InsERT S.A.

Rok 2004

Gru
21
2004

Subiekt GT zdał Microsoft Platform Test for ISV Solutions

Z przyjemnością informujemy, że Subiekt GT przeszedł pomyślnie test Microsoft Platform Test for ISV Solutions w kategoriach: SQL Server oraz Windows Client. Test ten w bardzo zaawansowany sposób sprawdza zgodność aplikacji producenta niezależnego oprogramowania z platformą Microsoft Windows XP oraz z serwerem bazy danych Microsoft SQL Server. Subiekt GT uzyskał pozytywną opinię specjalistów z niezależnej firmy VeriTest z Los Angeles, otrzymując tym samym certyfikat, który jest potwierdzeniem stabilności i bezpieczeństwa programu. Nasza firma od wielu lat dokłada starań, aby jej aplikacje jak najefektywniej pracowały na platformie Windows wykorzystując dostępne mechanizmy systemu operacyjnego. Ogromną wagę przywiązujemy zwłaszcza do interfejsu użytkownika - staramy się, aby był jak najbardziej przejrzysty i ergonomiczny. Dzięki temu tworzone przez nas programy od początku mają bardzo przyjazny interfejs, po którym nawet początkujący użytkownik porusza się bardzo sprawnie.

Gru
16
2004

Tylko do końca grudnia promocja Rewizora GT w wersji specjalnej

Rewizor GT

Wszystkim użytkownikom starszych wersji Rewizora przypominamy, że jeszcze tylko przez dwa tygodnie obowiązywać będzie promocja na zakup Rewizora GT w wersji specjalnej. Od 1 stycznia ceny wyniosą: dla posiadaczy Rewizora 3 (EURO) oraz Rewizora dla Windows - 700 zł netto, a dla posiadaczy Rewizora oraz Rewizora 2 - 900 zł netto. Zapraszamy do skorzystania z aktualnie obowiązującej, niższej ceny (kupując teraz zaoszczędzacie Państwo 100 zł) i zakupu programu do końca roku.

Gru
15
2004

Kadrowy Roku 2004 wybrany

Kadrowy Roku 2004

Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że Konkurs Kadrowy Roku 2004 organizowany przez naszą firmę we współpracy z Wydawnictwem Infor został rozstrzygnięty. W dniu 14 grudnia br. na uroczystej Gali finałowej nagrodziliśmy zwycięzców. Kapituła Konkursu wyłoniła miejsca I, II, III oraz przyznała siedem wyróżnień. Laureatką konkursu została pani Krystyna Maćkowiak z firmy P.P.U. WODBAR z Barcina. W konkursie brało udział ponad tysiąc pracowników służb kadrowych - serdecznie dziękujemy za tak liczny udział. Podziękowania składamy również partnerom konkursu - firmom Idea, Microsoft, Joanna i agencji F-K Raport; patronom medialnym - czasopismom Gazeta Prawna, Monitor Prawa Pracy i Ubezpieczeń oraz stacjom telewizyjnym Polsat i TV4, które nadały relacje z Gali. Wszystkim uczestnikom tegorocznej edycji konkursu gratulujemy dużej wiedzy. Jednocześnie zapraszamy do uczestnictwa w konkursie za rok! Nagrodzonym jeszcze raz składamy gratulacje!

Gru
10
2004

Roadshow Rewizor GT zakończone

Rewizor GT

Z końcem listopada zakończyliśmy cykl spotkań z naszymi dystrybutorami i użytkownikami, zorganizowanych w związku z prezentacją najnowszej edycji systemu FK - Rewizora GT. Te jedyne w swoim rodzaju prezentacje pozwoliły naszym gościom poznać ofertę najlepszych firm na rynku. Spotkania były również okazją do wymiany opinii i odpowiedzi na pytania uczestników. W piętnastu miastach na terenie całej Polski mieliśmy zaszczyt gościć ponad tysiąc osób: blisko 800 użytkowników i 500 dystrybutorów. Niezmiernie cieszy nas fakt, że zjawiło się tak wielu zaproszonych, co jest potwierdzeniem faktu, iż Roadshow z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Mamy nadzieję, że spotkanie oprócz fachowych informacji przyniosło również wiele miłych wrażeń. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za przybycie. Wierzymy, że za rok spotkamy się znów.

