InsERT S.A.

Rok 2007

Gru
17
2007

Specjalna promocja: 15 dni na 15-lecie InsERT

15 dni wyjątkowych cen na 15-lecie

Na zakończenie roku, w którym obchodzimy 15-lecie istnienia firmy InsERT, przygotowaliśmy dla Państwa specjalną promocję - 15 dni wyjątkowych cen! Od 17 do 31 grudnia br. użytkownicy starszych wersji naszych programów mają niepowtarzalną okazję zakupu nowoczesnych systemów z linii InsERT GT aż o 150 zł taniej!

Czytaj dalej »

Gru
07
2007

Złoty Certyfikat Przedsiębiorstwo Fair Play dla Insertu

Przedsiębiorstwo Fair Play 2007

Nasza firma uzyskała certyfikat Przedsiębiorstwo Fair Play 2007 w X edycji ogólnopolskiego programu promocji kultury przedsiębiorczości. Ogromną satysfakcję sprawia nam fakt, że to już trzecie takie wyróżnienie z rzędu, w związku z czym zostaliśmy uhonorowani Złotym Certyfikatem. Celem programu organizowanego przez Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym przy wsparciu Krajowej Izby Gospodarczej jest promowanie przedsiębiorstw działających zgodnie z prawem i zasadami etyki. W konkursie nagradzane są firmy, które spełniają szereg warunków, m.in. rzetelność wobec klientów i kontrahentów, dbałość o dobre relacje z pracownikami i społecznością lokalną oraz przestrzeganie zasad uczciwej konkurencji.

Lis
29
2007

Powstał polski oddział IAMCP

International Association of Microsoft Certified Partners

InsERT znalazł się w gronie założycieli polskiego oddziału International Association of Microsoft Certified Partners - organizacji zrzeszającej certyfikowanych partnerów firmy Microsoft. Celem stowarzyszenia w Polsce jest wzajemna współpraca w rozwoju firm partnerskich, prowadzenie wspólnej polityki informacyjnej i zdynamizowanie działań biznesowych. Polski oddział powołali przedstawiciele firm: Bonair S.A., Centrum Informatyki ZETO Białystok, FiM Consulting, InsERT Sp. z o.o., IT.integro, IT Piast, Mercus Serwis i TTS Company. Założone w 1994 r. światowe IAMCP jest liczącym się partnerem Microsoft w prowadzonych działaniach marketingowych, szkoleniowych i badawczych. Wspiera swoich członków m.in. w zakresie prawa, marketingu, finansów i zasobów ludzkich.

Lis
13
2007

InsERT GT standardem w szkołach ekonomicznych

InsERT GT

Programy z linii InsERT GT zwyciężyły w przetargu na wyposażenie szkół ekonomicznych w stanowiska do egzaminów zawodowych, zorganizowanym przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Oprogramowanie trafi do 850 szkół. Przyszli ekonomiści będą poznawać tajniki prowadzenia firmy i zdawać egzaminy w oparciu o programy Subiekt GT (system sprzedaży), Rachmistrz GT (księga przychodów i rozchodów i system naliczania podatku zryczałtowanego), Gratyfikant GT (system kadrowo-płacowy) oraz Rewizor GT (system finansowo-księgowy). InsERT obecny jest na rynku od 15 lat, w tym okresie sprzedano przeszło 300 tys. licencji - to najlepszy wynik wśród producentów oprogramowania dla firm - dzięki temu oprogramowanie Insertu stało się standardem wśród przedsiębiorstw w Polsce.

Paź
29
2007

Zmiany w cenniku

Od 1 listopada zmianie ulegają ceny niektórych produktów. Gratyfikant GT Sfera kosztować będzie 2 300 zł, Sfera dla Gratyfikanta GT - 1 150 zł, rozszerzenie dla Subiekta GT na 3 następne stanowiska - 550 zł. Cena uaktualnienia Rachmistrza GT lub Subiekta GT to 120 zł, natomiast uaktualnienia Rewizora GT lub Gratyfikanta GT - 190 zł.

