InsERT S.A.

Rok 2009

Gru
15
2009

Nowi API

Autoryzowany Partner InsERT

Miło nam poinformować, że 15 grudnia br. do grona Autoryzowanych Partnerów InsERT dołączyły cztery firmy: Framko 2 z Kielc (obejmie opiekę nad Partnerami na terenie województwa świętokrzyskiego), Leo ze Świętochłowic (kolejny API w województwie śląskim), P.W. ToRen z Zamościa (woj. lubelskie) i Seven z Zielonej Góry (woj. lubuskie).

Gru
14
2009

InsERT dostawcą najlepszych produktów dla biznesu 2009

Gazeta Finansowa: Najlepsze produkty dla biznesu

Nasza firma wygrała w rankingu Gazety Finansowej w kategorii Oprogramowanie "za stworzenie nowoczesnych systemów wspomagających zarządzanie przedsiębiorstwem oraz programów przyjaznych użytkownikowi". Tym samym nasze programy znalazły się w gronie najlepszych produktów dla biznesu w roku 2009. Celem rankingu jest zaprezentowanie firm, które dzięki swoim nowatorskim produktom i usługom przyczyniły się do wsparcia biznesu, a co za tym idzie, do złagodzenia kryzysu gospodarczego w Polsce.

Lis
27
2009

Happy Day - Gratyfikant GT bez VAT-u!

Tylko dzisiaj, w piątek 27. listopada 2009 r., nasz system kadrowo-płacowy Gratyfikant GT jest dostępny w cenie obniżonej o podatek VAT, czyli za 1 290 zł brutto (1 057 zł netto). Gorąco zachęcamy do skorzystania z tej wyjątkowej oferty!

Lis
23
2009

Urządzenia do obsługi sprzedaży - sprzedawaj szybciej!

Teraz sprzedaż będzie szybsza i wygodniejsza dzięki nowoczesnym, ergonomicznym urządzeniom, które oferujemy Państwu w atrakcyjnych cenach. Skanery kodów kreskowych Metrologic oraz terminale i monitory dotykowe ELO doskonale sprawdzają się w różnego rodzaju punktach sprzedaży, zapewniając komfort pracy i sprawniejszą obsługę klientów.

Lis
20
2009

Windows 7 w ofercie Insertu

Windows 7

Długo wyczekiwana, najnowsza wersja systemu operacyjnego Microsoftu - Windows 7 już dostępna! Do wyboru trzy warianty - Home Premium, Professional i Ultimate - każdy w wersji pełnej lub w postaci uaktualnienia dla użytkowników starszych wersji Windows.

Lis
16
2009

Rewelacyjne ceny rozszerzeń do Subiekta GT

Tylko w listopadzie rozszerzenia stanowiskowe do Subiekta GT kosztują jedyne 250 zł. Promocja dotyczy obecnych i byłych użytkowników wcześniejszych wersji Subiekta, którzy wymienią (lub wcześniej wymienili) używany program na Subiekta GT.

Czytaj dalej »

Paź
22
2009

Podręcznik InsERT GT Wydawnictw Szkolnych i Pedagogicznych

Pracownia ekonomiczna cz. 2

Pracownia ekonomiczna cz. 2 Wydawnictw Szkolnych i Pedagogicznych to kolejna książka prezentująca oprogramowanie Insertu w codziennym zastosowaniu. Tym razem szczegółowo omówiono obsługę aż czterech systemów z linii InsERT GT - Subiekta, Rachmistrza, RewizoraGratyfikanta.

Czytaj dalej »

Paź
19
2009

Wyjątkowa promocja dla księgowych

W okresie od 19 do 31 października br. wprowadzamy promocyjne ceny programów Rewizor GT i Biuro GT oraz wszystkich zestawów dla biur rachunkowych i doradców podatkowych. Dodatkowo promocją objęte są licencje oddziałowe i rozszerzenia na kolejne podmioty dla biur rachunkowych.

Czytaj dalej »

Paź
16
2009

Nowość: Sfera dla Gestora GT

Sfera dla Gestora GT

Od dziś dostępny jest nasz najnowszy produkt - Sfera dla Gestora GT. Dzięki Sferze system do zarządzania relacjami z klientami Gestor GT zyskuje zupełnie nowe możliwości. Dodatek pozwala na rozbudowę programu i dostosowanie go do specyficznych potrzeb firmy. Tym z Państwa, którzy nie posiadają jeszcze Gestora GT, a chcą korzystać z rozszerzonych możliwości programu, polecamy zakup Gestora GT Sfera - wszechstronnego systemu wspomagającego szeroko rozumianą obsługę klientów, wyposażonego w Sferę dla Gestora GT.

