InsERT S.A.

Rok 2008

Gru
04
2008

Programy Insertu w leasingu

Europejski Fundusz Leasingowy

We współpracy z Europejskim Funduszem Leasingowym przygotowaliśmy niezwykle atrakcyjną ofertę leasingu naszego oprogramowania. Teraz mogą Państwo rozłożyć koszty zakupu programów w czasie na dogodnych warunkach, a przy tym odliczyć je od podatku.

Czytaj dalej »

Lis
04
2008

Kolejny API w województwie łódzkim

Autoryzowany Partner InsERT

Miło nam poinformować, że do grona Autoryzowanych Partnerów InsERT dołączyła firma ESTPOL z Łodzi. Firma reprezentuje InsERT na terenie województwa łódzkiego; zajmuje się sprzedażą, wdrożeniami i serwisem naszego oprogramowania. Prowadzi również szkolenia dla klientów z obsługi programów Insertu. Drugim Autoryzowanym Partnerem InsERT na terenie województwa łódzkiego jest firma ANQ.

Lis
01
2008

Wielka promocja listopadowa

Wielka promocja listopadowa

InsERT sprzedał już 333 tys. licencji na swoje programy. Z tej okazji w listopadzie wprowadzamy promocyjne ceny Rachmistrza GT, Analityka oraz zestawów dla biur rachunkowych. W promocji dostępny jest również pakiet Microsoft Office Small Business 2007.

Czytaj dalej »

Lis
01
2008

Ulepszenia tylko w abonamencie

Opieka posprzedażna

Od listopada br. uaktualnienia naszych programów będą dostępne wyłącznie w ramach rocznego Abonamentu na ulepszenia. Abonament to nie tylko oszczędność pieniędzy w porównaniu do kupowania uaktualnień pojedynczo, ale również pewność, że pracują Państwo zawsze na aktualnej wersji, dostosowanej do obowiązującego stanu prawnego. To także duża wygoda - każde ulepszenie, zaraz po ukazaniu się, otrzymują Państwo pocztą (nie ponosząc kosztów wysyłki). Ale to nie wszystko - posiadacze rocznego Abonamentu na ulepszenia dołączają do Klubu InsERT, co daje im możliwość korzystania ze specjalnych ofert przygotowanych przez Partnerów Klubu (Grupa Wydawnicza INFOR, Europejski Rejestr Informacji Finansowej BIG, Raiffeisen Bank, HDLab).

Wrz
01
2008

Sello wkracza na eBay

Sello

Ukazała się nowa wersja Sello, a wraz z nią możliwość wystawiania towarów w serwisie aukcyjnym eBay. Dotychczas program obsługiwał cztery serwisy z rodziny Allegro. Teraz dzięki Sello można zyskać klientów w trzech kolejnych krajach - możliwa jest bowiem obsługa nie tylko polskiej, ale również niemieckiej, angielskiej i amerykańskiej wersji eBay. Sello 1.2.0 zawiera również szereg nowych funkcji i ulepszeń. Więcej szczegółów na stronie www.sello.pl.

Sie
05
2008

Poszerz możliwości swojego programu

Jeśli brakuje Państwu jakiejś specyficznej funkcjonalności w oprogramowaniu firmy InsERT, to zachęcamy do zapoznania się z Katalogiem Rozwiązań Partnerskich. Zawiera on wybrane rozwiązania poszerzające możliwości naszych programów, przygotowane przez naszych Partnerów. Znajdują się w nim zarówno niewielkie rozwiązania realizujące konkretne funkcjonalności, jak i duże systemy obsługujące funkcjonalnie całe działy przedsiębiorstwa. Ufamy, że znajdą w nim Państwo coś dla swojej firmy.

Czytaj dalej »

Lip
17
2008

Nowość: MIObilny Subiekt

Mio DigiWalker A702

Przedstawiamy nową pozycję w naszej ofercie - mobilnego Subiekta w zestawie z Mio DigiWalker A702. Teraz program dla mobilnych handlowców jest dostępny wraz z urządzeniem przenośnym w atrakcyjnej cenie. Mio DigiWalker A702 to nowoczesny telefon, palmtop i moduł GPS w jednym. Po zainstalowaniu mobilnego Subiekta staje się doskonałym narzędziem pracy przedstawicieli handlowych.

Cze
18
2008

Zapraszamy na spotkanie z Sello

Spotkanie Grupy Allegro

W dniach 20-21 czerwca br. w Poznaniu odbędzie się Spotkanie Grupy Allegro, na którym zaprezentujemy Sello. Przy stoisku firmy InsERT będzie można dowiedzieć się wszystkiego na temat programu, podzielić się swoimi opiniami i sugestiami, a także otrzymać płytę z 2-miesięczną wersją Sello. Rozlosujemy również wersję z abonamentem na cały rok i wiele innych upominków. Zapraszamy wszystkich użytkowników serwisu Allegro. Czekamy na Państwa w najbliższy piątek i sobotę od godz. 9:00 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Wszelkie informacje dotyczące Spotkania Grupy Allegro dostępne są na stronie organizatora.

Cze
04
2008

Wyróżnienie dla Sello

Sello

W konkursie Aplikacja Roku 2007 organizowanym przez Microsoft nasz program wspomagający prowadzenie aukcji internetowych - Sello - otrzymał wyróżnienie w kategorii Innowacyjne Rozwiązanie IT. Jak podkreślają organizatorzy konkursu, duży wpływ na werdykt jurorów mieli użytkownicy, którzy głosowali na najlepsze ich zdaniem aplikacje. Tym bardziej jest nam miło - uznanie użytkowników to dla nas zawsze największa nagroda. Dziękujemy wszystkim, którzy oddali swój głos na Sello. Przypomnijmy, że nie jest to pierwsze wyróżnienie dla naszego produktu w konkursie na najlepszą aplikację - w 2006 r. Gratyfikant GT zwyciężył w dwóch kategoriach: Aplikacja wspomagająca zarządzanie przedsiębiorstwem oraz Aplikacja wspomagająca zarządzanie informacją w firmie.

