InsERT S.A.

Rok 2003

Gru
17
2003

Ruszyła sprzedaż Skarbnika 4

Skarbnik 4

Miło nam poinformować Państwa, iż 17 grudnia br. rozpoczęliśmy sprzedaż najnowszej wersji naszego systemu służącego do zarządzania finansami osobistymi - Skarbnik 4 - Twój budżet domowy. Program ten to doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących skutecznego narzędzia do kontroli i planowania finansów gospodarstwa domowego. Pomaga skutecznie zarządzać wydatkami i lepiej kontrolować przepływy pieniężne. Charakteryzuje się łatwą, intuicyjną obsługą i atrakcyjną szatą graficzną.

Gru
15
2003

Rewizor 3 EURO już w sprzedaży

Rewizor 3 EURO

Mamy przyjemność poinformować, że od 15 grudnia 2003 r. w sprzedaży dostępny jest Rewizor 3 EURO, najnowsza wersja popularnego systemu finansowo-księgowego dostosowana do zmian wynikających ze wstąpienia Polski do Unii Europejskiej. Program służy do prowadzenia księgi handlowej, a także przeprowadzania operacji na zewidencjonowanych środkach trwałych. Rewizor 3 EURO to propozycja dla księgowych i menadżerów, którzy szukają sprawnego narzędzia wspomagającego zarządzanie małym i średnim przedsiębiorstwem. W podstawowej wersji pakietu znajduje się licencja do pracy na trzech stanowiskach komputerowych.

Gru
04
2003

mikroSUBIEKTY bez limitu czasowego

Od Nowego Roku wprowadzamy zmiany w licencjonowaniu systemów mikroSUBIEKT i mikroSUBIEKT dla Windows. Z dniem 1 stycznia 2004 r. roczne ograniczenie użytkowania zostanie zlikwidowane, co oznacza, że możliwość legalnego korzystania z obydwu programów stanie się bezterminowa. Dotychczasowi użytkownicy będą mogli otrzymać nieodpłatnie program znoszący limit czasowy.

Gru
01
2003

Konkurs Kadrowy Roku rozstrzygnięty

Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że konkurs Kadrowy Roku został rozstrzygnięty. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział, a zwycięzcom składamy gratulacje. Nazwiska laureatów znajdą Państwo na stronie http://kadrowy-roku.insert.com.pl.

Lis
28
2003

Nowy cennik

Informujemy, iż od 1 stycznia 2004 r. będzie obowiązywał nowy cennik naszych produktów. Oczywiście do końca bieżącego roku możecie Państwo kupować programy w aktualnych cenach. Zachęcamy do zapoznania się z nowym cennikiem, który dla większej czytelności podzieliśmy na część główną i dodatkową.

Lis
13
2003

Współpraca InsERT i SAP

SAP

Spieszymy poinformować, iż nasza firma podpisała umowę partnerską z SAP Polska w zakresie promocji wspólnej oferty oprogramowania dla firm sektora MSP. Obie firmy zobowiązały się do podjęcia wzajemnej współpracy w zakresie oferowania, dostarczania i wdrażania programów InsERT oraz programów SAP dla małych i średnich przedsiębiorstw. Wspólna oferta jest w szczególności skierowana do takich firm, w których możliwe jest jednoczesne wykorzystywanie programów InsERT w oddziałach i innych jednostkach organizacyjnych przedsiębiorstw oraz programów SAP w jednostkach centralnych przedsiębiorstw. Więcej informacji na ten temat znajdziecie Państwo w informacji prasowej.

Paź
15
2003

InsERT GT - nowe wyzwania, nowe programy

InsERT GT

Miło nam poinformować Państwa, iż 15 października rozpoczęliśmy sprzedaż nowej linii oprogramowania InsERT GT. To nasza najnowsza propozycja przeznaczona do zarządzania małą i średnią firmą. InsERT GT jest zintegrowanym pakietem programów ściśle współpracujących ze sobą i działających na wspólnej bazie danych. Na podstawie wieloletnich doświadczeń wprowadziliśmy liczne ułatwienia, podpowiedzi oraz pomocne mechanizmy interfejsu użytkownika. Wielki nacisk położyliśmy na niezawodność systemu i wygodę użytkownika. W skład InsERT GT wchodzi system sprzedaży Subiekt GT oraz system obsługi księgi przychodów i rozchodów oraz podatku zryczałtowanego Rachmistrz GT. Dodatkowymi, bezpłatnymi elementami wchodzącymi w skład systemu InsERT GT są: Kasiarz GT (moduł do obsługi urządzeń zewnętrznych) oraz mikroGratyfikant GT (moduł do obsługi płacowej przedsiębiorstwa). Motor bazy danych zastosowany w programach linii InsERT GT to Microsoft SQL Server 2000, który w bezpłatnej, ograniczonej wersji MSDE jest dostarczany wraz z systemem.