Paź
15
2009

Ważne! Pożegnanie z DOS-em!

Z dniem 1 stycznia 2010 r. programy dla systemu DOS - Subiekt 5 EURO, Rachmistrz 4 EURO, Rewizor 3 EURO oraz Gratyfikant 3 - zostaną całkowicie wycofane ze sprzedaży. Przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkową ofertę wymiany na nowoczesne programy z linii InsERT GT z 70% rabatem!

Paź
14
2009

Sprawne i bezpieczne zarządzanie firmą teraz jeszcze łatwiejsze!

Do naszej oferty wprowadziliśmy atrakcyjne zestawy składające się z systemów linii InsERT GT oraz programu antywirusowego Norton Internet Security 2010.

Paź
13
2009

mobilny Subiekt z urządzeniami przenośnymi

Od dziś mobilny Subiekt jest dostępny w zestawach z nowoczesnymi telefonami w atrakcyjnej cenie. Do wyboru są dwa urządzenia: Mio Explora K70 i HTC Touch2.

Paź
12
2009

InsERT Roadshow 2009 rozpoczęte!

InsERT Roadshow 2009 - Wrocław

12 października odbyło się pierwsze z 12 spotkań w ramach InsERT Roadshow 2009. Tłumy gości zainteresowanych sposobami zwiększania efektywności sprzedaży wypełniły wrocławski klub Firlej. InsERT zaprezentował najszerszą w Polsce ofertę systemów wspomagających sprzedaż, w tym system szybkiej sprzedaży detalicznej, sprzedaży mobilnej, obsługi aukcji internetowych, platformę sklepu internetowego, system kompleksowo zarządzający sprzedażą i magazynami oraz system zarządzania relacjami z klientem. Uczestnicy spotkania mieli możliwość osobistego przetestowania poszczególnych programów. Możliwe były również kuluarowe rozmowy z twórcami poszczególnych systemów, a także bezpośrednie ustalenia z Partnerami sprzedającymi oprogramowanie Insertu. Wśród gości rozlosowano nagrody. Patronat medialny nad InsERT Roadshow 2009 sprawują Dziennik Gazeta Prawna oraz dwutygodnik Handel. Kolejne spotkanie odbędzie się w Poznaniu. Szczegółowy harmonogram wszystkich 12 spotkań. Udział w Roadshow jest bezpłatny. Zapraszamy!

Wrz
21
2009

Subiekt GT z Gestorem GT taniej nawet o 630 zł!

Od 21 do 30 września br. nowoczesny system sprzedaży Subiekt GT w zestawie z Gestorem GT kosztuje 990 zł! Dla użytkowników starszych wersji Subiekta oraz mikroSubiekta dla Windows cena specjalna - tylko 650 zł!

Czytaj dalej »

Wrz
17
2009

InsERT Roadshow 2009

Zapraszamy Państwa na piątą już edycję InsERT Roadshow, podczas której zaprezentujemy najszerszą w Polsce ofertę systemów wspomagających sprzedaż. Spotkania pod hasłem Obsługa sprzedaży na 6 sposobów. Zwiększ sprzedaż, zmniejsz koszty, pracuj efektywniej! odbędą się w 12 miastach Polski. Patronat medialny nad InsERT Roadshow 2009 objął dwutygodnik Handel oraz Dziennik Gazeta Prawna.

Czytaj dalej »

Wrz
07
2009

InsERT GT w zestawach z drukarką Epson

Duże zainteresowanie atrakcyjnymi cenowo zestawami zawierającymi systemy z linii InsERT GT w dowolnej konfiguracji oraz wielofunkcyjną drukarkę Epson Stylus SX200 spowodowało, że postanowiliśmy wprowadzić je na stałe do naszej oferty.

Czytaj dalej »

Wrz
01
2009

Nowa twarz Skarbnika 4

Skarbnik 4

Od dziś w sprzedaży nowa wersja programu do zarządzania budżetem domowym Skarbnik 4, udoskonalona zarówno pod względem funkcjonalnym, jak i graficznym. System zyskał nowy, estetyczny wygląd, dzięki czemu jest jeszcze bardziej przejrzysty i przyjazny w użytkowaniu. Skarbnik w nowej wersji współpracuje również z systemami operacyjnymi Windows Vista i Windows 7. Cena programu to 120 zł netto. Szczegółowe informacje na temat Skarbnika można znaleźć na stronie www.skarbnik.pl.