Lis
25
2004

InsERT partnerem Era

EraITPartner

Mamy przyjemność poinformować Państwa, iż nasza firma uzyskała status partnera w programie EraITPartner. Certyfikat jest potwierdzeniem współpracy z Polską Telefonią Cyfrową Sp. z o.o. w zakresie tworzenia oraz oferowania najlepszych i nowoczesnych rozwiązań mobilnych dla biznesu.

Paź
25
2004

InsERT GT w ofercie łączonej HP

Firma HP wprowadziła specjalną ofertę łaczonej sprzedaży wybranych modeli komputerów HP oraz programów z linii InsERT GT. W promocji biorą udział wybrane modele komputerów HP z serii HP Compaq dx2000, HP Compaq dx6100, HP Compaq D530 CMT, HP Compaq dc7100 SFF oraz HP Compaq D530 USDT. Każdy z zestawów można nabyć z jednym, wybranym programem z systemu InsERT GT. Komputery wraz z naszym oprogramowaniem można nabyć w sieci dystrybucji firmy HP. Wiecej o specjalnej ofercie HP możecie Państwo przeczytać na stronie: http://www.hp.com.pl/zestaw.

Paź
19
2004

Relacja z premiery Rewizora GT

15 października br. w Art Hotelu we Wrocławiu odbyła się premiera najnowszej wersji systemu finansowo-księgowego - Rewizora GT. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z relacją z tego wydarzenia ilustrowaną bogatym materiałem zdjęciowym.

Paź
14
2004

Rewizor GT - księgowe wydarzenie roku

Rewizor GT

Z największą przyjemnością pragniemy poinformować, iż 15 października rozpoczynamy sprzedaż najnowszej wersji systemu finansowo-księgowego - Rewizora GT. Rewizor to najlepiej przez księgowych oceniana marka programu finansowo-księgowego (wg raportu ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku: "Plany zakupowe MSP w zakresie oprogramowania wspomagającego zarządzanie firmą"). Jest to również najczęściej sprzedawany program księgowy w Polsce (wg CRN nr 18/2004). Dlatego pragniemy zachęcić Państwa do zapoznania się z najważniejszymi cechami Rewizora GT. Jesteśmy przekonani, że program spełni oczekiwania zarówno księgowych samodzielnie prowadzących księgowość, jak i biur rachunkowych. Tym bardziej, że Rewizora GT mogą Państwo używać na dowolnej liczbie stanowisk, co jest wyjątkową ofertą na rynku. Uwaga! W okresie promocji, trwającym do końca br. wszyscy użytkownicy Rewizora dla Windows, Rewizora 3 lub Rewizora 3 EURO mogą nabyć program po specjalnej cenie 600 zł netto. Nie zapomnieliśmy także o użytkownikach starszych wersji naszych programów księgowych - mogą oni w ramach oferty specjalnej zakupić Rewizora GT w cenie 800 zł netto.

Wrz
29
2004

Roadshow Rewizor GT

Rewizor GT

Zapraszamy Państwa na cykl spotkań, na których zaprezentujemy program Rewizor GT - najnowszą edycję najlepiej ocenianego przez księgowych systemu FK. Nasi Partnerzy, Microsoft, HP, Intel oraz Idea, przedstawią dodatkowo najnowsze rozwiązania dla biznesu. Te jedyne w swoim rodzaju prezentacje pozwolą Państwu poznać ofertę najlepszych firm na rynku. Pokażemy Państwu, jak dzięki Rewizorowi GT szybko i sprawnie prowadzić księgowość oraz jakie korzyści niosą z sobą usługi i produkty naszych Partnerów. Aby nasze prezentacje były jak najlepiej dostosowane do Państwa potrzeb, spotkania będą się odbywały równolegle dla dwóch grup: dla użytkowników naszych programów oraz dla dystrybutorów. Miło nam będzie spotkać się z Państwem na tym najważniejszym wydarzeniu księgowym roku 2004.