Wrz
10
2003

Witryny Insertu dla urządzeń przenośnych

Z przyjemnością informujemy, że od dziś nasz internetowy serwis informacyjny dostępny jest w dwóch nowych wersjach, przygotowanych specjalnie dla urządzeń PDA oraz telefonów komórkowych. W serwisach tych przedstawiamy syntezę najważniejszych informacji, które mogą być przydatne dla naszych potencjalnych partnerów, dziennikarzy lub wszystkich zainteresowanych w sytuacji, gdy nie mogą skorzystać z komputera stacjonarnego, a mimo to mają możliwość połączenia się z Internetem i odbioru informacji za pomocą "kieszonkowych" urządzeń. Zapraszamy do odwiedzenia adresów http://pda.insert.com.pl (wersja PDA) oraz http://wap.insert.com.pl (wersja WAP). Więcej informacji na ten temat znajdziecie Państwo na osobnej stronie.

Lip
31
2003

Sierpniowa promocja

Promocji letnich ciąg dalszy. Tym razem zachęcamy do zakupów podczas trwania sierpniowej promocji. Od 1 do 31 sierpnia można nabyć po bardzo atrakcyjnej cenie następujące programy: Subiekt 5 upgrade z Analitykiem za 400 zł netto (oszczędzacie Państwo 750 zł netto!), Subiekt dla Windows z Analitykiem za 650 zł netto (oszczędzacie Państwo 750 zł netto!), Rewizor dla Windows z Analitykiem za 1050 zł netto (oszczędzacie Państwo 750 zł netto!), Rachmistrz 4 z programem mikroSUBIEKT za 450 zł netto (oszczędzacie Państwo 30 zł netto!) oraz Rachmistrz dla Windows z programem mikroSUBIEKT dla Windows za 450 zł netto (oszczędzacie Państwo 30 zł netto!). Dołączany w promocyjnych pakietach Analityk - to doskonałe narzędzie do analizy danych zgromadzonych w systemach firmy InsERT. Program mikroSUBIEKT dla Windows oraz jego DOS-owy odpowiednik to uproszczone systemy sprzedaży dedykowane przede wszystkim małym firmom handlowo-usługowym, których działalność nie wymaga oprogramowania obsługującego magazyny.

Lip
10
2003

Incydentalna specjalistyczna pomoc techniczna

Wzbogacając naszą ofertę, wprowadziliśmy możliwość skorzystania z "pomocy incydentalnej". Użytkownicy nie posiadający Konsultanta - programu dającego dostęp do specjalistycznej pomocy technicznej, mogą teraz skorzystać z tego rodzaju pomocy, płacąc za pojedyncze konsultacje. Więcej informacji na ten temat znajdziecie Państwo na specjalnej stronie.

Lip
07
2003

Firma InsERT rozszerzyła możliwości płatnicze

Chcielibyśmy poinformować o wprowadzeniu przez nas nowej formy płatności. Od 7 lipca każdy klient dokonujący zakupów w siedzibie firmy InsERT może zapłacić jedną z honorowanych przez nas kart. Przyjmujemy karty: VISA, MasterCard, PolCard, American Express oraz Diners Club International. Wprowadzenie nowej formy płatności jest wyrazem spełniania oczekiwań naszych klientów.

Cze
06
2003

Letnia promocja

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej wakacyjnej oferty. Od 10 czerwca do wyczerpania zapasów, ale nie dłużej niż do końca lipca każdy kupujący Subiekta 5 otrzyma bezpłatnie system do wspomagania decyzji - Analityk. Promocja dotyczy również upgrade'ów Subiekta 5, dlatego nasza oferta to świetna okazja dla wszystkich użytkowników Subiekta 4 MEGA, którzy myśleli o zmianie dotychczasowego systemu na Subiekta 5. Analityk to nowoczesny program, który tworzy szybkie i elastyczne analizy danych zgromadzonych w systemach firmy InsERT. Jest to system oparty na najnowszych technologiach związanych z hurtowniami danych (Microsoft SQL Server 2000, usługi OLAP). Dzięki tworzonym przez Analityka zestawieniom łatwiej jest interpretować sytuację podmiotu gospodarczego, porównywać dane pochodzące z różnych okresów działalności gospodarczej. Analityk to niezbędne narzędzie w pracy każdego dobrego menedżera. Warto wspomnieć, że cena programu Analityk poza okresem promocji wynosi 800 zł (netto).

