InsERT S.A.

Rok 2005

Gru
16
2005

InsERT Przedsiębiorstwem Fair Play 2005

Przedsiębiorstwo Fair Play 2005

Z ogromną satysfakcją informujemy, iż nasza firma otrzymała tytuł i certyfikat Przedsiębiorstwo Fair Play 2005 w VIII. edycji ogólnopolskiego programu promocyjnego kultury przedsiębiorczości. Ten największy w Polsce konkurs, promujący zasady etyki w biznesie jako norm solidności, uczciwości i wiarygodności w działalności gospodarczej, organizowany jest przez Krajową Izbę Gospodarczą wraz z lokalnymi instytucjami wspierania biznesu przy szerokim poparciu Ministerstwa Gospodarki. Przyznanie Insertowi certyfikatu Przedsiębiorstwo Fair Play potwierdza rzetelność firmy i dbałość o właściwe relacje we wszystkich sprawdzanych w trakcie trwania programu dziedzinach (relacje z partnerami i dystrybutorami, firmami konkurencyjnymi, a także klientami końcowymi). Spełniliśmy wszystkie wymagania regulaminowe: rzetelne postępowanie wobec klientów; umiejętność usatysfakcjonowania jakością oferowanych produktów i usług najbardziej wymagających odbiorców; stworzenie swoim pracownikom warunków sprzyjających zarówno efektywnej pracy, jak i rozwojowi zawodowemu; wrażliwość na potrzeby społeczności lokalnej; aktywne uczestnictwo w przedsięwzięciach charytatywnych; terminowe wywiązywanie się ze zobowiązań wobec skarbu państwa; uczciwie i rzetelne reklamowanie się (jednocześnie nie dyskredytując konkurencji); przyjazna współpraca z kontrahentami i brak zaległości w regulowaniu wobec nich należności; działalność przedsiębiorstwa przyjazna dla środowiska naturalnego. Cieszymy się, że nasza wieloletnia działalność na rynku oprogramowania dla małych i średnich przedsiębiorstw została doceniona i nagrodzona tak znaczącym tytułem, jakim jest Przedsiębiorstwo Fair Play.

Gru
09
2005

InsERT na V Ogólnopolskim Kongresie Gazety Prawnej

V Ogólnopolski Kongres Gazety Prawnej

Dnia 8 grudnia br. byliśmy obecni na V Ogólnopolskim Kongresie Gazety Prawnej, który odbył się w Sali Kongresowej Pałacu Kultury i Nauki. Kongres zgromadził niemal 3000 osób z branży księgowej, a wśród nich: dyrektorów finansowych, pracowników działów finansowo-księgowych oraz właścicieli małych i średnich firm, głównie biur rachunkowych i doradców podatkowych. Nasze stoisko cieszyło się dużym powodzeniem, uczestnicy chętnie pytali o programy, które mogą pomóc im w codziennej pracy - żadne z pytań nie pozostało bez odpowiedzi. Liczny był także udział w zorganizowanym przez InsERT konkursie, po którym rozlosowano liczne nagrody m.in. torby podróżne i pakiety naszego oprogramowania. Wszystkim odwiedzającym serdecznie dziękujemy!

Gru
06
2005

Konkurs Kadrowy Roku 2005 rozstrzygnięty

Kadrowy Roku 2005

Miło nam ogłosić Finał Konkursu Kadrowy Roku 2005, organizowanego przez naszą firmę we współpracy z Wydawnictwem Infor. W dniu 5. grudnia 2005 r. na uroczystej Gali finałowej nagrodziliśmy zwycięzców. Kapituła Konkursu wyłoniła miejsca I, II, III oraz przyznała siedem wyróżnień. Laureatem konkursu został pan Krzysztof Lewandowski z firmy ZTE z Radomia. Miejsce drugie zajęła pani Marzena Broniszewska z Olszyny, a miejsce trzecie pani Krystyna Maćkowiak. Osoby wyróżnione to: Dorota Dzięcioł, Monika Maj, Małgorzata Lehmann, Joanna Ławniczak, Ewa Jurkowska, Agata Jarosz oraz Karina Chajewska. W konkursie brało udział ponad tysiąc pracowników służb kadrowych - serdecznie dziękujemy za tak liczny udział. Podziękowania składamy również patronom, do których należeli: Instytut Zarządzania, Jobpilot, Personel i Zarządzanie oraz Monitor Prawa Pracy i Ubezpieczeń, a także sponsorom: Microsoft, Plus GSM, Intel i Manor House oraz stacji telewizyjnej TV4, która nadała relację z Gali. Wszystkim uczestnikom tegorocznej edycji konkursu gratulujemy rozległej wiedzy. Jednocześnie zapraszamy do uczestnictwa w konkursie za rok! Nagrodzonym jeszcze raz składamy serdeczne gratulacje! Więcej informacji znajdą Państwo w serwisie www.kadrowy-roku.pl.

