InsERT S.A.

Rok 2010

Gru
31
2010

Zestaw najczęstszych pytań i odpowiedzi 2010/2011

W związku ze zmianą stawek podatku VAT oraz koniecznością posiadania aktualnych wersji naszych programów przygotowaliśmy dla Państwa mały poradnik o tym jak poradzić sobie ze zmianami stawek VAT oraz jak uzyskać nowe wersje naszych programów.

Czytaj dalej »

Gru
23
2010

Subiekt GT Produktem Roku 2010

PC World - Produkt Roku 2010 - Wybór Redakcji

Miło nam poinformować, że Subiekt GT zdobył tytuł Produkt Roku 2010 - Wybór Redakcji w plebiscycie miesięcznika PC World. Redakcja uznała nasz system sprzedaży za najlepszy w kategorii "Programy dla małych firm". Przypomnijmy, że nie jest to pierwsze tego typu wyróżnienie dla naszego produktu. We wcześniejszych plebiscytach PC Worlda miano Produktu Roku uzyskał Subiekt 5, natomiast Przebojami Roku były programy Subiekt 4, RachmistrzRewizor.

Gru
23
2010

Navireo - Najlepszy Produkt dla Biznesu 2010

Najlepsze Produkty dla Biznesu 2010

InsERT został nagrodzony za system Navireo w rankingu Najlepsze Produkty dla Biznesu przygotowanym jak co roku przez Gazetę Finansową. Tym samym już po raz drugi znaleźliśmy się w gronie firm, które "wyróżniają się kompleksową ofertą dla biznesu, indywidualnym podejściem do klienta i wprowadzają do swojej działalności innowacyjne rozwiązania", odznaczają się "profesjonalizmem, wysoką jakością usług oraz rzetelnością". Więcej informacji o Navireo znajdą Państwo na stronie www.navireo.pl.

Lis
22
2010

Zmiany stawek VAT a nasze programy

W związku z zaplanowaną na początek 2011 r. zmianą stawek VAT informujemy, że odpowiednie modyfikacje zostaną na czas wprowadzone do naszych programów. Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi informacjami na temat nowych wersji programów objętych zmianą VAT.

Czytaj dalej »

Lis
22
2010

Zmiany w podatku VAT 2011 - szkolenie multimedialne

Zmiany w podatku VAT 2011

Od dziś w sprzedaży dostępne jest multimedialne szkolenie Zmiany w podatku VAT 2011. W przystępny sposób omówiono w nim zmiany w przepisach podatkowych zaplanowane na początek 2011 r. Szkolenie zawiera zbiór odpowiednich aktów prawnych wraz z ich rzetelną interpretacją. Omawia również zmiany w systemach z linii InsERT GT dostosowujące programy do nowych przepisów. Tylko teraz atrakcyjna cena szkolenia: 149 zł netto.

Czytaj dalej »

Lis
03
2010

Nowość! Gratyfikant GT krok po kroku - szkolenie multimedialne

Gratyfikant GT krok po kroku

Najnowsze multimedialne szkolenie Akademii InsERT poświęcone jest programowi Gratyfikant GT. Cena promocyjna w listopadzie: 199 zł netto (cena standardowa: 249 zł netto). Kurs dostępny jest również w atrakcyjnych cenach w pakietach ze szkoleniami Subiekt GT krok po krokuRewizor GT krok po kroku.

Czytaj dalej »

Lis
02
2010

Z DOS na InsERT GT teraz jeszcze taniej!

W listopadzie wprowadzamy rewelacyjne ceny systemów z linii InsERT GT dla posiadaczy programów DOS-owych. Tylko teraz Subiekta GTRachmistrza GT kupią Państwo w cenie Abonamentu na ulepszenia, czyli za jedyne 175 zł netto, natomiast Rewizor GTGratyfikant GT kosztują po 400 zł netto. Promocja trwa do 30 listopada br.

