InsERT S.A.

Rok 2006

Gru
21
2006

Problem dwóch dni świątecznych w Gratyfikancie GT

W roku 2006 ustawodawca zdecydował, że wyjątkowo w grudniu 2006 to, że pracownik nie będzie pracował przez dwa dni (25. i 26. grudnia), nie może spowodować obniżenia wynagrodzenia. W związku z tym (według różnych interpretacji) pracownikowi należy się wyrównanie w wysokości wynagrodzenia urlopowego za jeden dzień pracy. Gratyfikant GT nie przewiduje takiej funkcjonalności, aby jednak Państwu pomóc przygotowaliśmy bezpłatnie dla wszystkich użytkowników Gratyfikanta GT pewne rozwiązanie tego problemu.

Czytaj dalej »

Gru
08
2006

InsERT Przedsiębiorstwem Fair Play 2006

Przedsiębiorstwo Fair Play 2006

Miło nam poinformować, że nasza firma została wyróżniona certyfikatem oraz tytułem Przedsiębiorstwo Fair Play 2006 w IX. edycji ogólnopolskiego konkursu promocyjnego kultury przedsiębiorczości. Jest to już drugie wyróżnienie dla Insertu w tym konkursie. Przedsiębiorstwo Fair Play to największy w Polsce konkurs promujący zasady etyki w biznesie, jako norm solidności, uczciwości i wiarygodności w działalności gospodarczej organizowany jest przez Krajową Izbę Gospodarczą oraz Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym. W wielu województwach patronat honorowy objęli przedstawiciele władz regionalnych. Celem konkursu jest promowanie - zarówno na rynkach krajowych, jak i zagranicznych także poprzez wykorzystanie środków masowego przekazu - przedsiębiorstw, które działają zgodnie z prawem i zasadami etyki. Przyznanie - po raz drugi - Insertowi certyfikatu Przedsiębiorstwo Fair Play potwierdza rzetelność firmy i dbałość o właściwe relacje we wszystkich sprawdzanych w trakcie trwanie programu dziedzinach (relacje z klientami końcowymi, partnerami i dystrybutorami oraz firmami konkurencyjnymi). Cieszymy się, że nasza wieloletnia działalność na rynku oprogramowania dla firm została doceniona i nagrodzona tak znaczącym tytułem, jakim jest Przedsiębiorstwo Fair Play.

Gru
01
2006

InsERT GT w rewelacyjnie niskich cenach

Tylko w grudniu 2006 r. macie Państwo możliwość skorzystania z wyjątkowych cen promocyjnych, niższych nawet o ponad 60%!!! Oferta skierowana jest do użytkowników starszych wersji naszego oprogramowania.

Czytaj dalej »

Lis
07
2006

Zbliża się koniec promocji na program Biuro GT

Biuro GT

Przypominamy, że tylko do końca listopada br. program Biuro GT można nabyć w cenie 450 zł netto. Od 1 grudnia br. cena programu Biuro GT będzie wynosić 600 zł netto. Zapraszamy do skorzystania z ostatnich dni promocji i zakupu Biura GT w cenie niższej o 25%. Ceny zestawów dla biur rachunkowych i doradców podatkowych zawierających program Biuro GT od 1 grudnia br. wzrosną o 150 zł netto. Ponadto informujemy, że koszt rocznego Abonamentu na ulepszenia do programu Biuro GT to 175 zł netto.

Paź
24
2006

Subiekt GT Sfera wygrał konkurs na zgodność z Microsoft Windows Vista

Miło nam poinformować, że Subiekt GT Sfera został zwycięzcą organizowanego przez Microsoft Polska konkursu na najlepsze aplikacje zgodne z systemem Microsoft Windows Vista oraz Microsoft Office. Celem konkursu było stworzenie aplikacji, które są zgodne z nowym systemem operacyjnym i pakietem biurowym. Do konkursu zgłoszono łącznie 160 aplikacji, do ostatniego etapu, w którym oceniano aplikacje wykorzystujące unikalne elementy Windows Vista i Microsoft Office 2007 przeszło 38 programów. InsERT znalazł się w gronie sześciu producentów, których aplikacje zwyciężyły w kategorii zgodności z Windows Vista.