Sie
19
2009

Rewizor GT z książką Wydawnictwa Helion gratis

Każdy, kto w dniach 20-31 sierpnia br. zakupi system finansowo-księgowy Rewizor GT, otrzyma bezpłatnie książkę Rewizor GT. Prowadzenie ewidencji księgowej. Publikacja Wydawnictwa Helion, napisana we współpracy z Insertem, w przystępny sposób pokazuje, jak można ułatwić sobie codzienną pracę, korzystając z Rewizora GT. Dzięki książce obsługa programu nie będzie stanowić żadnych problemów.

Sie
17
2009

Subiekt Sprint - system szybkiej sprzedaży detalicznej

Subiekt Sprint

Najnowszy produkt Insertu, Subiekt Sprint, to propozycja dla firm prowadzących sprzedaż detaliczną. System współpracuje z Subiektem GT oraz wieloma urządzeniami zewnętrznymi (drukarki fiskalne, czytniki kodów kreskowych, wagi elektroniczne itp.). Umożliwia szybką obsługę klientów i sprawne zarządzanie sklepem. Do końca sierpnia Subiekt Sprint jest dostępny w promocyjnej cenie 300 zł, a dla tych, którzy wykupili Abonament na ulepszenia do Subiekta GT, tylko 200 zł. Cena standardowa to 400 zł.

Sie
03
2009

InsERT GT w zestawach z drukarką Epson

Od dzisiaj oferujemy promocyjne zestawy zawierające programy z linii InsERT GT i wielofunkcyjną drukarkę firmy Epson. Oferta jest ważna do końca sierpnia br.

Czytaj dalej »

Lip
30
2009

Podręcznik rachunkowości na podstawie Rewizora GT

Podręcznik obsługi Rewizora GT

Polecamy Państwu książkę Rachunkowość Wydawnictwa Marina. Publikacja jest obszernym zbiorem niezbędnych informacji z zakresu rachunkowości finansowej, zarówno od strony teoretycznej, jak i praktycznej z wykorzystaniem systemu Rewizor GT.

Czytaj dalej »

Lip
20
2009

Gratyfikant GT taniej nawet o 840 zł!

W dniach 20-31 lipca obniżamy cenę Gratyfikanta GT do 890 zł! Dla użytkowników starszych wersji Gratyfikanta przygotowaliśmy wyjątkową ofertę - cenę specjalną, która wynosi zaledwie 450 zł! Ostatnie dni lipca to zatem świetny moment, by zaopatrzyć się w wiodący system kadrowo-płacowy.

Czytaj dalej »

Lip
01
2009

Wynajmij Subiekta swojemu klientowi

Nowa oferta dla biur rachunkowych - teraz mogą Państwo wydzierżawić Subiekta GT lub mikroSubiekta dla Windows swoim klientom i w ten sposób zwiększyć atrakcyjność swojej oferty (dotychczas licencje programów nie przewidywały takiej możliwości).

Czytaj dalej »

Cze
29
2009

Sello na Spotkaniu Grupy Allegro 2009

Sello na Spotkaniu Grupy Allegro

27 czerwca w Poznaniu Sello prezentowało się podczas tegorocznego Spotkania Grupy Allegro. W trakcie imprezy nasz program cieszył się ogromnym zainteresowaniem gości. Przy stoisku ustawiały się kolejki, by porozmawiać o zaletach Sello i otrzymać dostępne na ulotkach informacyjnych kody dostępu do pełnej, 60-dniowej wersji systemu. Uczestnikom spotkania dziękujemy za zainteresowanie i do zobaczenia za rok.

Cze
22
2009

Promocja: Subiekt GT + Rachmistrz GT za 990 zł

Promocja: Subiekt GT + Rachmistrz GT

Od 22 do 30 czerwca br. Subiekt GT jest dostępny w promocyjnym zestawie z Rachmistrzem GT w cenie 990 zł. Subiekt GT (system sprzedaży) i Rachmistrz GT (system umożliwiający prowadzenie księgi przychodów i rozchodów oraz naliczanie podatku zryczałtowanego, a także obsługę płac) współpracują ze sobą, tworząc zintegrowany pakiet do zarządzania przedsiębiorstwem. Promocyjne zestawy można kupić w sieci dystrybucji na terenie całego kraju.