Paź
04
2010

Nowość! Kadry i płace bez tajemnic - multimedialny podręcznik na CD

Multimedialny podręcznik Kadry i płace bez tajemnic to doskonała pozycja dla wszystkich, którzy chcą zapoznać się z tematyką kadrowo-płacową lub uaktualnić swoją wiedzę. W październiku promocyjna cena obniżona o podatek VAT: 99 zł brutto (81,15 zł netto). Cena standardowa: 120,78 zł (99 zł netto).

Czytaj dalej »

Wrz
27
2010

InsERT nagrodzony za najlepsze produkty dla MSP

Najlepsze produkty dla MSP

Redakcja Gazety Finansowej nagrodziła oferty i produkty przeznaczone dla małych i średnich przedsiębiorstw. Dodatek Turbiny Polskiej Gospodarki 2010 przedstawia firmy, których oferta jest najlepiej dopasowana do potrzeb sektora MSP. W kategorii oprogramowanie zwyciężył InsERT.

Wrz
20
2010

Nowość! Rewizor GT krok po kroku - szkolenie multimedialne

Od dziś na płytach CD dostępne jest kolejne multimedialne szkolenie - Rewizor GT krok po kroku. We wrześniu jego promocyjna cena wyniesie 199 zł netto (cena standardowa to 249 zł netto). Kurs można również zakupić w pakiecie ze szkoleniem Subiekt GT krok po kroku w atrakcyjnej cenie 349 zł netto (cena standardowa 399 zł netto).

Czytaj dalej »

Sie
30
2010

Promocja: Subiekt GT + Norton 360 gratis!

W dniach 30 i 31 sierpnia br. przy zakupie Subiekta GT otrzymają Państwo program do kompleksowej ochrony, optymalizacji i bezpieczeństwa danych Norton 360 w pełnej wersji z roczną licencją na trzy stanowiska.

Czytaj dalej »

Sie
16
2010

Nowość! Multimedialny podręcznik na CD Rachunkowość bez tajemnic

Rachunkowość bez tajemnic

Rachunkowość bez tajemnic to multimedialny podręcznik przeznaczony dla wszystkich, którzy chcą zdobyć lub utrwalić wiedzę z księgowości. Tylko w sierpniu promocyjna cena obniżona o podatek VAT, czyli za 99 zł brutto (81,15 zł netto). Cena standardowa: 120,78 zł (99 zł netto).

Czytaj dalej »

Sie
06
2010

Zmiany stawek VAT a nasze programy

W związku z licznymi pytaniami klientów w sprawie ogłoszonych przez rząd zmian stawek VAT informujemy, że odpowiednie modyfikacje zostaną na czas wprowadzone do programów - w ramach abonamentu na ulepszenia.

Czytaj dalej »

Lip
28
2010

Happy Days z Gratyfikantem GT

Od 28 do 30 lipca br. system kadrowo-płacowy Gratyfikant GT kosztuje 890 zł! Dla użytkowników starszych wersji Gratyfikanta cena specjalna - tylko 390 zł!

Czytaj dalej »

Lip
01
2010

Nowość! Subiekt GT krok po kroku - szkolenie multimedialne

Subiekt GT krok po kroku

Od dziś w sprzedaży multimedialne szkolenie Subiekt GT krok po kroku. Dostępny na płycie CD kurs w przystępny sposób i w wygodnej formie przybliża obsługę systemu Subiekt GT - od instalacji i pierwszego uruchomienia po szczegółowe omówienie funkcji takich jak wystawianie dokumentów, prowadzenie kartotek, finanse i rozrachunki, ustawienia wydruków czy współpraca z urządzeniami zewnętrznymi. Promocyjna cena w lipcu: 199 zł netto.

Czytaj dalej »

Cze
01
2010

Wyjątkowa promocja dla biur rachunkowych

Tylko w czerwcu do zestawów programów dla biur rachunkowych dołączamy drukarkę laserową lub urządzenie wielofunkcyjne firmy Epson.

Czytaj dalej »

Maj
18
2010

Promocja: Norton Internet Security gratis przy zakupie Subiekta GT!

Kupując system sprzedaży Subiekt GT w dniach 18-31 maja br., otrzymają Państwo w prezencie niezawodny program antywirusowy Norton Internet Security 2010.