Paź
13
2006

Nowość w ofercie: Biuro GT

Biuro GT

Z dniem 16. października br. wprowadzamy do naszej oferty program Biuro GT, który powstał specjalnie z myślą o biurach rachunkowych i doradcach podatkowych. Zadaniem Biura GT jest integracja operacji wykonywanych w systemach księgowych i kadrowo-płacowych z linii InsERT GT, automatyzacja operacji cyklicznych, które muszą być przeprowadzone w każdym z obsługiwanych podmiotów oraz zarządzanie pracą biura rachunkowego.

Paź
02
2006

Konkurs Kadrowy Roku 2006 rozstrzygnięty

Kadrowy Roku 2006

Miło nam poinformować o rozstrzygnięciu Konkursu Kadrowy Roku 2006, organizowanego przez naszą firmę we współpracy z Wydawnictwem Infor. W dniu 28 września 2006 r. na Konwencie HR podczas uroczystej Gali finałowej nagrodziliśmy zwycięzców. Kapituła Konkursu wyłoniła laureatów oraz przyznała siedem wyróżnień. Zwycięzcą konkursu została pani Dorota Dzięcioł z Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego z Warszawy. Miejsce drugie zajął pan Piotr Piasecki z Warszawy, a miejsce trzecie pani Barbara Ogrodnik z Ostrowa Mazowieckiego. Osoby wyróżnione to: Małgorzata Bolek, Elżbieta Wołoszyn, Monika Maj, Anna Barcińska, Maria Brzezińska, Renata Zdebik oraz Izabela Marciniak-Machut. W konkursie brało udział ponad tysiąc pracowników służb kadrowych - serdecznie dziękujemy za tak liczny udział. Podziękowania składamy również patronom, do których należeli: Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami, Instytut Pracy i Spraw Socjalnych, Personel i Zarządzanie, Monitor Prawa Pracy i Ubezpieczeń oraz Jobpilot, a także sponsorom: Fujitsu-Siemens Computers, Plus GSM, Microsoft, AG Adesso, Hotel SPA Faltom oraz Promedis. Wszystkim uczestnikom tegorocznej edycji konkursu gratulujemy rozległej wiedzy. Jednocześnie zapraszamy do uczestnictwa w konkursie za rok! Nagrodzonym jeszcze raz składamy serdeczne gratulacje! Więcej informacji znajdą Państwo w serwisie www.kadrowy-roku.pl.

Lip
17
2006

Zmiana w sposobie zakupu abonamentów

Od 15 lipca br. wprowadzamy ceny specjalne Abonamentów na ulepszenia dla klientów, którzy wykupują abonament na kolejny rok do posiadanego programu. Chcemy w ten sposób wyróżnić tych z Państwa, którzy na bieżąco dbają o aktualizowanie systemów. Cena specjalna przy wykupieniu abonamentu na kolejny rok do Subiekta lub Rachmistrza to 150 zł netto, natomiast do Rewizora lub Gratyfikanta - 250 zł netto. Oferta jest ważna, jeśli zdecydujecie się Państwo wykupić abonament nie później niż miesiąc od wygaśnięcia poprzedniego (wersji demonstracyjnej lub rocznej). Każdy z Państwa otrzymuje od nas list powiadamiający o zbliżającym się terminie wygaśnięcia abonamentu.

Lip
14
2006

Zmień firmę na PLUS

niebieski PLUS dla InsERT GT

Z dniem 14 lipca br. wprowadzamy do naszej oferty nowy produkt - niebieski PLUS dla InsERT GT. Jest to pierwsze z serii rozszerzeń funkcjonalnych, noszących wspólną nazwę: PLUS dla InsERT GT, które powstały z myślą o firmach średniej wielkości, potrzebujących w codziennej pracy systemu o rozbudowanej funkcjonalności. Dzięki PLUSOM systemy z linii InsERT GT zyskują nową funkcjonalność bez konieczności zmiany w strukturze programów i bez zastosowania dodatkowych narzędzi lub systemów.