Cze
08
2009

Koniec okresu bezpłatnego wsparcia dla Subiekta, Rachmistrza i Rewizora dla Windows

Subiekt dla Windows, Rachmistrz dla Windows i Rewizor dla Windows zostały wycofane ze sprzedaży kilka lat temu. 1 czerwca 2009 r. zakończył się okres bezpłatnego wsparcia technicznego dla tych programów. Odtąd można korzystać wyłącznie z płatnej, incydentalnej pomocy technicznej. Obejmuje ona jednorazowe porady dotyczące pełnej funkcjonalności programu oraz analizę bazy danych. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem incydentalnej pomocy technicznej dla poszczególnych programów. Użytkownicy Subiekta, Rachmistrza i Rewizora dla Windows mogą kupić ich nowocześniejsze odpowiedniki - systemy Subiekt GT, Rachmistrz GT i Rewizor GT - w specjalnych cenach. Programy z linii InsERT GT, która zastąpiła linię dla Windows, są stale aktualizowane i objęte pełnym wsparciem technicznym, zarówno w formie bezpłatnej opieki podstawowej, jak i zaawansowanej, płatnej opieki specjalistycznej.

Maj
18
2009

Nowość: Gestor GT

Gestor GT

Od dziś w sprzedaży Gestor GT - elastyczny system zarządzania relacjami z klientami. Program jest najnowszym składnikiem linii InsERT GT, może działać samodzielnie lub współpracować z systemem sprzedaży Subiekt GT, wzbogacając jego funkcjonalność o moduły służące do planowania i realizowania działań związanych z obsługą klienta. W maju i czerwcu obowiązywać będą promocyjne ceny dla posiadaczy rocznego Abonamentu na ulepszenia do Subiekta GT oraz dla użytkowników systemu recentCRM dla InsERT GT - zapraszamy do zapoznania się z cennikiem.

Maj
04
2009

Zmiany w strukturze API

Autoryzowany Partner InsERT

1 maja 2009 r. zaszły zmiany w strukturze Autoryzowanych Partnerów InsERT w województwie mazowieckim, małopolskim i kujawsko-pomorskim. Nowymi API zostały firmy: Atisoft z Warszawy, Pinnex z Krakowa oraz Akces z Torunia. Wymienieni Partnerzy zastąpią w strukturze API firmy: Dom Handlowy Oprogramowania i TTS Company z województwa mazowieckiego oraz Apollo z Małopolski, które będą się posługiwać tytułem Autoryzowanego Partnera InsERT jeszcze przez dwa miesiące.

Kwi
21
2009

Ogólnopolski egzamin próbny - zadania dla młodych ekonomistów

InsERT GT

Z myślą o uczniach przygotowujących się do egzaminu w zawodzie technik ekonomista 28 i 29 kwietnia br. na łamach Gazety Prawnej opublikowane zostaną przykładowe zadania (wraz z rozwiązaniem) wykorzystujące system InsERT GT. Podobne pojawią się na egzaminie końcowym - przyszli ekonomiści będą zatem mieli okazję sprawdzić swoją wiedzę. Treść zadań ukaże się 28 kwietnia, a rozwiązanie - dzień później. Wspólna akcja Insertu i Gazety Prawnej jest rezultatem decyzji MEN z 2007 roku, w wyniku której nasze systemy z linii InsERT GT trafiły do szkół o profilu ekonomicznym w całej Polsce. W zeszłym roku nauczyciele otrzymali materiały dydaktyczne w postaci książki InsERT GT w ćwiczeniach. Teraz uczniowie mogą zobaczyć, jak będzie wyglądał egzamin. Zachęcamy do wypróbowania swych sił również wszystkich księgowych - tych przyszłych, jak i już pracujących w zawodzie.

Kwi
14
2009

Rewizor GT z Analitykiem taniej nawet o 1 600 zł!

W dniach 15-30 kwietnia br. Rewizor GT (system finansowo-księgowy) w zestawie z Analitykiem (system wspomagania decyzji, współpracujący z Rewizorem i Subiektem) kosztuje tylko 990 zł!

Czytaj dalej »

Mar
23
2009

Drukarki DYMO w ofercie Insertu

Do naszej oferty wprowadziliśmy drukarki etykiet DYMO. Atrakcyjne ceny, możliwość drukowania wszelkiego rodzaju etykiet, współpraca z Subiektem i programami z pakietu Microsoft Office - to tylko niektóre atuty sprawiające, że urządzenia te doskonale sprawdzają się w każdej nowoczesnej firmie.

Mar
18
2009

Podręcznik obsługi Rewizora GT

Podręcznik obsługi Rewizora GT

Miło nam przedstawić książkę Rewizor GT. Prowadzenie ewidencji księgowej - pierwszy na rynku podręcznik obsługi naszego systemu finansowo-księgowego. Książka Wydawnictwa Helion powstała we współpracy z Insertem.