Lis
30
2005

InsERT liderem wśród dostawców oprogramowania dla małych przedsiębiorstw

W najnowszym raporcie sporządzonym przez Biuro Badawczo-Analityczne DiS "Informatyka w małych i średnich przedsiębiorstwach" InsERT jest największym dostawcą oprogramowania dla małych przedsiębiorstw. Zajęliśmy pierwsze miejsce wg liczby wdrożeń narastająco do 2004 r. z udziałem w rynku na poziomie 29,63% (podczas gdy udział w rynku drugiego wymienianego producenta jest o ponad połowę mniejszy - 12,33%); jak również wg udziału w rynku wdrożeń w 2004 r. - 25,25% (drugi wymieniany producent osiągnął wynik 14,49%). Bardzo cieszy nas fakt, że z roku na rok powiększamy swoje udziały rynkowe, jednocześnie gromadząc prawie dwa razy więcej punktów procentowych niż najbliższy z konkurentów.

Lis
28
2005

Nowa cena Gratyfikanta 3

Gratyfikant 3

Informujemy, że z dniem 1/02/2006 r. ulegnie zmianie cena programu Gratyfikant 3. Nowa cena Gratyfikanta 3 wyniesie 1150 zł netto. Tych z Państwa, którzy planują nadal użytkowanie naszej linii dla DOS i rozważają zakup Gratyfikanta 3 zapraszamy do skorzystania z aktualnie obowiązującej, niższej ceny.

Paź
19
2005

InsERT GT obecny na IV Kongresie Technologicznym

IV Kongres Technologiczny

Dnia 18 października br. wspólnie z naszym Autoryzowanym Partnerem firmą Compusoft uczestniczyliśmy w IV Kongresie Technologicznym organizowanym przez Plus GSM w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Zaprezentowaliśmy pracę zdalną i rozwiązania mobilne w systemie sprzedaży Subiekt GT, a także przedstawiliśmy inne możliwości programów należących do systemu InsERT GT. Stoisko cieszyło się ogromnym zainteresowaniem - mieliśmy okazję zarówno do spotkania się z naszymi użytkownikami, jak również do nawiązania wielu ciekawych kontaktów handlowych. Wszystkim odwiedzającym serdecznie dziękujemy!

Paź
12
2005

InsERT sprzedał już ponad 250 tysięcy programów

InsERT: 250 tysięcy sprzedanych programów - logo spotkania

Z okazji jubileuszu sprzedaży 250-tysięcznego pakietu w dniach 7-9/10/2005 r. nad Zalewem Sulejowskim odbyło się spotkanie dla pracowników, dystrybutorów, partnerów oraz prasy. Ponad 150 gości miało okazję bawić się na uroczystej kolacji, uczestniczyć w konferencji, a także sprawdzić się w grach terenowych, które składały się z wielu konkurencji, były to m.in. skoki z drzewa na linach z asekuracją, strzały z łuku i wiatrówek, wspinaczka po linach oraz konstrukcjach ze skrzynek po napojach, wyrzut jajek z katapulty i wiele innych. Zabawa z pewnością dostarczyła niezapomnianych wrażeń i pozostawi wiele miłych wspomnień. Relację z imprezy znajdą Państwo na specjalnej stronie.

Paź
10
2005

Premiera otwartego systemu sprzedaży Subiekt GT Sfera

Subiekt GT Sfera

Z dniem 10 października br. wprowadzamy do naszej oferty dwa nowe produkty: otwarty system sprzedaży Subiekt GT Sfera oraz dodatek do systemu sprzedaży Sfera dla Subiekta GT. Są one przeznaczone dla klientów, którzy wymagają od systemu do obsługi sprzedaży specyficznych rozwiązań lub rozszerzonej funkcjonalności. Subiekt GT Sfera jest dowodem na to, że dostosowanie programu do własnych potrzeb nie musi być kosztowne i czasochłonne.

