie 69,90 zł.

Czytaj dalej »

Lut
08
2011

Nowość! e-Prawnik. Umowy i pisma dla Twojej firmy

e-Prawnik. Umowy i pisma dla Twojej firmy

Multimedialne szkolenie e-Prawnik. Umowy i pisma dla Twojej firmy to szeroki zbiór profesjonalnych porad prawnych dotyczących zawierania różnego rodzaju umów i sporządzania pism. Zawarto w nim wzory i omówienie dokumentów z zakresu prawa cywilnego i prawa pracy (umowy, ugody, pełnomocnictwa, oświadczenia itp.) oraz rzeczową, przystępną interpretację przepisów wraz z licznymi przykładami ułatwiającymi zrozumienie regulacji prawnych.

Czytaj dalej »

Sty
21
2011

Zmiany VAT w Rachmistrzu 4 EURO

W związku ze zmianą stawek podatku VAT, udostępniamy Państwu najnowszą wersję programu Rachmistrz 4 EURO, która zawiera niezbędne zmiany umożliwiające prowadzenie księgowości w nowych realiach prawnych. Wersja ta wymaga aktywnego Abonamentu na ulepszenia.

Czytaj dalej »

Sty
14
2011

InsERT Przedsiębiorstwem Fair Play 2010

Przedsiębiorstwo Fair Play 2010

Już po raz czwarty otrzymaliśmy certyfikat Przedsiębiorstwa Fair Play w ogólnopolskim programie promocji kultury przedsiębiorczości. Przyznanie nam tego prestiżowego tytułu kolejny raz potwierdza rzetelność Insertu wobec klientów i partnerów oraz uczciwość w stosunku do konkurencji. W programie Przedsiębiorstwo Fair Play, organizowanym przez Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym, nagradzane są firmy kierujące się na co dzień szeroko pojętymi zasadami etyki w relacjach z klientami, kontrahentami, pracownikami i społecznością lokalną.