Maj
14
2003

Nowa oferta szkoleniowa

Chcielibyśmy zaproponować Państwu możliwość zdania egzaminów eksternistycznych ze wszystkich naszych aktualnych programów, które są certyfikowane tytułem dyplomowanego serwisanta. Egzaminy odbędą się już w maju, w naszym wrocławskim Centrum Szkoleniowym. Szczegółowe informacje oraz formularz zapisów znajdziecie Państwo w odpowiedniej sekcji niniejszego serwisu. W ostatnich dniach maja planujemy przeprowadzenie szkoleń jednodniowych z Subiekta i Rachmistrza dla Windows, natomiast w czerwcu z Subiekta 5 i Rachmistrza 4 (w Poznaniu i Gdańsku). W drugim tygodniu lipca zapraszamy na szkolenie z MS SQL Server 2000. Szczegóły już wkrótce.

Kwi
23
2003

Zapraszamy na konferencję Forum Bankowości Elektronicznej

Serdecznie Państwa zapraszamy do wzięcia udziału w organizowanej przez Centrum Promocji Informatyki konferencji Forum Bankowości Elektronicznej, która odbędzie się w Warszawie w dniu 8 maja br. Forum będzie okazją do szerokiego przeglądu systemów elektronicznego dostępu do kont bankowych dla klientów indywidualnych i korporacyjnych. Wykłady problemowe dotyczyć będą samej bankowości elektronicznej, bezpieczeństwa systemów w niej stosowanych, przekroju demograficznego i społecznego jej użytkowników indywidualnych, ochrony danych osobowych i prywatności oraz praw użytkowników kont elektronicznych. Oprócz tego poruszone zostaną zagadnienia pokrewne, jak zastosowania podpisu elektronicznego w instytucjach finansowych i współpraca systemów bankowości elektronicznej z oprogramowaniem wspomagającym zarządzenie firmą, a nawet programami obsługi budżetu domowego. Prezentację dotyczącą tego ostatniego zagadnienia poprowadzi Tomasz Sokołowski - dyrektor ds. finansów i marketingu firmy InsERT.

Kwi
18
2003

Witamy na nowych stronach!

Po długim oczekiwaniu przedstawiamy Państwu zupełnie nową wersję naszego serwisu WWW. Dążyliśmy do tego, aby prowadzone zmiany ułatwiły odwiedzającym naszą stronę korzystanie z tych części serwisu, które w danej chwili są im najbardziej potrzebne. Zmodyfikowaliśmy strukturę serwisu tak, aby nawigacja była łatwiejsza i bardziej intuicyjna. W poszczególnych działach znajdą Państwo informacje o wszystkich naszych programach, ich wyczerpujące opisy i zrzuty ekranowe, a także szczegółowy cennik oraz dane dystrybutorów i serwisantów Insertu działających w całym kraju. W odnalezieniu interesujących treści pomoże wyszukiwarka. Jest też oczywiście możliwość pobrania za darmo wersji demonstracyjnych wszystkich programów oraz subskrybowania elektronicznego biuletynu z aktualnościami. Staraliśmy się pamiętać o tych internautach, którzy nie zawsze mają możliwość korzystania z najnowocześniejszego sprzętu i szybkich łącz - dlatego staraliśmy się nie obciążać stron wymyślną grafiką i zbędnymi "fajerwerkami". Mamy nadzieję, że zmiany przypadną naszym obecnym i przyszłym klientom i partnerom do gustu i ułatwią im współpracę z nami.

Kwi
04
2003

InsERT na Dniach Zarządzania Kapitałem Ludzkim

Dni Zarządzania Kapitałem Ludzkim

W dniach 10-11 kwietnia br., na V Dniach Zarządzania Kapitałem Ludzkim, zaprezentujemy najnowszą wersję naszego systemu kadrowo-płacowego Gratyfikant 3. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska C.1 w Centrum Targowym EXPO XXI w Warszawie.