Lip
06
2006

Crystal Reports nawet 70% taniej!!!

Crystal Reports

Zachęcamy do nabycia Crystal Reports "Limited" v.8.5 Standard w specjalnej promocji, dzięki której możecie Państwo zakupić ten produkt nawet do 70% taniej. Crystal Reports "Limited" v.8.5 Standard to wyjątkowe narzędzie, które umożliwi Państwu tworzenie własnych raportów i zapytań w programach linii InsERT GT. Takie możliwości daje wyłącznie wersja 8.5. By móc skorzystać z promocji, wystarczy być posiadaczem programu recentCRM dla InsERT GT. Standardowa cena Crystal Reports "Limited" v.8.5 Standard to $899. Użytkownicy programu recentCRM dla InsERT GT mogą nabyć Crystal Reports jedynie za równowartość $299* (oszczędzając tym samym $600). Pozostałym z Państwa oferujemy mega promocję na pakiet programów recentCRM dla InsERT GT i Crystal Reports "Limited" v.8.5 Standard w rewelacyjnej cenie $399* (oszczędzacie Państwo ok. $650). Szczegółowy opis Crystal Reports v.8.5 znajdziecie Państwo na specjalnej stronie. UWAGA! Promocją objęta jest ściśle ograniczona liczba pakietów.
* ceny netto, zostaną przeliczone na PLN wg średniego kursu dolara w NBP w dniu wystawienia faktury VAT.

Maj
31
2006

Od 1 lipca uaktualnienia programów DOS-owych tylko w abonamencie

Uprzejmie informujemy, że od 1 lipca br., w celu zachowania zgodności z przepisami prawnymi Państwa programu z linii DOS (Subiekt 5 EURO, Rachmistrz 4 EURO, Rewizor 3 EURO, Gratyfikant 3), niezbędne będzie wykupienie rocznego Abonamentu na ulepszenia. Malejąca liczba użytkowników wyżej wymienionych programów zmusza nas do wycofania z oferty pojedynczych ulepszeń. Ilość zamówionych abonamentów będzie dla nas wyznacznikiem, jakie środki technologiczne są potrzebne do rozwoju tej linii. Jednocześnie przypominamy, iż abonament jest bardzo wygodną formą uaktualniania programu. W czasie 12 miesięcy jego ważności każda nowa, numerowana wersja ulepszenia będzie docierać do Państwa pocztą. Jest to oszczędność czasu oraz pieniędzy, ponieważ wystarczy, że w roku ukażą się dwa uaktualnienia danego programu, a będzie to poważny zysk w stosunku do dotychczasowego kupowania pojedynczych ulepszeń. Decydując się teraz na Abonament na ulepszenia, skorzystacie Państwo z dotychczasowych cen - abonament dla Subiekta 5 EURO lub Rachmistrza 4 EURO kosztuje 175 zł netto, natomiast dla Rewizora 3 EURO lub Gratyfikanta 3 - 275 zł netto. Jednocześnie przypominamy, że w dalszym ciągu jesteście Państwo uprawnieni do zakupu oprogramowania z linii InsERT GT w cenach specjalnych.

Kwi
05
2006

Aplikacja Roku 2006: Gratyfikant GT zwycięzcą w dwóch kategoriach

Konkurs Aplikacja Roku 2006

Miło nam poinformować, że w konkursie Aplikacja Roku 2006 Gratyfikant GT został zwycięzcą w dwóch kategoriach: Aplikacja wspomagająca zarządzanie przedsiębiorstwem oraz Aplikacja wspomagająca zarządzanie informacją w firmie. Jurorzy konkursu bardzo pozytywnie wypowiadali się na temat Gratyfikanta GT. "Bardzo dobre wykonanie, nowy technologicznie, dobra dokumentacja, dobre pomysły na skrypty składowane - po prostu InsERT" - to opinia jurora Tomasza Cieplaka, prodziekana Politechniki Lubelskiej. Krzysztof Radziwon, konsultant KPMG Poland powiedział: "Aplikacja (...) dobrze sparametryzowana, podczas wdrożenia będzie spełniała wymogi stawiane przez regulacje wynikające z ustaw i innych aktów normatywnych".

