InsERT S.A.

Rok 2002

Gru
27
2002

Subiekt 5 zostaje Produktem Roku

Produkt roku

Z ogromną satysfakcją informujemy, że nasz najnowszy system sprzedaży, Subiekt 5, został właśnie wyróżniony tytułem "Produkt Roku" , przyznawanym przez redakcję czasopisma PC World Komputer. W programie doceniono zwłaszcza rozbudowane możliwości raportowania i współpracy z kasami fiskalnymi. Więcej informacji na temat Subiekta 5 znaleźć można tutaj.

Gru
13
2002

Promocja świąteczna - Analityk 600 zł taniej

Analityk

Zapraszamy do skorzystania z niepowtarzalnej okazji. Każdy posiadacz Subiekta dla Windows, Subiekta 5, Rewizora dla Windows lub Rewizora 3 będzie mógł w okresie świątecznym nabyć system wspomagania decyzji Analityk aż o 600 zł taniej. Oferujemy też pakiety promocyjne: Subiekt dla Windows + Analityk lub Subiekt 5 + Analityk w cenie 800 zł + VAT oraz Rewizor dla Windows + Analityk lub Rewizor 3 + Analityk w cenie 1200 zł + VAT. Promocja trwać będzie do 15 stycznia 2003 r. lub do wcześniejszego wyczerpania zapasów.

Gru
13
2002

Nowa wersja Skarbnika

Skarbnik 3

Z satysfakcją prezentujemy najnowszą edycję naszego popularnego systemu - program Skarbnik 3. Ułatwia on zarządzanie finansami rodziny oraz ewidencjonowanie i przetwarzanie operacji finansowych związanych z domowym budżetem. Najważniejsze nowości w tej wersji Skarbnika to m.in. pełna obsługa inwestycji, możliwość aktualizowania kursów walut i walorów przez Internet oraz moduł odpowiadający za tworzenie planu wydatków. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wersją demonstracyjną Skarbnika 3.

Lis
22
2002

Nowi Autoryzowani Partnerzy InsERT

Autoryzowany Partner InsERT

Mamy przyjemność poinformować, że trzy kolejne firmy otrzymały tytuły Autoryzowanych Partnerów InsERT. Są to BTCh HAP z Gdańska, Abaq z Łodzi i Komako ze Szczecina. Tytuły Autoryzowanych Partnerów przyznajemy tym z naszych dystrybutorów, którzy oferują wysoki poziom usług i osiągają najwyższe wyniki sprzedaży. Pełna lista API z całej Polski znajduje się na specjalnej stronie.

Lis
12
2002

Premiera Rachmistrza 4

Rachmistrz 4

Z zadowoleniem informujemy, że 12 listopada rozpoczynamy sprzedaż Rachmistrza 4. Jest to już kolejna wersja popularnego programu ułatwiającego prowadzenie komputerowej księgi przychodów i rozchodów, działającego w systemie DOS. Więcej informacji o programie i listę nowych funkcji znaleźć można na specjalnej stronie.

Wrz
17
2002

30 września rozpoczynamy sprzedaż Subiekta 5

Subiekt 5

Z przyjemnością informujemy, że w poniedziałek 30 września nastąpi oficjalne rozpoczęcie sprzedaży Subiekta 5. Jest to już kolejna wersja popularnego systemu do obsługi sprzedaży i magazynów, uzupełniona i wzbogacona o mnóstwo przydatnych funkcji i możliwości. Dzięki temu Subiekt 5 jest narzędziem jeszcze bardziej uniwersalnym i jeszcze lepiej odpowiada potrzebom nawet najbardziej wymagających użytkowników. Opis programu i szczegółową listę nowych możliwości znaleźć można na specjalnej stronie.