Paź
10
2005

Programy z linii InsERT GT w ofercie łączonej z komputerami Fujitsu Siemens

Od 10 października br. możecie Państwo kupić wybrane modele komputerów firmy Fujitsu Siemens Computers wraz z wybranym produktem z linii InsERT GT w nowej, atrakcyjnej cenie. Każdy może wybrać sprzęt i oprogramowanie odpowiadające jego potrzebom. Zachęcamy do zapoznania się z szczegółowymi informacjami o dostępnych w ofercie komputerach oraz z cennikiem zestawów.

Paź
05
2005

Rajd Samochodowy Doradców Podatkowych

Rajd Samochodowy Doradców Podatkowych

Dnia 17/09/2005 r. odbył się w Bydgoszczy I Ogólnopolski Turystyczno-Krajoznawczy Rajd Samochodowy Doradców Podatkowych "Pożegnanie Lata 2005". Organizatorami imprezy były m.in. firmy: InsERT oraz Autoryzowany Partner - WW System. Zawodnicy mieli okazję zmierzyć się w jeździe na orientację oraz zadaniach turystyczno-krajoznawczych. Na mecie czekały na uczestników dodatkowe konkurencje sportowe (strzelanie z łuku, wbijanie 1-calowych gwoździ, wspinaczka po skrzynkach od napojów, jazda na specjalnym rowerku). Dla zwycięzców przewidziano atrakcyjne nagrody. Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za zaciętą rywalizację!!!

Wrz
22
2005

Od dziś zakup Gratyfikanta 3 upoważnia do otrzymania Gratyfikanta GT za 50 zł

Informujemy, że wszyscy klienci, którzy począwszy od dnia dzisiejszego nabędą program Gratyfikant 3 (i udokumentują to fakturą z odpowiednią datą) będą mogli otrzymać wiosną 2006 r. Gratyfikanta GT w podstawowej wersji (do 30 pracowników) za 50 zł.

Wrz
15
2005

Witamy w naszym gronie nowych Autoryzowanych Partnerów

Autoryzowany Partner InsERT

Miło nam poinformować, że z dniem dzisiejszym do grona Autoryzowanych Partnerów InsERT dołączyły cztery kolejne firmy z całej Polski. Dwie z nich obejmą swym zasięgiem województwo kujawsko-pomorskie, są to bydgoskie firmy: WW System oraz AS-Plus. Natomiast na terenie województwa śląskiego kolejnym Autoryzowanym Partnerem została firma Akom z Częstochowy, a na terenie Małopolski - Multicomp z Krakowa. Wszystkie firmy łączy z Insertem wieloletnia, owocna współpraca - oferują one wysoki poziom usług i wyróżniają się olbrzymim doświadczeniem we wdrażaniu i serwisowaniu naszego oprogramowania.

Wrz
15
2005

Jesienna promocja Subiekt GT + recentCRM dla InsERT GT

Zapraszamy do skorzystania z promocji Subiekt GT + recentCRM dla InsERT GT. Przygotowaliśmy dla Państwa atrakcyjną ofertę - dwa systemy ułatwiające prowadzenie firmy: najpopularniejszy system obsługi sprzedaży + najpopularniejszy system CRM w specjalnej rozszerzonej wersji już do 55% taniej. Szczegółowe informacje na temat promocji zamieściliśmy na specjalnej stronie.

Sie
16
2005

Ruszył konkurs Kadrowy Roku 2005

Kadrowy Roku 2005

Z ogromną przyjemnością zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w trzeciej już edycji ogólnopolskiego konkursu Kadrowy Roku, organizowanego przez naszą firmę oraz Grupę Wydawniczą INFOR. Konkursowi patronują Instytut Zarządzania i Jobpilot wraz z gazetami: Personel i Zarządzanie oraz Monitor Prawa Pracy i Ubezpieczeń, zaś sponsorami zostały firmy: Microsoft, Idea, Intel i Manor House. W konkursie może wziąć udział każdy, kto odpowie na pytania zawarte w każdym z pięciu zestawów. Regulamin, pytania i wyniki konkursu będą publikowane na stronach internetowych konkursu www.kadrowy-roku.pl oraz na łamach Serwisu Prawno-Pracowniczego i Gazety Prawnej. Zapraszamy Państwa do udziału w konkursie.

Lip
27
2005

Exe - nowy Autoryzowany Partner

Autoryzowany Partner InsERT

Miło nam poinformować, iż do grona Autoryzowanych Partnerów InsERT dołączyła wrocławska firma Exe. Od początku istnienia (1991) firma opiera się na młodym, dynamicznym i kreatywnym zespole ludzi, których wiedza i osiągnięte doświadczenie pozwala szybko dostosować się do specyfiki klienta. Exe charakteryzuje się sprawnością działania, osobistym podejściem do klienta oraz łatwą komunikacją i zrozumieniem potrzeb odbiorców. Firma Exe obejmie swą opieką dolnośląską sieć dystrybucji. Pełna lista API z całej Polski znajduje się na specjalnej stronie. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy!