Mar
03
2006

Nowe komputery Fujitsu Siemens w ofercie łączonej z programami z linii InsERT GT

Informujemy, że w ofercie "Idealne połączenie" dostępne są nowe modele komputerów Fujitsu Siemens Computers oraz wszystkie programy linii InsERT GT. Teraz każdy z klientów może wybrać dowolny komputer, a do niego potrzebny program. Ofertę kierujemy do przedsiębiorców, którzy poszukują wydajnych komputerów oraz niezawodnego oprogramowania. Zachęcamy do zapoznania się z szczegółowymi informacjami o dostępnych w ofercie komputerach oraz z cennikiem zestawów.

Lut
22
2006

Relacja ze spotkania premierowego Gratyfikanta GT

22 lutego br. we wrocławskim Art Hotelu odbyła się uroczysta premiera systemu kadrowo-płacowego firmy InsERT - Gratyfikant GT. Zapraszamy do odwiedzenia strony z relacją z tego wydarzenia.

Lut
21
2006

Premiera Gratyfikanta GT

Gratyfikant GT

Miło nam poinformować Państwa, iż 22 lutego br. rozpoczynamy sprzedaż Gratyfikanta GT - nowoczesnego systemu kadrowo-płacowego opartego na platformie Windows, następcy programów Gratyfikant, Gratyfikant 2 i Gratyfikant 3. Program polecamy osobom, które w małych i średnich firmach zajmują się sprawami kadrowo-płacowymi, a także biurom rachunkowym. Gratyfikant GT posiada wiele rozbudowanych funkcji przydatnych w dziale kadr i płac. Umożliwia prowadzenie ewidencji osobowej w firmie, wystawianie różnego rodzaju umów, ewidencjonowanie wypłat, ponadto obsługuje ZFŚS, ułatwia wystawianie deklaracji skarbowych oraz ZUS. System dostosowany jest do obowiązujących przepisów. Gratyfikant GT współpracuje z programem Płatnik. Uwaga! Wszyscy użytkownicy Gratyfikanta 3 mogą nabyć program Gratyfikant GT w podstawowej wersji do 30 pracowników po specjalnej cenie 550 zł netto (przypominamy, że użytkownicy, którzy kupili Gratyfikanta 3 w okresie promocyjnym - po 22/09/2005 r. - mogą wymienić go na Gratyfikanta GT w wersji podstawowej za 50 zł netto). Przygotowaliśmy również atrakcyjną ofertę dla użytkowników, którzy potrzebują prowadzić ewidencję większej liczby pracowników (lub podmiotów w przypadku biur rachunkowych). Zapraszamy na pokazy programu w ramach Gratyfikant GT Roadshow.

Lut
13
2006

Gratyfikant GT Roadshow

Z wielką przyjemnością zapraszamy Państwa na cykl spotkań, na których zaprezentujemy najnowszy program Gratyfikant GT (system kadrowo-płacowy), który 22 lutego br. wejdzie w skład InsERT GT. Gratyfikant GT jest następcą popularnych programów: Gratyfikant, Gratyfikant 2 i Gratyfikant 3. Na prezentacjach pokażemy Państwu, jak, dzięki bogatej funkcjonalności Gratyfikanta GT, można szybko i sprawnie prowadzić kadry i płace w małym i średnim przedsiębiorstwie. Dodatkowo nasi Partnerzy: Microsoft, Intel oraz Fujitsu-Siemens przedstawią najnowsze rozwiązania dla biznesu. Te jedyne w swoim rodzaju prezentacje pozwolą Państwu poznać ofertę najlepszych firm na rynku. Miło nam będzie spotkać się z Państwem na najważniejszym wydarzeniu kadrowym roku 2006. Dalsze szczegóły, harmonogram spotkań oraz odnośniki do formularzy rejestracyjnych zamieszczamy na osobnej stronie. Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału!