Sie
27
2002

Konsultant i specjalistyczna pomoc techniczna

Konsultant

Zachęcamy wszystkich użytkowników do skorzystania z naszego nowego, udoskonalonego systemu pomocy technicznej. Specjalne, wydzielone linie telefoniczne i przeszkolony zespół konsultantów będzie do dyspozycji wszystkich, którzy zdecydują się na specjalistyczną pomoc techniczną. Dostęp do nowej usługi zapewnia program Konsultant. Na razie usługa obejmuje tylko Rewizora 3, ale stopniowo będzie dostępna dla wszystkich programów. Więcej informacji mogą Państwo uzyskać, dzwoniąc pod numer 71-78-76-110 oraz na specjalnej stronie poświęconej Konsultantowi oraz w informacji prasowej.

Lip
22
2002

Skarbnik 2 otrzymuje tytuł Designed for Windows XP

Designed for Windows XP

Z dumą informujemy, że kolejny nasz program, Skarbnik 2 - Twój budżet domowy - otrzymał certyfikat Designed for Windows XP. Najnowsza wersja programu, oznaczona numerem 1.01 i specjalnie przystosowana do współpracy z Windows XP, przeszła właśnie pomyślnie przez rygorystyczne testy przeprowadzane przez firmę Microsoft. Cieszy nas zwłaszcza fakt, że już trzecia nasza aplikacja otrzymuje takie wyróżnienie. Więcej informacji na temat programu oraz bezpłatne uaktualnienie do wersji 1.01 znaleźć można na specjalnej stronie. Zapraszamy również do zapoznania się z informacją prasową na ten temat.

Maj
27
2002

Analityk Designed for Windows XP

Designed for Windows XP

Mamy przyjemność poinformować, że najnowsza wersja naszego systemu wspomagania decyzji, programu Analityk, otrzymała właśnie certyfikat Designed for Windows XP. Jest to druga aplikacja w Polsce, która otrzymała ten tytuł; pierwszą był również program Insertu, mikroSUBIEKT dla Windows. Więcej szczegółów znajdą Państwo w informacji prasowej.

Kwi
08
2002

Targi Infosystem 2002

Infosystem 2002

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas na Międzynarodowych Targach Telekomunikacji, Technologii Informatycznych i Elektroniki Infosystem 2002. Targi odbędą się w dniach 23-26 kwietnia. Na naszym stoisku, oznaczonym numerem 53 i znajdującym się w pawilonie nr 5, zaprezentujemy naszą całą ofertę oraz najważniejsze nowości i osiągnięcia: nową wersję systemu wspomagania decyzji Analityk, wyróżnionego certyfikatem Designed for Windows XP mikroSUBIEKTA dla Windows, a także współpracujący z naszymi programami system informacji prawnej Podatnik firmy 2p.pl. Zapraszamy również do przeczytania informacji prasowej dotyczącej naszego udziału w targach.

Mar
27
2002

InsERT na Dniach Zarządzania Kapitałem Ludzkim

Dni Zarządzania Kapitałem Ludzkim

W dniach 18-19 kwietnia na Dniach Zarządzania Kapitałem Ludzkim zaprezentujemy nasz program kadrowo-płacowy Gratyfikant 2. Impreza odbędzie się w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie i stanowić będzie platformę wymiany informacji pomiędzy kadrą zarządzającą a dostawcami produktów i usług przydatnych w zarządzaniu zasobami ludzkimi. Nasze stoisko, oznaczone symbolem E.9, znajdować się będzie w Sali Marmurowej - serdecznie zapraszamy do jego odwiedzenia. Zachęcamy również do zapoznania się z informacją prasową na temat naszego udziału w DZKL.

Mar
22
2002

mikroSUBIEKT dla Windows otrzymał certyfikat Designed for Windows XP

Designed for Windows XP

Z satysfakcją informujemy, że nasz najnowszy produkt, program mikroSUBIEKT dla Windows, jako pierwszy w Polsce został wyróżniony tytułem Designed for Windows XP. Certyfikat ten, przyznany przez firmę Microsoft, potwierdza wysoką jakość mikroSUBIEKTA. Zapraszamy do zapoznania się z informacją prasową na ten temat.