Wrz
16
2004

InsERT GT obecny na targach Tarbud we Wrocławiu

Informujemy, iż nasze programy z linii GT - Subiekt GT i Rachmistrz GT będą obecne na targach Tarbud Jesień 2004, gdzie reprezentować nas będzie firma eSerwis - nasz dyplomowany serwisant. Targi odbywają się we wrocławskiej Hali Ludowej w dniach 18-19 września br. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!

Sie
24
2004

Konkurs Kadrowy Roku 2004

Kadrowy Roku 2004

Miło nam poinformować Państwa iż wraz z Grupą Wydawniczą INFOR przy współudziale partnerów: Microsoft, IDEA oraz Joanna już po raz drugi organizujemy doroczny konkurs Kadrowy Roku skierowany do pracowników służb kadrowych. W konkursie może wziąć udział każdy, kto odpowie na pytania zawarte w każdym z pięciu zestawów. Regulamin, zapowiedzi, pytania i wyniki konkursu będą publikowane na łamach Serwisu Prawno-Pracowniczego oraz na stronach internetowych wydawnictwa INFOR http://www.infor.pl/konkursspp oraz firmy InsERT http://kadrowy-roku.insert.com.pl. Zapraszamy Państwa do udziału w konkursie.

Cze
29
2004

Microsoft przyznał nam kompetencje Information Worker Solutions oraz ISV/Software Solutions

Z przyjemnością informujemy, że Microsoft w ramach programu Gold Certified Partner przyznał nam status Information Worker Solutions Competency. Tytuł ten świadczy o uznaniu dla naszych rozwiązań dla biznesu, ułatwiających współpracę i zwiększających produktywność. Jest potwierdzeniem nie tylko wysokiej kompetencji w produkcji oprogramowania, ale również stosowania rozwiązań optymalnych dla pracowników umysłowych, szczególnie jeśli chodzi o współpracę systemu InsERT GT z systemem Microsoft Office 2003 z wykorzystaniem najnowszej technologii smart documents (więcej informacji znajdą Państwo na specjalnej stronie). Jako Microsoft Gold Certified Partner specjalizujący się w tworzeniu i sprzedaży oprogramowania bazującego na technologiach Microsoft otrzymaliśmy również Kompetencję ISV/Software Solutions. Jest to dowodem uznania dla profesjonalizmu naszego oprogramowania.

Cze
22
2004

Tylko do końca czerwca promocja rozszerzeń EURO do programów Subiekt 5 i Rachmistrz 4

Wszystkim użytkownikom Subiekta 5 i Rachmistrza 4 przypominamy, iż promocyjny okres sprzedaży rozszerzeń EURO (w cenach 125 zł netto za pakiet podstawowy lub 175 zł netto za pakiet wielostanowiskowy) dobiega końca. Od początku lipca ceny kształtować się będą następująco: pakiet podstawowy (do 3 stanowisk) - 200 zł netto, pakiet wielostanowiskowy (powyżej 3 stanowisk) - 250 zł netto.

Cze
18
2004

Rozwiązanie mobilne do Subiekta GT

Informujemy, iż dzięki programowi firma24.pl - stworzonemu przez Gammanet, można uzyskać dostęp do programu Subiekt GT będąc również poza firmą - wystarczy podłączenie do sieci internetowej (oprócz komputera tradycyjnego można skorzystać również z telefonu komórkowego oraz komputerów kieszonkowych). Dzięki programowi firma24.pl będąc poza miejscem pracy i mając dostęp do Internetu, można w łatwy sposób sprawdzić stan rozrachunków z klientami. Firma24.pl umożliwia szybki wgląd do kartoteki klienta, kartoteki towarowej, zamówień, stanów magazynowych, rozrachunków, należności i zobowiązań oraz faktur. A wszystko w przyjaznej i czytelnej formie. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie http://www.firma24.pl.

Cze
14
2004

Już wkrótce w Monitorze Księgowego Subiekt GT

Monitor Księgowego

Informujemy, iż do numeru 12/2004 (data wydawnicza 16 czerwiec 2004 r.) dwutygodnika Monitor Księgowego dołączony będzie CD-ROM z pełną, 45-dniową wersją naszego programu Subiekt GT (system sprzedaży). Zachęcamy do zapoznania się z płytą.