Paź
01
2007

Sello już w sprzedaży

Sello

28 września do sprzedaży trafił Sello - nowoczesny i wszechstronny system wspierający prowadzenie aukcji internetowych, przeznaczony zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych sprzedawców. Program w znacznym stopniu ułatwia i przyspiesza sprzedaż w serwisach aukcyjnych. Wszystkie aukcje gromadzi w jednym miejscu, dzięki czemu można lepiej kontrolować ich przebieg. Sello to profesjonalne, a jednocześnie proste w obsłudze narzędzie stworzone z myślą o tych, którzy cenią wygodę, czas i bezpieczeństwo. Więcej informacji na stronie www.sello.pl.

Sie
27
2007

Nowe programy: Sfera dla Rewizora GT i zielony PLUS dla InsERT GT

W naszej ofercie pojawiły się dwa nowe produkty. Pierwszy z nich - Sfera dla Rewizora GT - jest dodatkiem, który umożliwi rozbudowę systemu finansowo-księgowego Rewizor GT i dopasowanie go do własnych potrzeb. Drugi produkt - zielony PLUS dla InsERT GT - to kolejny z serii PLUSÓW - pakietów rozszerzeń funkcjonalnych dla wszystkich systemów z linii InsERT GT.

Sie
27
2007

Nowa wersja InsERT GT

Ukazała się wersja 1.14 systemu InsERT GT. Wprowadza ona wiele nowych elementów we wszystkich programach z serii GT - łącznie ponad 300 modyfikacji. Zachęcamy do zapoznania się z pełnymi listami zmian wprowadzonych odpowiednio w Subiekcie, Rachmistrzu, Rewizorze oraz Gratyfikancie GT.

Lip
31
2007

Wyjątkowa promocja programu Analityk oraz pakietu Subiekt GT + Analityk

Analityk

Tylko w sierpniu Analityk - system wspomagający podejmowanie decyzji biznesowych - kosztuje jedyne 300 zł netto (dotychczasowa cena to 800 zł netto), natomiast Analityk w pakiecie z Subiektem GT - 850 zł netto (dotychczas 1450 zł). Analityk to idealne rozwiązanie zarówno dla małych, jak i średnich przedsiębiorstw. Używają go znane firmy, takie jak Dekoral czy GM Records. Teraz także Państwo, korzystając z promocji, mogą stać się użytkownikami tego niezwykle popularnego systemu klasy Business Intelligence.

Cze
21
2007

Rozstrzygnięcie konkursu Odkrywcy z kasą 2006/2007

odkrywcy::z::kasą

Zakończyła się druga edycja programu Odkrywcy z kasą - konkursu programistycznego dla studentów wrocławskich uczelni prowadzonego przez InsERT Sp. z o.o. Przez dwa semestry żacy tworzyli aplikacje na zadane tematy. W tym roku do konkursu zgłosiło się 13 zespołów (łącznie 62 osoby). Do finału przeszło 6 grup, z których jury wyłoniło trzech zwycięzców. Pierwszą nagrodę (10 tys. zł) otrzymał zespół z kierunku Inżynieria Oprogramowania Politechniki Wrocławskiej za stworzenie systemu sprzedaży mobilnej, służącego do zbierania zamówień w terenie. Drugie miejsce ex aequo (po 5 tys. zł) zajęły dwa zespoły z Zakładu Systemów Informacyjnych PWr. Pierwszy z nich - - opracował bota współpracującego z komunikatorami internetowymi, drugi - - stworzył program do prowadzenia szybkiej sprzedaży detalicznej. Więcej informacji o konkursie na stronie http://www.odkrywcy-z-kasa.pl.