Cze
30
2005

Lato Księgowych

Lato Księgowych: najlepsze programy dla księgowych tylko teraz taniej

Promocja - ogłaszamy lipiec i sierpień miesiącami Księgowych! W czasie wakacji obowiązywać będą bardzo atrakcyjne ceny na programy księgowe z linii InsERT GT. Księga przychodów i rozchodów Rachmistrz GT kosztować będzie 299 zł netto, system finansowo-księgowy Rewizor GT - 999 zł netto. Ceny regularne tych systemów wynoszą odpowiednio: 400 zł netto oraz 1150 zł netto. Skorzystaj z promocji i rozpocznij pracę z jednym z naszych systemów już teraz!!!
Uwaga! W okresie promocji zmieniają się również ceny zestawów przeznaczonych dla biur rachunkowych i doradców podatkowych: zestaw Biuro rachunkowe kosztować będzie w lipcu i sierpniu tylko 1298 zł netto, zestaw Biuro rachunkowo-płacowe: 2098 zł netto, natomiast zestaw Doradca podatkowy: 2448 zł netto. Szczegółowe informacje o promocji można znaleźć na osobnej stronie.

Maj
30
2005

Ostatnia szansa na zakup rozszerzenia europejskiego do programów linii DOS w starej cenie

Uprzejmie informujemy, że jeszcze tylko do końca czerwca użytkownicy DOS-owych programów będą mogli zakupić rozszerzenia europejskie w cenach: Subiekt 5 EURO, Rachmistrz 4 EURO - 200 zł netto, Rewizor 3 EURO - 350 zł netto, czyli nawet do 70% taniej w stosunku do regularnej ceny tych produktów. Od lipca br. cena ta wzrośnie o 100 zł netto. Zapraszamy do skorzystania z aktualnie obowiązujących, niższych cen!

Maj
30
2005

Upgrade'y do Rewizora 3 EURO i Gratyfikanta 3 jeszcze tylko w czerwcu

Czerwiec to ostatni miesiąc, w którym użytkownicy Rewizora 2 i Gratyfikanta 2 będą mieć możliwość zakupu upgrade'ów do Rewizora 3 EURO i Gratyfikanta 3. Od lipca upgrade'y te zostaną wycofane z oferty naszej firmy. Ceny pozostają bez zmian: Rewizor 3 EURO upgrade kosztuje 700 zł netto, natomiast Gratyfikant 3 upgrade - 450 zł netto. Przypominamy, że jedynie te wersje programów są na bieżąco aktualizowane i dostosowywane do zmieniających się przepisów. Mając na uwadze komfort pracy z programem oraz dbając o poprawne jego działanie namawiamy Państwa na uaktualnienie posiadanych systemów.

Maj
30
2005

Czerwiec ostatnim miesiącem zakupu upgrade Rachmistrza 4 EURO w starej cenie

Informujemy, że z początkiem przyszłego miesiąca zmianie ulegnie dotychczasowa cena (200 zł netto) upgrade'u Rachmistrza 4 EURO dla użytkowników Rachmistrza 3. Od 1. lipca br. cena wzrośnie o 100 zł netto.

Maj
30
2005

Produkty Microsoft w ofercie Insertu

Z dniem 1. czerwca wprowadzamy do naszej oferty produkty firmy Microsoft: system operacyjny Windows XP oraz SQL Server 2000. Windows XP w wersji OEM dostępny będzie w dwóch edycjach: Home oraz Professional. Pakiet będzie się składał z oprogramowania i myszy komputerowej z limitowanej serii InsERT GT. SQL Server 2000 polecany jest przedsiębiorcom, którzy korzystają z wersji sieciowej oprogramowania InsERT GT i posiadają więcej niż 5 stanowisk komputerowych. Jest on dostępny w dwóch wersjach: podstawowej Standard oraz posiadającej większą funkcjonalność Enterprise. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem.

Kwi
28
2005

Wiosenna promocja Subiekta GT

Zapraszamy do wzięcia udziału w wiosennej promocji. Przygotowaliśmy dla Państwa atrakcyjną ofertę - najnowszy system sprzedaży Subiekt GT tylko w maju 2005 roku można nabyć nawet z 60% rabatem. Szczegółowe informacje na temat promocji zamieściliśmy na specjalnej stronie.