Mar
16
2009

Navireo - zintegrowany system zarządzania

Navireo

Przedstawiamy nasz najnowszy produkt, Navireo - zintegrowany system przeznaczony dla przedsiębiorstw średniej wielkości, które poszukują elastycznych rozwiązań wspomagających funkcjonowanie firmy. Posiada pełną gamę funkcji potrzebnych do sprawnego zarządzania przedsiębiorstwem - od obsługi działu handlowego, sklepu i magazynu, przez operacje księgowe i finansowe, po prowadzenie działu kadr i naliczanie wynagrodzeń. System można łatwo dostosować do indywidualnych potrzeb firmy, a także poszczególnych pracowników. Navireo umożliwia stworzenie rozwiązań spełniających nawet bardzo nietypowe wymagania. Dla użytkowników programów z linii InsERT GT, którzy zdecydują się przejść na Navireo, przygotowaliśmy specjalną ofertę cenową. Więcej informacji o systemie znajdą Państwo na stronie www.navireo.pl.

Mar
10
2009

Wyjątkowa promocja: Sello gratis przy zakupie Subiekta GT!

Wyjątkowa promocja Subiekta GT i Sello

W dniach 10-31 marca br., kupując system sprzedaży Subiekt GT, otrzymają Państwo Sello - program do kompleksowej obsługi aukcji internetowych, w pełni zintegrowany z Subiektem GT. Dodatkowo użytkownicy starszych wersji Subiekta oraz mikroSubiekta i mikroSubiekta dla Windows mogą w tym okresie kupić pakiet Subiekt GT + Sello za jedyne 250 zł!

Czytaj dalej »

Lut
19
2009

Rozwiązania rozszerzające do Subiekta GT - większe możliwości dla Twojej firmy

Zachęcamy do zapoznania się z Katalogiem rozwiązań rozszerzających funkcjonalność naszych programów. Obecna edycja zawiera wybrane rozwiązania poszerzające możliwości Subiekta GT, przygotowane przez naszych Partnerów. Znajdują się w nim zarówno niewielkie rozwiązania realizujące konkretne funkcjonalności, jak i duże systemy obsługujące funkcjonalnie całe działy przedsiębiorstwa. Ufamy, że znajdą w nim Państwo coś dla swojej firmy.

Lut
09
2009

Karta Klubu InsERT

Karta Klubu InsERT

Wprowadziliśmy specjalną kartę członkowską Klubu InsERT uprawniającą do zniżek w punktach handlowych niektórych Partnerów Klubu. Już teraz dzięki karcie uzyskają Państwo 10% zniżki w lokalach Pizzerii Dominium oraz 5% zniżki w sklepach firmowych Czas na Herbatę. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie http://klub.insert.com.pl. Przypominamy, że aby dołączyć do Klubu InsERT i móc korzystać z atrakcyjnych ofert dostępnych wyłącznie dla Członków Klubu, wystarczy wykupić Abonament na ulepszenia lub teleKonsultanta do jednego z posiadanych programów.

Sty
22
2009

Zmiany podatkowe - informacja o nowych wersjach programów

Z początkiem nowego roku w obowiązujących przepisach podatkowych zaszły pewne zmiany, które powodują konieczność dokonania niezbędnych modyfikacji w oprogramowaniu naszej produkcji. Zachęcamy do zapoznania się z informacją dotyczącą poszczególnych programów.

Czytaj dalej »

Sty
13
2009

Promocja - Biuro GT oraz rozszerzenia dla biur rachunkowych 20% taniej

W styczniu wprowadzamy promocję przeznaczoną wyłącznie dla biur rachunkowych pracujących na naszych programach - tylko do końca stycznia Biuro GT - system wspomagania pracy biura rachunkowego, a także rozszerzenia na kolejne podmioty i stanowiska oraz licencje na pracę zdalną/oddziałową dla programów z linii InsERT GTtańsze o 20%.

Czytaj dalej »

Sty
05
2009

Premiera czerwonego PLUSA dla InsERT GT

czerwony PLUS dla InsERT GT

Kolejny pakiet rozszerzeń funkcjonalnych - czerwony PLUS dla InsERT GT jest już dostępny w sprzedaży - w promocyjnej cenie 790 zł netto (obowiązującej tylko przez miesiąc). Rozszerzenie to zawiera szereg przydatnych funkcjonalności, takich jak Homebanking (wczytywanie i rozliczanie wyciągów bankowych), definiowalne zestawienia do Gratyfikanta GT, flagi własne dla wszystkich obiektów, rozszerzone pola własne (typu słownik) oraz zbiorcze wysyłanie faktur pocztą elektroniczną.