Kwi
04
2003

Zapraszamy na targi Infosystem 2003

Programy dla Windows

W tegorocznych targach, odbywających się w Poznaniu w dniach 8-11 kwietnia, wezmą udział dwaj Autoryzowani Partnerzy InsERT z Poznania - firmy Advisor i Maestro System. Zaprezentują pełną ofertę Insertu, w tym przede wszystkim najważniejsze nowości: system kadrowo-płacowy Gratyfikant 3, księgę przychodów i rozchodów Rachmistrz 4 oraz program ułatwiający rozliczenie podatkowe za rok 2002 - InsERT PITy. Wspólne stoisko obu firm oznaczone będzie numerem 14/1 (pawilon 5). Będzie się tam można spotkać z pracownikami obu API, a także z przedstawicielami firmy InsERT. Serdecznie zapraszamy!

Mar
12
2003

100 tysięcy sprzedanych Subiektów!

Z prawdziwą satysfakcją informujemy, że właśnie sprzedaliśmy stutysięczną kopię naszego najpopularniejszego programu - systemu sprzedaży Subiekt. Więcej informacji o Subiektach i ich historii znaleźć można w informacji prasowej. Zapraszamy również do obejrzenia wizerunków wszystkich kolejnych wersji programu.

Lut
10
2003

Programy dla Windows w wersji 1.07b

Programy dla Windows

Zapraszamy do pobrania ulepszenia pakietu firmy InsERT (programów Subiekt dla Windows, Rachmistrz dla Windows i Rewizor dla Windows) do wersji 1.07b. Ponieważ aktualizacja ta zawiera głównie poprawki do wersji 1.07, udostępniamy ją Państwu bezpłatnie. Opis wprowadzonych przez nią zmian znajdziecie Państwo na odpowiedniej stronie. Ulepszenie zapisane jest w postaci samorozpakowującego się archiwum i nie wymaga uprzedniej instalacji pierwszej poprawki (1.07a).

Sty
24
2003

Przeniesienie danych z Gratyfikanta 2 do Gratyfikanta 3

Gratyfikant 3

Od początku nowego roku obowiązują nowe przepisy prawa pracy oraz nowe zasady rozliczania składek na ubezpieczenie zdrowotne. Zmiany te uwzględnione są oczywiście w najnowszej wersji naszego systemu kadrowo-płacowego, programie Gratyfikant 3. Dla użytkowników jego poprzedniej wersji przygotowaliśmy krótką instrukcję, która pomoże im szybko i bez kłopotów przenieść dane z Gratyfikanta 2 do Gratyfikanta 3.

Sty
20
2003

Zapraszamy na Komputer Expo 2003

Komputer Expo

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas na targach Komputer Expo, które odbędą się w dniach 21-24 stycznia br. w Warszawie. Będzie to jak zwykle okazja do spotkania się z naszymi przedstawicielami i wymiany informacji i doświadczeń. Nasze stoisko oznaczone będzie numerem 3.33. O najważniejszych nowościach, które zaprezentujemy podczas targów, przeczytać można w informacji prasowej. Przypominamy, że w tym roku targi odbywają się po raz pierwszy w Warszawskim Centrum Expo XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14.

Sty
06
2003

Programy firmy InsERT a PKWiU

Jak wiadomo 1 stycznia 2003 r. weszła w życie ustawa z dnia 4/12/2002 r. zmieniajaca ustawę o podatku od towarów i usług oraz o podatku akcyzowym, ustawę o oznaczaniu wyrobów znakami skarbowymi akcyzy oraz ustawę "Kodeks Karny Skarbowy". W związku z tym przedstawiamy krótki przewodnik, jak uzyskać symbol PKWiU na wydrukach naszych programów magazynowych.

Sty
03
2003

Nowa edycja Gratyfikanta już w sprzedaży

Gratyfikant 3

Mamy przyjemność poinformować, że od 3 stycznia br. w sprzedaży dostępny jest Gratyfikant 3, kolejna odsłona naszego systemu kadrowo-płacowego. Program uzupełniono i wzbogacono o wiele przydatnych funkcji i możliwości, dzięki czemu jest narzędziem jeszcze bardziej uniwersalnym i jeszcze lepiej odpowiada potrzebom nawet najbardziej wymagających użytkowników. Więcej informacji o systemie i listę nowych funkcji znajdziecie Państwo w poświęconej mu sekcji naszej witryny.