Mar
10
2002

Otwieramy nowe centrum szkoleniowe

Z przyjemnością informujemy, że rozpoczęło działalność nasze nowe Centrum Szkoleniowe, znadujące się w biurowcu Cukrobanku, vis-à-vis nowej siedziby firmy InsERT. W centrum znajduje się w nim nowoczesna sala szkoleniowa, wyposażona w sieć stanowisk komputerowych oraz system do prezentacji multimedialnych. Zdjęcia z pierwszego szkolenia, które rozpoczęło się 19 marca, obejrzeć można na specjalnej stronie.

Sty
22
2002

Nowa wersja programu Przelewy 2

Przelewy 2

Od początku stycznia obowiązują nowe wzory druków poleceń przelewów do urzędów skarbowych. Z przyjemnością informujemy, że jest już dostępna aktualizacja programu Przelewy 2, uwzględniająca te zmiany. Można ją pobrać bezpłatnie z naszych stron WWW.

Sty
21
2002

InsERT na Komputer Expo

Komputer Expo 2002

Z przyjemnością zapraszamy Państwa do odwiedzenia nas na tegorocznych targach Komputer Expo w Warszawie, trwających od 22 do 25 stycznia 2002. Nasze stoisko, oznaczone numerem 8.04, znajdować się będzie w Sali Starzyńskiego warszawskiego Pałacu Kultury i Nauki. Jak co roku, zaprezentujemy na targach nasze najnowsze produkty: system finansowo-księgowy Rewizor 3, systemy obsługi sprzedaży mikroSUBIEKT i mikroSUBIEKT dla Windows oraz duet programów do zarządzania domowymi finansami: Skarbnik 2 - Twój budżet domowy i Skarbnik CE - kieszonkowy doradca finansowy; jesteśmy dumni z faktu, że ten ostatni program jest jednym z najpoważniejszych kandydatów do Grand Prix Komputer Expo. Zapraszamy do zapoznania się z informacją prasową na temat naszego uczestnictwa w targach.

Sty
15
2002

Nowość - mikroSUBIEKT dla Windows

mikroSUBIEKT dla Windows

Nasz najnowszy program, uproszczony system wspomagania sprzedaży - mikroSUBIEKT, jest już dostępny także w wersji dla Windows. Jest to "małe wydanie" znanego systemu do obsługi sprzedaży Subiekt dla Windows, przeznaczone głównie dla małych przedsiębiorstw handlowo-usługowych. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z programem.

Sty
14
2002

Nowa siedziba Insertu

Insert na Kobierzyckiej

Od 14 stycznia 2002 r. serdecznie zapraszamy Państwa do naszej nowej siedziby, która mieści się we wrocławskiej dzielnicy Klecina przy ul. Kobierzyckiej 3. Informujemy jednocześnie, że zmieniły się numery naszych telefonów stacjonarnych - ich zestawienie znajdziecie Państwo na odpowiedniej stronie. Zachęcamy również do zapoznania się ze szczegółowym planem dojazdu.

Sty
09
2002

Czasowe przerwy w działaniu serwerów

Informujemy, że w związku z przeprowadzką do naszej nowej siedziby od piątku 12 stycznia br. do poniedziałku 14 stycznia br. mogą wystąpić czasowe przerwy w dostępie do naszych serwerów WWW i FTP. Za wszelkie niedogodności bardzo Państwa przepraszamy.

Sty
02
2002

Nowa siedziba Insertu

Insert na Kobierzyckiej

Od 14 stycznia 2002 r. zmieni się adres Insertu. Przeprowadzamy się do nowej siedziby, znajdującej się przy ulicy Kobierzyckiej (bocznej ul. Wałbrzyskiej) we Wrocławiu. Już wkrótce zamieścimy na niniejszych stronach szczegółowe informacje na ten temat.