Cze
09
2004

Wyliczanie deklaracji VAT w Rachmistrzu GT i Rewizorze dla Windows

Ze względu na częste pytania użytkowników dotyczące sposobu wyliczenia deklaracji VAT-7 informujemy, iż w celu poprawnego wyliczenia deklaracji VAT-7 za miesiąc maj 2004 należy ustalić (na podstawie obowiązujących przepisów) tzw. proporcję bazową (proporcję o której mowa w art. 90 ustawy o VAT). W Rachmistrzu GT ustawia się ją w module Deklaracje skarbowe, opcja Proporcja bazowa menu Operacje. W Rewizorze dla Windows dostępna jest w module Deklaracje, opcja Proporcja bazowa menu Definicje. Więcej informacji o zasadach wyliczania proporcji bazowej znajdziecie Państwo np. w portalu finansowym www.gofin.pl.

Maj
17
2004

InsERT w Europie

Rewizor dla Windows oraz Subiekt dla Windows

Informujemy, że właśnie wprowadziliśmy do sprzedaży specjalne Ulepszenia Europejskie programów dla Windows: Rewizor dla Windows i Subiekt dla Windows. Zawierają one szereg zmian i modyfikacji wynikających z przystąpienia Polski do UE. W ten sposób zakończyliśmy proces dostosowywania naszych programów do wymogów unijnych i obecnie wszystkie są zgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawnymi. Zdajemy sobie sprawę, że ogłoszone w obecnym czasie zmiany mogą się okazać nieostateczne, dlatego będziemy je oczywiście na bieżąco uwzględniać w kolejnych ulepszeniach.

Maj
12
2004

Automatyczna zmiana stawek VAT

W związku z koniecznością zmiany stawek VAT niektórych towarów (wynikającą z wejścia Polski do Unii Europejskiej) przygotowaliśmy dla programów Subiekt GT i Subiekt dla Windows proste zestawienia własne, automatyzujące to zadanie. Pliki do pobrania oraz krótką instrukcję postępowania znajdziecie Państwo na osobnej stronie.

Maj
10
2004

InsERT partnerem programu Europerspektywy

Europerspektywy

Z przyjemnością informujemy, iż nasza firma jest partnerem programu Europerspektywy, organizowanego przez Raiffeisen Bank i Harvard Business Review. Europerspektywy to specjalny wielopłaszczyznowy i długoterminowy program informacyjny dla przedsiębiorców z małych i średnich firm. Obejmuje on serię bezpłatnych seminariów mających na celu przygotowanie małych i średnich przedsiębiorstw do nowych warunków wynikających z przystąpienia Polski do Unii Europejskiej i pomoc w zachowaniu ich konkurencyjności na nowych rynkach. Więcej informacji na temat poszczególnych seminariów znajdą Państwo na stronie http://www.europerspektywy.pl. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!

Maj
10
2004

Już wkrótce w Monitorze Księgowego Rachmistrz GT

Monitor Księgowego

Śpieszymy poinformować, iż do numeru 10/2004 (data wydawnicza 15 maj 2004) dwutygodnika Monitor Księgowego będzie dołączony CD-ROM z pełną, 45-dniową wersją naszego programu Rachmistrz GT (księga przychodów i rozchodów oraz system naliczania podatku zryczałtowanego). Zachęcamy do zapoznania się z płytą.

Maj
05
2004

Jak zaktualizować programy z linii InsERT GT?