Cze
02
2008

Jesteśmy spółką akcyjną

Od czerwca 2008 r. firma InsERT zmieniła formę prawną na spółkę akcyjną. Dane adresowe firmy, numer konta bankowego, ani numer NIP nie uległy zmianie. Zmiana formy prawnej jest następstwem dynamicznego rozwoju firmy.

Kwi
08
2008

Nowe ceny programów i rozszerzeń

Informujemy, iż od dnia 1 maja 2008 r. będzie obowiązywał nowy cennik naszych produktów. Zmiany cen obejmą zarówno podstawowe licencje, jak i rozszerzenia (stanowisk i podmiotów), a także usługi opieki posprzedażnej. Zachęcamy do składania zamówień jeszcze w kwietniu i skorzystania z cen aktualnie obowiązujących, które są niższe nawet o 280 zł netto.

Czytaj dalej »

Mar
26
2008

TETA inwestuje w InsERT

Miło nam poinformować, że w dniu 26/03/2008 r. podpisana została Umowa Inwestycyjna pomiędzy właścicielami Insertu, a firmą TETA SA, na mocy której TETA SA stanie się mniejszościowym udziałowcem naszej firmy z pakietem 35% udziałów. Dzięki zaangażowaniu kapitałowemu TETY będziemy mogli intensywniej rozwijać nasze obecne produkty i umacniać pozycję lidera na rynku programów dla małych i średnich firm. Jesteśmy przekonani, że związanie się z TETĄ wywoła silny efekt synergii, możliwy dzięki połączeniu doświadczenia oraz wiedzy kadry zarządzającej i pracowników obu firm.

Mar
18
2008

Sello kandydatem do miana Aplikacji Roku 2007

Sello

Nasza firma kolejny raz bierze udział w konkursie na najlepszą aplikację roku organizowanym przez firmę Microsoft. Tym razem szansę na ten prestiżowy tytuł ma program Sello, który startuje w dwóch kategoriach: Najlepszy program komputerowy wspomagający zarządzanie małym i średnim przedsiębiorstwem oraz Najlepsze rozwiązanie IT dla biznesu. Zachęcamy do głosowania na Sello na stronie Microsoftu. Konkurs trwa do 21 marca. Osoby biorące udział w głosowaniu mają szansę zdobyć atrakcyjne nagrody, m.in. palmtopy, sprzęt komputerowy, gry itp.

Mar
12
2008

InsERT Roadshow 2008 zakończone

Skończyliśmy cykl spotkań w ramach InsERT Roadshow 2008. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli w nich udział. Zachęcamy do zapoznania się z relacją z tego wydarzenia i obejrzenia obszernej galerii zdjęć.

Czytaj dalej »

Lut
05
2008

Premiera mobilnego Subiekta

mobilny Subiekt

Miło nam przedstawić nasz najnowszy produkt - mobilnego Subiekta. To niezwykle prosty i wygodny, a zarazem funkcjonalny program wspomagający sprzedaż towarów i zbieranie zamówień w terenie. Zainstalowany na urządzeniu mobilnym, pozwala zsynchronizować dane z Subiektem GT znajdującym się w centrali firmy. Dzięki temu możliwe jest m.in. dodawanie i edytowanie danych kontrahentów, wystawianie zamówień, rachunków, faktur i wysyłanie dokumentów do Subiekta GT.

Lut
01
2008

InsERT Roadshow 2008

Zapraszamy Państwa na prezentacje, które odbędą się w pięciu miastach Polski w ramach InsERT Roadshow 2008. Patronem medialnym spotkań jest Gazeta Prawna. Tegoroczna edycja poświęcona będzie sprzedaży mobilnej i internetowej oraz rozwiązaniom rozszerzającym funkcjonalność systemów z linii InsERT GT przygotowanym przez naszych Partnerów.

Czytaj dalej »

Sty
09
2008

InsERT wśród najprężniej rozwijających się przedsiębiorstw

Gazele Biznesu 2007

InsERT dołączył do prestiżowego grona Gazel Biznesu, czyli przedsiębiorstw, które osiągają bardzo dobre wyniki finansowe i szybko się rozwijają. Ideą konkursu organizowanego od ośmiu lat przez dziennik Puls Biznesu i firmę Coface Poland jest promowanie najdynamiczniej rozwijających się firm. Tytuł Gazeli Biznesu 2007 uzyskały średniej wielkości przedsiębiorstwa, które rozpoczęły działalność przed rokiem 2004 i w ciągu trzech ostatnich lat odnotowywały systematyczny wzrost sprzedaży. Jak podkreślają organizatorzy rankingu, firmę będącą Gazelą Biznesu wyróżnia też nieskazitelna reputacja, uczciwość wobec kontrahentów, pracowników oraz skarbu państwa.

Sty
07
2008

Reklama Insertu w telewizji

Dziś startuje drugi etap telewizyjnej kampanii reklamowej Insertu. Przez najbliższe dwa tygodnie (od poniedziałku do piątku) naszą reklamę będzie można oglądać w TVP1. Pojawi się w najlepszym czasie antenowym, przed głównym wydaniem Wiadomości. W listopadzie i grudniu ub.r. film reklamowy Insertu emitowały TVP Info (widziały go 4 mln widzów) i TVN24 (2,5 mln).