Mar
31
2005

System recentCRM dla InsERT GT

recentCRM dla InsERT GT

Z dniem 1. kwietnia wprowadzamy do sprzedaży system zarządzania kontaktami z klientami - recentCRM dla InsERT GT. Program ten jest rozwiązaniem automatyzującym proces zarządzania relacjami z klientami, służy wspomaganiu oraz synchronizacji działań handlowych i marketingowych w małych i średnich firmach. Z poziomu recentCRM dla InsERT GT korzystać można z danych, które zgromadzone zostały w systemach InsERT GT lub mikroSUBIEKT dla Windows. recentCRM dla InsERT GT jest produktem firmy Connect Distribution. Program można nabyć wyłącznie w sieci dystrybucji Insertu.

Mar
31
2005

Oferta dla doradców podatkowych

Specjalnie dla doradców podatkowych wprowadzamy ofertę zawierającą pakiety programów w promocyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem.

Mar
15
2005

Oferta dla biur rachunkowych

Z myślą o biurach rachunkowych przygotowaliśmy specjalną ofertę zawierającą pakiety programów w promocyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem.

Lut
04
2005

Zmiany w systemie opieki posprzedażnej

Opieka posprzedażna

Wychodząc naprzeciw Państwa sugestiom i potrzebom rynku postanowiliśmy dokonać przebudowy oraz ujednolicenia naszego systemu opieki posprzedażnej dla wszystkich linii programowych. Zamiast programu Konsultant oferujemy Państwu dwa rodzaje wsparcia: system teleKonsultant oraz Abonament na ulepszenia. Są to dwa niezależne elementy opieki posprzedażnej dostępne osobno, dzięki czemu macie Państwo możliwość decydowania o tym, z którego rodzaju opieki posprzedażnej chcecie korzystać. Oczywiście nadal mogą Państwo nabywać również pojedyncze ulepszenia. Uwaga! W niektórych przypadkach teleKonsultant z Abonamentem łącznie tanieje w stosunku do Konsultanta! Więcej informacji na temat nowego systemu opieki posprzedażnej znajdziecie Państwo w poświęconej mu sekcji niniejszego serwisu WWW.

Sty
26
2005

Szkolenia z Subiekta GT i Rewizora GT w Olsztynie

Informujemy, iż nasz Autoryzowany Partner, firma Etos Sp. z o.o. z Olsztyna, organizuje w swojej siedzibie szkolenia z programów Subiekt GT oraz Rewizor GT. Celem spotkań jest wprowadzenie w podstawowe zagadnienia programów, przedstawienie ich możliwości, a także pokazanie nowych funkcji. Terminy szkoleń to 3-4 lutego (dla Rewizora GT) oraz 7-8 lutego (dla Subiekta GT). Więcej informacji można znaleźć na stronie: http://www.etos.com.pl. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!

Sty
14
2005

Już wkrótce w Monitorze Księgowego Rewizor GT

Monitor Księgowego

Informujemy, iż do numeru 2/2005 (data wydawnicza 16 styczeń 2005 r.) dwutygodnika Monitor Księgowego dołączony będzie CD-ROM z pełną, 45-dniową wersją naszego programu Rewizor GT (system finansowo-księgowy). Zachęcamy do zapoznania się z płytą.

Sty
11
2005

Mistrzostwa Polski Insertu w strzelaniu

Mistrzostwa Polski Insertu w strzelaniu

Dnia 28/12/2004 r. w Lublinie na Strzelnicy Sportowej odbyły się pierwsze Mistrzostwa Polski Insertu w strzelaniu z broni palnej. Organizatorami imprezy była firma InsERT oraz Autoryzowany Partner firma ABC SoftMAR z Lublina. W imprezie wzięło udział piętnastu dystrybutorów z różnych województw oraz pracownicy Insertu. Zawodnicy startowali w trzech konkurencjach: strzelanie z broni pneumatycznej małokalibrowej - 4 serie po 5 strzałów, strzelanie z broni ostrej 7 mm - 3 serie po 5 strzałów oraz strzelanie z broni ostrej 9 mm - 2 serie po 5 strzałów. Rywalizacja była bardzo zacięta, ostatecznie nagrodzono trzy pierwsze miejsca, a zajęli je: Sławomir Włodarczyk (firma AGA-SOFT 2) - miejsce I, Sławomir Snopek (firma AGA-SOFT 2) - miejsce II i Paweł Garbicz (InsERT) - miejsce III. Zwycięzcom gratulujemy celnego oka i żelaznej ręki!!!