Cze
14
2007

Nowa wersja mikroSubiekta dla Windows - bezpłatna aktualizacja

mikroSubiekt dla Windows

W naszej ofercie pojawiła się wersja 2.00 uproszczonego systemu sprzedaży mikroSubiekt dla Windows. Do najważniejszych nowości należą: wielowalutowość wydruków dokumentów i cenników, przypisanie domyślnej formy płatności do kontrahenta, sprawdzanie unikatowości NIP-u kontrahenta i kodu kreskowego w towarach, przypisanie domyślnych marż dla towarów. Dotychczasowi użytkownicy mogą pobrać uaktualnienie bezpłatnie, natomiast użytkownikom mikroSUBIEKTA dla DOS proponujemy pakiet mikroSubiekta dla Windows w promocyjnej cenie 75 zł netto (o 50% taniej).

Maj
23
2007

Komputery Fujitsu Siemens w ofercie Insertu

Idealne połączenie to wspólna, niezwykle atrakcyjna oferta Insertu oraz Fujitsu Siemens Computers. Teraz mogą Państwo wybrać najbardziej odpowiedni dla siebie sprzęt spośród wszystkich modeli komputerów osobistych i notebooków z linii Business znajdujących się w ofercie Fujitsu Siemens Computers wraz z programem z linii InsERT GT. Proponujemy także zakup monitorów LCD firmy Fujitsu Siemens Computers w cenach niższych o 50 zł od sugerowanych cen detalicznych. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem. Przygotowaliśmy również specjalną ofertę dla klientów, którzy planują zakup samych komputerów.

Maj
15
2007

Sello - rewolucja w obsłudze aukcji internetowych

Sello

Dla tych, którzy sprzedają towary na aukcjach internetowych, stworzyliśmy Sello - wszechstronne narzędzie wspomagające zarządzanie aukcjami na wszystkich etapach: od wystawiania towarów, przez kontakty z klientami, po wysyłanie paczek, rozliczanie transakcji i zarządzanie komentarzami. Sello to idealne rozwiązanie szczególnie dla tych, którzy wystawiają wiele towarów jednocześnie. Program umożliwia szybkie przygotowywanie serii aukcji i śledzenie ich przebiegu. Obecna wersja wspiera obsługę aukcji na Allegro.pl i jego zagranicznych odpowiednikach. Aktualnie dostępna jest wersja testowa (beta), z której można korzystać za darmo do końca lipca. Więcej informacji na http://www.sello.pl.

Maj
14
2007

Licencja na pracę zdalną/oddziałową do programów Rachmistrz GT, Rewizor GT oraz Gratyfikant GT

Z dniem 14 maja br. wprowadziliśmy do naszej oferty nowy produkt - Licencję na pracę zdalną/oddziałową do programów Rachmistrz GT, Rewizor GT oraz Gratyfikant GT. Licencja jest dostępna w dwóch wersjach - pierwsza przeznaczona dla biur rachunkowych umożliwia pracę w jednostce organizacyjnej klienta biura, poza biurem oraz poza jednostką organizacyjną klienta lub na komputerze przenośnym przypisanym do jednostki organizacyjnej biura; druga - dla pozostałych firm, które chcą mieć możliwość przetwarzania danych wszystkich jednostek organizacyjnych, poza miejscem rejestracji posiadanego systemu.

Czytaj dalej »

Kwi
27
2007

Produkty Insertu zgodne z Windows Vista

Certified for Windows Vista

Nasze aplikacje z linii InsERT GT zostały wyróżnione logo Certified for Windows Vista. Oznacza to, że programy Insertu gwarantują stabilną pracę z najnowszym systemem operacyjnym Windows Vista, w pełni wykorzystując możliwości nowej platformy Microsoftu. Jednocześnie spełniają najwyższe wymagania w zakresie bezpieczeństwa. Certyfikat uzyskało aż sześć programów: Subiekt GT (system sprzedaży), Rachmistrz GT (księga przychodów i rozchodów i system naliczania podatku zryczałtowanego), Rewizor GT (system finansowo-księgowy), Gratyfikant GT (system kadrowo-płacowy), Subiekt GT Sfera (otwarty system sprzedaży) oraz Gratyfikant GT Sfera (otwarty system kadrowo-płacowy).