InsERT GT

Wszelkie uaktualnienia linii InsERT GT zostały podzielone na dwie grupy: 1) płatne ulepszenia (oznaczone kolejnymi numerami: 1.01, 1.02 itd.) zawierające nową lub zmienioną funkcjonalność; 2) bezpłatne patch'e (oznaczone symbolami: 1.01 SP1, 1.02 SP3 itd.) zawierające wyłącznie poprawki. Zainstalowanie patch'a spowoduje uaktywnienie wszystkich zawartych poprawek. W przypadku ulepszenia uaktywnienie nowej funkcjonalności możliwe jest dopiero po podaniu specjalnego kodu aktywacyjnego. Kod ten można nabyć wyłącznie u naszych dystrybutorów po podaniu NIP-u i numeru licencji posiadanego programu. Koszt nabycia kodu to 50 zł netto. Płyty z patch'ami i ulepszeniami są dystrybuowane w punktach sprzedaży naszego oprogramowania. Płyty zawierają wyłącznie uaktualnienie programu, nie zawierają kodu aktywacyjnego do zawartych w ulepszeniach zmian i nowości. Do momentu wprowadzenia kodu aktywacyjnego nowa funkcjonalność będzie niedostępna.

Kwi
26
2004

Subiekt 5 EURO i Rachmistrz 4 EURO już w sprzedaży

Subiekt 5 EURO i Rachmistrz 4 EURO

Z przyjemnością informujemy, iż 26. kwietnia br. ruszyła sprzedaż Subiekta 5 EURO i Rachmistrza 4 EURO. Są to najnowsze wersje popularnych systemów, zawierające liczne modyfikacje wynikające z przystąpienia Polski do Unii Europejskiej. Subiekt 5 EURO wyposażony jest w komplet funkcji potrzebnych do prowadzenia małego i średniego przedsiębiorstwa (m.in. wystawianie faktur i innych dokumentów handlowych, kontrola stanów magazynowych, tworzenie przydatnych zestawień i raportów) w warunkach unijnych. Zaś Rachmistrz 4 EURO w swojej europejskiej wersji dedykowany jest przedsiębiorcom, którzy samodzielnie dokumentują działalność gospodarczą, oraz biurom rachunkowym, które zajmują się ewidencjonowaniem zapisów księgowych wielu firm. Mamy nadzieję, że nasze programy zapewnią sprawną pracę Państwa firmy w nowej europejskiej rzeczywistości.

Kwi
25
2004

Nowy Autoryzowany Partner

P.W. Prima Koszalin

Miło nam poinformować, iż do grona Autoryzowanych Partnerów InsERT dołączyła koszalińska Prima. Firma Prima działa na rynku Pomorza Środkowego od 13 lat, dzięki temu wyróżnia się olbrzymim doświadczeniem we wdrażaniu i serwisowaniu oprogramowania MSP. Pełna lista API z całej Polski znajduje się na specjalnej stronie. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy!

Kwi
15
2004

Koniec sprzedaży Rejestranta

Zgodnie z zapowiedziami zakończyliśmy sprzedaż programu Rejestrant. Jego następca - Rachmistrz GT oprócz obsługi ryczałtu umożliwia prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów. Wszystkim użytkownikom Rejestranta oferujemy już od chwili obecnej specjalną cenę promocyjną Rachmistrza GT w wersji upgrade w wysokości 150 zł netto. Osoby, które zakupiły Rejestranta po 1 listopada ubiegłego roku, mogą wymienić go na Rachmistrza GT w cenie 50 zł.

Mar
03
2004

200 tysięcy sprzedanych programów!

200 tysięcy sprzedanych programów

Z dumą informujemy, że liczba sprzedanych przez nas licencji przekroczyła 200 tysięcy. Potwierdza to fakt, że InsERT od wielu lat utrzymuje niekwestionowaną pozycję lidera na polskim rynku oprogramowania dla małych i średnich przedsiębiorstw. Ten sukces zawdzięczamy właśnie Państwu - naszym klientom i dystrybutorom. Jeszcze raz dziękujemy za zaufanie, jakim nas obdarzyliście oraz 12 lat współpracy przy doskonaleniu naszych programów. Zachęcamy również do zapoznania się z informacją prasową o tym wydarzeniu.