Czytaj dalej »

Mar
29
2010

Promocja Rewizor GT + Zmiany w księgowości 2010 gratis

Już od dzisiaj dostępny w sprzedaży promocyjny zestaw - program finansowo-księgowy Rewizor GT + multimedialne szkolenie Zmiany w księgowości 2010 gratis.

Czytaj dalej »

Lut
16
2010

Zestaw Subiekt GT + Rachmistrz GT taniej!

Od 17 do 28 lutego system sprzedaży Subiekt GT i system obsługi uproszczonej księgowości Rachmistrz GT są dostępne w promocyjnym zestawie w cenie 990 zł. Dla użytkowników starszych wersji Subiekta lub Rachmistrza cena specjalna - tylko 400 zł.

Czytaj dalej »

Lut
04
2010

Solidna Firma InsERT

Solidna Firma 2009

InsERT otrzymał certyfikat Solidna Firma 2009. Tytuł ten został nam przyznany za rzetelne i uczciwe prowadzenie biznesu, m.in. przestrzeganie praw konsumenta i zasad wolnej konkurencji. Certyfikat jest potwierdzeniem wiarygodności firmy jako solidnego partnera biznesowego oraz dobrego pracodawcy. Program Gospodarczo-Konsumencki Solidna Firma od 2002 roku wspiera i promuje rzetelne firmy, tworząc bazę godnych zaufania przedsiębiorstw. Jego celem jest propagowanie zasad etyki, takich jak rzetelność, uczciwość i terminowość w kontaktach między partnerami gospodarczymi. W skład kapituły programu wchodzą m.in. członkowie rządu, parlamentarzyści, przedstawiciele administracji państwowej i samorządów.

Lut
03
2010

InsERT zmienia siedzibę

InsERT na Jerzmanowskiej

Od 15 lutego 2010 r. zapraszamy do naszej nowej siedziby mieszczącej się przy ul. Jerzmanowskiej 2 we Wrocławiu. Numery telefonów nie ulegają zmianie. Jednocześnie informujemy, że w związku z przeprowadzką w dniach 12-15 lutego mogą wystąpić czasowe przerwy w dostępie do naszych serwerów WWW i FTP. Zachęcamy do zapoznania się z mapką dojazdu do nowej siedziby.

Czytaj dalej »

Lut
02
2010

Rozszerzenia do Subiekta GT w specjalnej cenie

Użytkownicy starszych wersji Subiekta, którzy zaktualizowali program do Subiekta GT, mogą skorzystać ze specjalnej ceny rozszerzeń stanowiskowych. Cena rozszerzenia na kolejne 3 stanowiska to jedynie 490 zł.

Czytaj dalej »

Sty
26
2010

Zmiany podatkowe - informacja o nowych wersjach programów

Z początkiem nowego 2010 roku w przepisach podatkowych zaszły zmiany, które spowodowały konieczność dokonania niezbędnych modyfikacji w oprogramowaniu tworzonym przez firmę InsERT. Zachęcamy do zapoznania się z informacją dotyczącą poszczególnych programów.

Czytaj dalej »

Sty
25
2010

Szkolenia multimedialne na płytach CD

Zmiany w księgowości 2010

Zmiany w księgowości 2010 oraz Zmiany w kadrach i płacach 2010 to dwa szkolenia multimedialne dostępne od dziś na płytach CD. W niezwykle przystępny sposób omówiono w nich zmiany w przepisach księgowych i kadrowo-płacowych w roku 2010 oraz wynikające z nich zmiany w obsłudze programów Rewizor GT i Gratyfikant GT.

Czytaj dalej »

Sty
04
2010

Pożegnanie z DOS-em

Duże zainteresowanie akcją skierowaną do posiadaczy wersji DOS-owych naszych programów zdecydowało o tym, że postanowiliśmy przedłużyć obowiązujące do 31/12/2009 r. ceny promocyjne. Jeszcze do końca stycznia 2010 r. możecie Państwo zakupić programy z linii InsERT GT w cenach obowiązujących pod koniec zeszłego roku.