Lut
21
2007

Partnerzy Handlowi InsERT

Partner Handlowy InsERT

Z dniem 21 lutego br. ze struktury sprzedaży Insertu wyodrębnione zostały firmy oferujące klientom najwyższej jakości obsługę handlową - otrzymały one tytuł Partnera Handlowego InsERT. Obecnie jest to niemal 100 firm w kraju - ich adresy znajdą Państwo w dziale Sprzedaż i serwis. Profesjonalna obsługa, znajomość naszych systemów oraz pełna oferta programów to cechy, które posiada każdy Partner Handlowy InsERT. Zapraszamy do kontaktowania się z nimi wszystkich Państwa, którzy planują zakup naszych rozwiązań.

Lut
09
2007

Wersja 1.11 InsERT GT

Informujemy o ukazaniu się nowej wersji 1.11 systemu InsERT GT. Jest to tzw. wersja deklaracyjna, która uwzględnia najnowsze zmiany w przepisach podatkowych. Niebawem rozpoczniemy wysyłanie wersji 1.11 InsERT GT do użytkowników posiadających Abonament na ulepszenia oraz tych klientów, którzy na karcie zgłoszeniowej zaznaczyli, że chcą otrzymywać każde ulepszenie.

Lut
01
2007

Świętujemy karnawał: recentCRM dla InsERT GT taniej o 30%

Świętujemy karnawał!

Zapraszamy Państwa do skorzystania z atrakcyjnej oferty promocyjnej. Tylko w lutym 2007 r. system zarządzania kontaktami z klientami recentCRM dla InsERT GT możecie Państwo nabyć już za 300 zł netto, czyli taniej o 30% w stosunku do standardowej ceny. Przygotowaliśmy także specjalną ofertę dla klientów, którzy nie posiadają jeszcze systemu sprzedaży Subiekt GT. W lutym 2007 r. możecie Państwo nabyć dwa systemy ułatwiające prowadzenie firmy: Subiekt GT + recentCRM dla InsERT GT za jedyne 800 zł netto. To wyjątkowa oferta pozwalająca na zakup dwóch popularnych systemów w tak atrakcyjnej cenie.

Sty
17
2007

Nowy program: oscGT

oscGT

Z dniem 17 stycznia br. wprowadzamy do naszej oferty program oscGT. Produkt powstał z myślą o firmach prowadzących sprzedaż w Internecie lub zamierzających wprowadzić tam swoją ofertę handlową, które pełną dokumentację handlowo-magazynową obsługują za pomocą popularnego systemu sprzedaży Subiekt GT. Zadaniem oscGT jest zapewnienie pełnej i efektywnej współpracy pomiędzy Subiektem GT a sklepem internetowym, prowadzonym na darmowej platformie osCommerce.

Sty
15
2007

Zapraszamy do Klubu InsERT

Klub InsERT

Miło nam przedstawić Państwu Klub InsERT. Jest to program partnerski dla użytkowników, którzy posiadają wykupiony, roczny Abonament na ulepszenia. Członkowie Klubu InsERT mogą korzystać ze specjalnych ofert przygotowanych przez Partnerów Klubu, którymi zostały znane na rynku firmy: Grupa Wydawnicza INFOR, KSV Biuro Informacji Gospodarczej, Plus, Raiffeisen Bank i portal PIT.pl. Katalog korzyści oraz szczegółowe informacje na temat zamawiania produktów i usług znajdziecie Państwo na stronie http://klub.insert.com.pl.

Sty
09
2007

InsERT GT Roadshow 2007

Miło nam zaprosić Państwa na prezentacje, które odbędą się w ramach Roadshow 2007 i będą poświęcone kompleksowej obsłudze firmy za pomocą programów z linii InsERT GT. Podczas spotkań pokażemy Państwu, jak sprawnymi i wydajnymi narzędziami do prowadzenia firmy są nasze systemy.

Czytaj dalej »