Lut
25
2004

Modyfikacje programów w związku z przystąpieniem Polski do Unii Europejskiej

Firma w Europie

Zbliżający się moment wejścia Polski do Unii Europejskiej związany jest z koniecznością wprowadzenia zmian w oprogramowaniu. Specjaliści Insertu na bieżąco śledzą wszelkie nowości prawne, które stopniowo wprowadzane są do naszych programów. Rzetelność nakazuje nam jednak nie powoływać się na zgodność z nieuchwalonymi jeszcze ustawami lub niewydanymi rozporządzeniami. Ze swej strony dokładamy wszelkich starań, by wejście do Unii, było dla Państwa firm od strony informatycznej jak najłagodniejsze. Dlatego nad najlepszymi rozwiązaniami pracuje sztab analityków, programistów i testerów. Jesteśmy więc przekonani, że prawdziwie optymalny wybór dla polskiej firmy w Europie, to oprogramowanie Insertu.

Lut
20
2004

Legalność użytkowania programów Insertu na komputerach przenośnych

W związku z pytaniami dotyczącymi użytkowania na komputerach przenośnych programów, których licencjodawcą jest firma InsERT Sp. z o.o., informujemy, że dozwolone jest użytkowanie ww. programów poza miejscem użytkowania programu wskazanym podczas rejestracji wyłącznie w przypadku, gdy dane przetwarzane w ten sposób są danymi jednostki organizacyjnej przedsiębiorstwa wskazanej w zgłoszeniu. W pozostałych przypadkach konieczne jest nabycie kolejnej licencji programu.

Lut
11
2004

Nowa cena rozszerzenia Rewizor 3 EURO

Rewizor 3 EURO

Uprzejmie informujemy, iż zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami 1 marca br. wprowadzamy nową cenę rozszerzenia Rewizor 3 EURO. Cena wyniesie 300 zł netto i będzie obowiązywać do 15 kwietnia 2004 r. Zapraszamy do skorzystania z aktualnie obowiązującej, niższej ceny i zakupu rozszerzenia do końca lutego.

Lut
11
2004

Rachmistrz GT wyróżniony certyfikatem Verified for Windows Server 2003

Microsoft Windows Server 2003

Mamy przyjemność poinformować, iż kolejny program z linii GT - Rachmistrz GT uzyskał certyfikat Verified for Windows Server 2003. Uhonorowanie obu programów: Subiekta GT i Rachmistrza GT jest dowodem spełnienia przez system InsERT GT najwyższych światowych standardów i umiejętnego wykorzystywania nowoczesnych technologii informatycznych dla potrzeb biznesowych naszych klientów.

Sty
30
2004

Subiekt GT - pierwszy system sprzedaży w Polsce z certyfikatem Verified for Windows Server 2003

Microsoft Windows Server 2003

Z niekłamaną satysfakcją informujemy, iż 28 stycznia br. Subiekt GT wersja 1.01 otrzymał certyfikat Verified for Windows Server 2003. Po zaawansowanych badaniach w laboratorium w Paryżu Subiekt GT uzyskał pozytywną opinię specjalistów z niezależnej firmy VeriTest, prowadzącej dla Microsoft złożone testy oprogramowania. Certyfikat ten potwierdza wysoką jakość naszego oprogramowania i przygotowanie do pracy z najnowszymi technologiami firmy Microsoft. System Insert GT może być z powodzeniem instalowany na platformie Windows Server 2003 oraz Windows Small Business Server 2003 (dostępnych również w wersjach polskojęzycznych), jak również wykorzystywany w zaawansowany sposób w przedsiębiorstwach stosujących najnowszą informatyczną infrastrukturę Microsoftu.

Sty
14
2004

Koniec sprzedaży Rejestranta

W związku z wejściem do sprzedaży Rachmistrza GT, który zawiera w sobie funkcjonalność Rejestranta postanowiliśmy dalej nie rozwijać Rejestranta, a Rachmistrza GT uznać za jego naturalnego następcę. Dlatego też informujemy, że sprzedaż Rejestranta zakończymy 31 marca 2004 r. (ostatnie ulepszenie ukaże się w pierwszej dekadzie lutego). Wszystkim użytkownikom Rejestranta oferujemy już od chwili obecnej specjalną cenę promocyjną upgrade w wysokości 150 zł (czyli o połowę niższą niż obecnie). Oczywiście osoby, które zakupiły Rejestranta po 1 listopada ubiegłego roku, mogą wymienić go na Rachmistrza GT w cenie 50 zł.