Sty
11
2006

Kolejne produkty Microsoft w ofercie Insertu

Z dniem 9 stycznia wprowadziliśmy do swojej oferty kolejne produkty firmy Microsoft - SQL Server 2005 w wersji Runtime dostępny w trzech edycjach: Workgroup, Standard oraz Enterprise. Nowe wersje Microsoft SQL Server 2005 zostały zaprojektowane tak, aby umożliwić dostęp do bezpiecznej i niezawodnej platformy dla wszystkich użytkowników w przedsiębiorstwie. Licencja Runtime może być zakupiona i użytkowana wyłącznie z oprogramowaniem InsERT GT, ale posiadamy także licencje Microsoft SQL Server 2005 do pełnego użytkowania ("full use"), które są niezależne od produktów linii InsERT GT, a także licencje procesorowe (CPU). Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem.

Sty
10
2006

Zakup Gratyfikanta 3 upoważnia do otrzymania Gratyfikanta GT za 50 zł

Przypominamy, że wszyscy klienci, którzy począwszy od 22/09/2005 r. do dnia premiery Gratyfikanta GT nabędą program Gratyfikant 3 (i udokumentują to fakturą z odpowiednią datą) będą mogli otrzymać Gratyfikanta GT w podstawowej wersji (do 30 pracowników) za 50 zł.

Sty
06
2006

Nowa wersja systemu recentCRM dla InsERT GT

recentCRM dla InsERT GT

Z przyjemnością informujemy, że jest już dostępna najnowsza wersja 3.50 systemu zarządzania kontaktami z klientami recentCRM dla InsERT GT. Zawiera ona szereg nowych funkcji a najistotniejszą zmianą w stosunku do poprzednich wersji jest pełna, obustronna synchronizacja z systemem sprzedaży Subiekt GT. Zachęcamy do zapoznania się z nową wersją systemu recentCRM dla InsERT GT.

Sty
04
2006

Super oferta: zmień DOS na GT

Wszystkich użytkowników programów Rewizor 3 EURO oraz Rachmistrz 4 EURO gorąco zachęcamy do skorzystania z cen specjalnych na zakup tych programów w linii GT. Ci z Państwa, którzy dokonają zakupu przed 25 stycznia będą mogli dodatkowo zaoszczędzić 90 zł netto w przypadku Rachmistrza lub 150 zł netto w przypadku Rewizora (cena najnowszego uaktualnienia z nowymi wzorcami deklaracji podatkowych). W ramach 3-miesięcznego darmowego abonamentu do zakupionego programu Rachmistrz GT lub Rewizor GT otrzymacie Państwo te wszystkie zmiany bezpłatnie. A obejmują one m.in. nowe wzorce deklaracji podatkowych PIT-4, PIT-5, PIT-5L, PIT-8A, PIT-8B/11, PIT-36, PIT-36L, PIT-37, VAT-7, VAT-7K oraz CIT-2. Tak więc decydując się na wydanie zaledwie 110 zł więcej niż przy zakupie zwykłego ulepszenia Rachmistrza (lub 550 zł w przypadku Rewizora) otrzymacie Państwo znacznie nowocześniejszy i w pełni aktualny program. Dodatkowo otrzymacie Państwo trzymiesięczny abonament na uaktualnienia oraz pomoc techniczną w ramach usługi teleKonsultant.

Sty
02
2006

Zmiana API w Łódzkiem

Uprzejmie informujemy o zmianie w strukturze API, jaka zaszła w województwie łódzkim. W miejsce firmy AbaQ obowiązki Autoryzowanego Partnera InsERT przejmuje: ANQ, ul. Wólczańska 178, 90-530 Łódź, tel. 42-637-68-73, e-mail: biuro [at] anq.pl, WWW: http://www.anq.pl. Firma zajmuje się sprzedażą oprogramowania Insertu, a także wdrażaniem oraz serwisem naszych programów.